Гороскоп на 13 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 13 січня 2023 року, за картами Таро передбачає яскравий і водночас складний день більшості знаків Зодіаку.

 

Овен – Путівник
Сьогодні вам захочеться залишитись одному. Втекти від шумної компанії – це те, про що ви постійно думаєте останнім часом. Подумайте про подорож на самоті. У такому разі ви зможете отримати відповідь на питання, яке хвилює вас.
Телець – Правосуддя
Тільцям Гороскоп за картами Таро обіцяє зіткнутися з поняттями чесності та обов’язку. Ви знаєте, якими істинами повинні керуватися і йдете наміченим шляхом. Таро рекомендують не змінювати собі і залишатися на боці світла.
Близнюки – Сімка Кубків
Сімка Кубків говорить про можливість ілюзії і навіть обману цього дня. Але хто обманюватиме вас, або кого обманюватимете ви невідомо. Є шанс що, переконавши себе в якійсь істині чи правильності ідеї, ви будете лукавити із самим собою. Краще відразу прийняти хай і болісну, але правду.

Рак – Верховна Жриця
Вам випала карта найвищого духовного знання, інтуїції та осяянь. Схоже сьогодні вам відкриються деякі аспекти життя, про які інші навіть не здогадуються. Якесь п’яте почуття даватиме відповіді на всі запитання.
Лев – Дев’ятка Денаріїв
Дев’ятка Денаріїв – карта матеріального та духовного задоволення. Сьогодні ви будете радіти з того, що маєте, ви будете впевнені в завтрашньому дні і оптимістично налаштовані. Ви напрацювали собі позитивну енергетику на найближчий рік, тому – все буде добре.
Діва – Двійка Жезлів
Ця карта символізує складний вибір. Здається, хтось на вас тиснутиме і навіть вимагатиме прийняти остаточне рішення. Ви ж перебуваєте збентежено і зовсім не готові до цього. Навіть не морочіться – робіть так, як зручним вам незважаючи на оточуючих.
Ваги – Двійка Кубків
Сьогодні на вас чекає радість і натхнення. День сповнений позитивних емоцій. Настрій вам подарує хтось із оточуючих, кого ви поки що не оцінили за заслугами. Але зовсім скоро все зміниться.
Скорпіон – Четвірка Мечів
Гороскоп за картами Таро обіцяє вам небажання працювати і навіть ліньки цього дня. Карта означає “паузу”, зупинку в діяльності, втому та самотність. Так, такі періоди рано чи пізно бувають у кожної людини. Але, обережно, занадто довге затишшя може призвести до депресії.

Стрілець – Імператриця
Імператриця – карта плодів, які ви збиратимете від вашої діяльності. Здається, сьогодні вас переповнюватимуть ідеї. І наслідки від їхньої кількості та якості прийдуть до вас негайно. Щоб вони були позитивними, працюйте старанно.
Козеріг – Вісімка Денаріїв
Ця карта говорить про те, що ваша доля – у ваших руках. Зірки кажуть, що сьогодні все залежить від того, який шлях ви оберете – прийняти щось нове або відмовитися і продовжувати діяти по-старому. Змінюватися завжди потрібно, але спочатку не звалюйте на себе занадто великий вантаж.

Водолій – Паж Жезлов
Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Це означає, що сьогодні ви можете отримати важливе повідомлення щодо кар’єри, навчання чи професійного зростання. Краще його прийняти – це допоможе вам осягнути новий ступінь розвитку, а також відкрити ті сторони та можливості, про які ви навіть не здогадувалися.
Риби – Вісімка Кубків
Таро стверджує, що вам усе набридло. Їжа здається не смачною, стосунки – нудними. Вам хочеться кинути все, а ось що бажаєте отримати натомість – самі не знаєте. Можете спробувати піти на пошуки нової долі, але краще просто змінити кут зору.