Гороскоп на 13 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 13 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає більшості знаків Зодіаку гарний день, який буде наповнений пригодами та веселими подіями.

 

ОВЕН – Імператор
Якщо імператор заходить надто далеко, нація може опинитися на безплідних пустках. Подібно до цього у вашому житті ви можете перетворитися на тиранів і диктаторів або дозволити іншим ставитися до себе таким чином.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка жезлів
Спалах натхнення – це те, що ви відчуєте. Ваш мотор працює на всіх парах, і всі ваші цілі – у вас в руках. Інший варіант – ви відчуєте величезний приплив енергії. У вас більше немає часу вагатися, скоріше скористайтеся перевагою набутої енергії та рухайтеся до своїх бажань.
БЛИЗНЮКИ – Сімка кубків
Ця мапа може мати кілька різних значень. По-перше, вона може означати, що перед вами безліч виборів. Інша інтерпретація – що ви так загіпнотизовані можливостями, що застигаєте у нерішучості. Кожна чаша настільки спокуслива, що ви не в змозі вибрати одну.

РАК – Дев’ятка денаріїв
Карта вказує, що ви досягли успіху у створенні такого оточення, яке вам дійсно до вподоби. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких праць. Коли ця карта з’являється у розкладі, це означає, що ви отримали світ, якого шукали.
ЛЕВ – Суд
Це знак змін, негативних чи позитивних. У ваше життя прийде нове. Постарайтеся зрозуміти зміст покладеної на вас задачі та виконати її з честю. Ця карта – символ змін, які або відбуваються у вашому житті зараз, або ось-ось обрушаться на вас.
ДІВА – П’ятірка мечів
Ця карта говорить про те, що вам завжди потрібно вигравати. Ви відчуваєте таке бажання. Вам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності або наклепу.
ТЕРЕЗИ – Четвірка жезлів
Ваша безпека та стабільність знаходиться в безпосередній близькості до абсолютно нереальних елементів. Коли ця карта з’являється, то, значить, настав час відчинити двері, іншими словами, вжити конкретних дій у напрямку ваших бажань.
СКОРПІОН – Вісімка кубків
Ви повертаєтеся обличчям до джерела своєї інтуїції, щоб знову отримати натхнення, і цього разу вирушити новою дорогою. Ви відчуватимете занепокоєння чи невиразне бажання уникнути чогось.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка денаріїв
Вам не слід ні до чого ставитись надто серйозно. Краще порадуйте. Цей день вам треба прожити, граючи. Виявляйте гнучкість, не відмовляйтеся спробувати нове, а якщо не вийшло з першого разу – повторіть спробу, а потім ще й ще раз, доки не виграєте.
КОЗЕРІГ – Король кубків
Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Не приховуйте емоцій. Король кубків – карта, яка випадає вам нечасто, а це означає, що ви повинні дотримуватися її порад і передбачень. Не бійтеся повідомляти про свої почуття або пропонувати іншим пораду, коли вона їм потрібна.

ВОДОЛІЙ – Шістка мечів
На вас чекають зміни, або на вас чекає щось незвичайне. Ця карта рідко дає відповіді на запитання, але завжди варто дотримуватися її порад. Головне – не опускати руки та не відмовлятися. Зробіть необхідний крок рішуче і тверезо, а потім огляньтеся.
РИБИ – Сонце
На цій карті чоловік в образі сяючого сонця. Ця карта принесе вам безтурботне щастя. Справжня удача приходить лише до тих, хто, подібно до дітей, сприймає життя просто і мудро, не ускладнюючи його амбіціями та честолюбством.