Гороскоп на 14 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Згідно з гороскопом по картам Таро, на вторник 14 березня, рекомендується всім знакам Зодіака важливих розділити цей день для вирішення завдань.

Для Овнов і Дев висока важливість зробити значущий вибір, однак Львам настоятельно рекомендується віддохнути і розслабитися.

Овен – Десятка мечей
Сьогодні – це день, коли полагается підвести підсумки. Можливо, ви не готові розставатися з кем-то або чим-то, особливо якщо це важливо для вас. Однак, може бути, ви радієте тому, що скоро настане кінець вашим труднощам, горестям або стражданням.
Телец – Паж жезлов
Гороскоп для Тельца радить не пускати можливості, навіть якщо вона пов’язана з ризиком. Не варто вірити обіцянням і пропозиціям, які можуть виявитися обманом. Сьогодні на роботі у вас може з’явитися цікавий шанс, або в особистому житті може виникнути приємна зустріч, яка може стати відповідальною точкою для чого-то більшого.
Близнецы – Пятерка мечей
Не стоит ждать: лучше проиграть честно, чем сдаться без боя. Уникайте захоплення в сомнительные дела и проекты. Якщо ви готові в цьому разі захищати правду і не сдаваться, то, можливо, в майбутньому виключіть подібні ситуації.

Рак – Десятка кубків
Гороскоп для Рака вказує на причину радості. Це може бути успішно завершений проект або зустріч із цікавими людьми. Можливо, це нова любов чи дружба. Запам’ятайте, куда може привести вас судьба в цей день.
Лев – Десятка денариев
Необхідно навчитися знаходити магію в щоденному житті. Красота і потенціал можуть скриватися в матеріальних речах, оточуючих нас. Заключайте вигідні операції і радуйтесь своїм успіхам. Не дозволяйте бажання розрушити все, що створено.
Дева – Девятка жезлов
Гороскоп для Деви говорить про близьке завершення великої боротьби. Не расслабляйтесь, оставайтесь настороже на случай непредвиденной слабости. Будьте осторожні, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не намагайтеся пробитися через заперті двері, але і не замикайтеся в себе.
Весы – Рыцарь мечей
Стріміться уникнути конфлікту, однак, якщо таке відбувається, важливо не допустити ухуднення загальної атмосфери в колективі. Зберігайте ясність мислення і реагуйте спокійно і розсудливо. При обговоренні теми, старайтесь не захоплюватися емоціями, продумуйте свою тактику.
Скорпион – Тройка денариев
Астрологічна карта Скорпіона – Тройка денаріїв вказує на те, що вам необхідно розвивати свою майстерність і навички в певній області, використовуючи трансформуючі енергії. Ви можете перетворити грубі та необроблені матеріали у вишукані твори завдяки своїй творчій силі.

Стрелец – Король кубков
Ви настолько емоційно заряжені, що готові проявити свої почуття у відносинах або на якому-то етапі відносин. Ви можете досягти певної зрелості і давати поради і допомагати іншим в спілкуванні.
Козерог – Дама денариев
Дама денарієв Символізуючи багатство та розкіш, королівська монета готова насолоджуватися життям і всіма її прелестями. Точно так же і ви можете отримувати задоволення від матеріальних благ і бути щедрим з оточуючими. Не сосредоточивайтесь на негативному і насолоджуйтеся спокою, яке приходить з цим періодом.

Водолей – Туз жезлов
Внезапно виникає вдохновение, яке заставить вас рухатися вперед і обнадежить початок чого-то нового. Важливо зберегти силу волі і рішучість протягом цього дня.
Рыбы – Верховный жрец
Ваша віра глибока і сильна, але зараз ви повинні шукати сенс у чому-то вищому, що виходить за рамки матеріального світу. Етика і мораль можуть допомогти вам прийняти правильні рішення, життєву філософію, релігійні вчення і традиції предків – направляти вас у потрібному напрямку.