Гороскоп на 13 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 13 січня 2021 року по картах Таро пророкує яскравий і одночасно складний день більшості знаків Зодіаку.

 

Овен – Пустельник
Сьогодні вам захочеться залишитися одному. Втекти від галасливої ​​компанії – це те, про що ви постійно думаєте останнім часом. Задумайтесь про подорож на самоті. У такому випадку ви зможете отримати відповідь на питання, яке хвилює вас.
Телець – Правосуддя
Тельцям Гороскоп по картах Таро обіцяє зіткнутися з поняттями чесності і обов’язку. Ви знаєте, якими істинами повинні керуватися і йдете по наміченому шляху. Таро рекомендують не змінювати собі і залишатися на стороні світла.
Близнюки – Сімка Кубків
Сімка кубків говорить про можливість ілюзії і навіть обману в цей день. Але хто буде обманювати вас, або кого будете обманювати ви невідомо. Є шанс що, переконавши себе в якійсь істині або правильності ідеї, ви будете лукавити з самим собою. Краще відразу взяти нехай і хворобливу, але правду.

Рак – Верховна Жриця
Вам випала карта вищого духовного знання, інтуїції і осяянь. Схоже, сьогодні вам відкриються деякі аспекти життя, про які інші навіть не здогадуються. Якийсь п’ятого почуття буде давати відповіді на всі питання.
Лев – Дев’ятка денаріями
Дев’ятка денаріями – карта матеріального і духовного задоволення. Сьогодні ви будете радіти тому, що маєте, ви будете впевнені в завтрашньому дні і налаштовані оптимістично. Ви напрацювали собі позитивної енергетики на найближчий рік, тому – все буде добре.
Діва – Двійка Жезлів
Ця карта символізує непростий вибір. Здається, хтось буде на вас тиснути і навіть вимагати прийняти остаточне рішення. Ви ж знаходитеся в замішанні і зовсім неготові до цього. Навіть не заморочуватися – робіть так, як комфортному вам незважаючи на оточуючих.
Ваги – Двійка Кубків
Сьогодні вас чекає радість і натхнення. День сповнений позитивних емоцій. Настрій вам подарує хтось із оточуючих, кого ви поки не оцінили по заслугах. Але зовсім скоро все зміниться.
Скорпіон – Четвірка Мечів
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам небажання працювати і навіть лінь в цей день. Карта означає “паузу”, зупинку в діяльності, втому і самотність. Так, такі періоди рано чи пізно бувають у кожної людини. Але, обережно, дуже довгий затишшя може привести до депресії.

Стрілець – Імператриця
Імператриця – карта плодів, які ви будете збирати від вашої діяльності. Здається, сьогодні вас будуть переповнювати ідеї. І наслідки від їх кількості та якості прийдуть до вас негайно. Щоб вони були позитивними – працюйте старанно.
Козеріг – Вісімка денаріями
Ця карта говорить про те, що ваша доля – у ваших руках. Зірки говорять, що сьогодні все залежить від того який шлях ви виберете – прийняти щось нове або відмовитися і продовжувати діяти по-старому. Змінюватися завжди потрібно, але спочатку не звалювати на себе занадто великий вантаж.

Водолій – Паж Жезлів
Паж оголошує про новий починанні в якій-небудь справі або проекті. Це означає, що сьогодні ви можете отримати важливе повідомлення щодо кар’єри, навчання або професійного росту. Краще його прийняти – це допоможе вам осягнути новий щабель розвитку, а також відкрити ті сторони і можливості про які ви навіть не здогадувалися.
Риби – Вісімка Кубків
Таро стверджує, що вам все набридло. Їжа видається не смачною, відносини – нудними. Вам хочеться кинути все, а ось що бажаєте отримати натомість – самі не знаєте. Можете спробувати піти на пошуки нової долі, але краще просто змінити кут зору.