Гороскоп на 13 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 13 травня 2021 року по картах Таро пророкує в більшій мірі вдалий день для всіх знаків Зодіаку.

Однак є й ті, кому варто поберегти себе від конфліктів – інакше вас чекають неприємності.

ОВЕН – Туз Жезлів
Овнам 2 травня належить важлива місія – вам необхідно провести серйозну розмову з тим, до кого накопичився набір претензій. Своє невдоволення потрібно висловлювати, а зараз настав найсприятливіший для цього період. Але пам’ятайте, не можна бути надто різкими.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка денаріями
Тельцям на четвер випала позитивна карта Таро. Ви можете отримати непоганий подарунок долі, але ось гороскоп каже, що він може бути не цілком заслуженим. Подумайте, кому і чим ви можете бути зобов’язані і не забудьте віддячити цю людину.
БЛИЗНЮКИ – Закохані
Гороскоп на завтра для Близнюків віщає: настав час змін в особистому житті. Так, можливо, ви застрягли на певному етапі відносин (або їх відсутність), але не хочете самі нічого міняти. Перегляньте свої пріоритети, інакше втратите щось, що дуже важливо для вас.

РАК – Четвірка Жезлів
Таро підготували Ракам хороший прогноз. Четвер несе вам гармонію, впевненість в собі, рівновагу і насолоду результатами своєї праці. Сьогодні вас очікують світ і відпочинок, ситуації, коли ніякі неприємності і труднощі не загрожують. Можна розслабитися і насолоджуватися життям.
ЛЕВ – Четвірка Мечів
Ця карта символізує людину, яка вирішила піти від світу. Він здався, відмовився від своїх почуттів, “поховав себе заживо”. Гороскоп на завтра чітко говорить вам: не потрібно відгороджуватися від світу, інакше самі зіпсувала свою репутацію, і коли до вас дійсно повернеться бажання щось робити, ніхто вже не повірити в ваші сили.
ДІВА – Десятка Жезлів
Доля вимагає від вас рішучості: останнім часом ви тільки і норовить перекласти відповідальність на чужі плечі, а вищим силам це ой як не подобається. Варто пам’ятати, що не можна вічно ховати голову в пісок – рано чи пізно правда вийде назовні і ви від цього постраждаєте.
ТЕРЕЗИ – Лицар кубків
Ваги давно вже відчувають, що застрягли на одному і тому ж періоді життя. Ви ходите немов по замкнутому колу і не можете самостійно змінити стан речей. Гороскоп по Таро каже, що ситуація придбає інший характер саме в цей день. Зокрема, вам надійде якась нова пропозиція або ж ви закохаєтесь. Прийміть всі зміни, які підготувала для вас життя.
СКОРПІОН – Шут
Скорпіонів чекає цікавий четвер, втім, як і вся подальша тиждень. Ви заслужили невеличкий перепочинок, тому варто ретельно розпланувати час і насолодитися кожною миттю. Але також і не забувайте про те, що робочу форму втрачати все ж не варто.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Ця карта Таро уособлює матеріальний успіх, достаток, а також емоційний та інтелектуальний задоволення. Крім того, вона символізує фізичне здоров’я і любов. Ваші бажання неодмінно здійсняться вже сьогодні, але ось гороскоп попереджає – доведеться чимось пожертвувати.
КОЗЕРІГ – Правосуддя
Дана карта уособлює баланс, чесність і неупереджене ставлення до всього того, що відбувається. Витягування цієї карти означає, що у вашому сімейному і ділового життя буде переважати справедливість. Гороскоп може передвіщати наступ нового циклу рівноваги і гармонії у вашій родині і успіхи в роботі. Ви отримаєте те, що по праву заслужили.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка Мечів
Гороскоп на четвер застерігає Водоліїв від можливого емоційного вигорання. Так, ймовірно, ви займаєтеся абсолютно не тією справою, яким повинні. Марна трата часу ніколи і нікого не приводила до успіху, подумайте про це.
РИБИ – Смерть
Гороскоп символізує зміни, перехід на якусь іншу щабель вашого життя. Правда, вниз або вгору буде вести ця щабель – невідомо, так як все залежить виключно від ваших колишніх вчинків. Подумайте про те, завдавали ви комусь серйозний біль. Якщо так – поспішіть вибачитися перед тим, кого образили.