Гороскоп на 13 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 13 травня 2022 року, за картами Таро передбачає більшою мірою вдалий день для всіх знаків Зодіаку.

Проте є й ті, кому варто уберегти себе від конфліктів – інакше на вас чекають неприємності.

ОВЕН – Туз Жезлов
Овна 13 травня чекає важлива місія – вам необхідно провести серйозну розмову з тим, до кого накопичився набір претензій. Своє невдоволення треба висловлювати, а зараз настав найсприятливіший для цього період. Але пам’ятайте, не можна бути надмірно різкими.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка Денаріїв
Тільцям на п’ятницю випала позитивна мапа Таро. Ви можете отримати непоганий подарунок долі, але гороскоп каже, що він може бути не цілком заслуженим. Подумайте, кому і чим ви можете бути зобов’язані і не забудьте віддячити цій людині.
БЛИЗНЮКИ – Закохані
Гороскоп на завтра для Близнюків мовить: настав час змін у особистому житті. Так, можливо, ви застрягли на певному етапі стосунків (або їхньої відсутності), але не хочете самі нічого міняти. Перегляньте свої пріоритети, інакше втратите щось, що дуже важливо для вас.

РАК – Четвірка Жезлов
Таро підготували Ракам добрий прогноз. П’ятниця несе вам гармонію, впевненість у собі, рівновагу та насолоду результатами своєї праці. Сьогодні на вас чекають мир та відпочинок, ситуації, коли ніякі неприємності та труднощі не загрожують. Можна розслабитися та насолоджуватися життям.
ЛЕВ – Четвірка Мечів
Ця карта символізує людину, яка вирішила відійти від світу. Він здався, відмовився від своїх почуттів, “поховав себе живцем”. Гороскоп на завтра чітко каже вам: не потрібно відгороджуватися від світу, інакше самі зіпсуєте свою репутацію, і коли до вас справді повернеться бажання щось робити, ніхто вже не повірить у ваші сили.
ДІВА – Десятка Жезлов
Доля вимагає від вас рішучості: останнім часом ви тільки і норовите перекласти відповідальність на чужі плечі, а вищим силам це не подобається. Варто пам’ятати, що не можна завжди ховати голову в пісок – рано чи пізно правда вийде назовні і ви від цього постраждаєте.
ТЕРЕЗИ – Лицар Кубків
Терези давно вже відчувають, що застрягли на тому самому періоді життя. Ви ходите ніби замкненим колом і не можете самостійно змінити стан речей. Гороскоп по Таро каже, що ситуація набуде іншого характеру саме цього дня. Зокрема, вам надійде якась нова пропозиція або ви закохаєтеся. Прийміть всі зміни, які підготувало вам життя.
СКОРПІОН – Блазень
Скорпіонів чекає цікавий п’ятницю, втім, як і весь наступний тиждень. Ви заслужили невеликий відпочинок, тому варто ретельно розпланувати час і насолодитися кожною миттю. Але і не забувайте про те, що робочу форму втрачати все ж таки не варто.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Ця карта Таро уособлює матеріальний успіх, достаток, а також емоційне та інтелектуальне задоволення. Крім того, вона символізує фізичне здоров’я та кохання. Ваші бажання неодмінно здійсняться вже сьогодні, але гороскоп попереджає – доведеться чимось пожертвувати.
КОЗЕРІГ – Правосуддя
Ця карта уособлює баланс, чесність і об’єктивне ставлення до всього, що відбувається. Витягування цієї карти означає, що у вашому сімейному та діловому житті переважатиме справедливість. Гороскоп може віщувати наступ нового циклу рівноваги та гармонії у вашій сім’ї та успіхи в роботі. Ви отримаєте те, що по праву заслужили.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка Мечів
Гороскоп на п’ятницю застерігає Водоліїв від можливого емоційного вигоряння. Так, ймовірно, ви займаєтеся зовсім не тією справою, якою повинні. Пусте марнування часу ніколи і нікого не призводило до успіху, подумайте про це.
РИБИ – Смерть
Гороскоп символізує зміни, перехід на якийсь інший щабель вашого життя. Щоправда, вниз чи вгору вестиме цей ступінь – невідомо, тому що все залежить виключно від ваших колишніх вчинків. Подумайте про те, чи завдавали ви комусь серйозного болю. Якщо так – поспішайте вибачитись перед тим, кого образили.