Гороскоп на 14 грудня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 14 грудня 2020 року, по картах Таро пророкує яскравий і одночасно складний день більшості знаків Зодіаку. Він буде присвячений вирішенню проблем і складних завдань.

 

ОВЕН – Туз денарієв
14 грудня вам слід ловити удачу – вона може випасти вам де завгодно. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень. Ви можете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка мечів
У цей день гороскоп говорить про те, що вам слід відмовитися розваг і тугіше затягнути пояс. Можливо, ви натрапите на заборону, відчуєте почуття скутості, або зустрінетесь з якимись іншими обмеженнями. Візьміть себе в руки – і додайте кроці. Якщо ж ви переконаєтеся, що ви не справляєтеся, то спробуйте знайти інший шлях.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Лицарі – це дія. Лицар Чаш рекомендує вам взяти почуття в свої руки. У відносинах ми всі дуже часто виявляємо, що ми паралізовані, нерішучі, не здатні відповісти. Гороскоп на 14 грудня велить вам пірнути на саму глибину і дістати до дна ваших емоцій і почуттів.

РАК – Дама жезлів
Ви впевнені в своїх силах, ви точно знаєте, чого хочете, і готові, якщо треба, взяти на себе найважчу частину роботи. У цей день ви готові зробити вирішальний крок. Так ви зможете захопити за собою інших, яким потрібні ваші оптимізм, підтримка і мудре керівництво. Крім того, ви зустрінетеся з темпераментної, вольовою жінкою, яка відіграє важливу роль у вашій ситуації.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
14 грудня не бійтеся самовиражатися і того, що вас за це “покарають”. Сміливо зробіть перший крок у відносинах. Ви переконаєтеся, що вам раді. Вітайте цей день, відкиньте сумні думки і подаруйте собі букет квітів. Якщо ви вже давно відкладали якусь неприємну обов’язок, наприклад, важкий телефонну розмову, – це найсприятливіший день для таких справ.
ДІВА – Десятка денарієв
Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають лише, щоб ви прийшли і зібрали їх. Постарайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Якщо ви мали намір укласти угоду або зробити прибуткову операцію, то це для цього найкращий день. Все, чим ви займетеся 14 грудня принесе вам не тільки прибуток, але і радість. Десятка денаріїв – таємнича і дивовижна карта, яка випадає вам не так часто.
ТЕРЕЗИ – Дама мечів
Якщо ви до цього дня відчували себе обмеженим або залежним від кого то чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і звільнитися. Але дивіться, щоб це прагнення до незалежності не вилилося у війну проти всіх і вся, яка може завести вас дуже далеко. Гороскоп на 14 грудня по картах Таро каже, що вам має бути зустріч з розумною жінкою. Вислухайте її уважно, вона може зіграти важливу роль у вашій подальшу долю.
СКОРПІОН – Вісімка денарієв
Вісімка денаріїв – це карта, яка допоможе вам розкритися і показати свої вміння. 14 грудня вам належить взятися за щось нове. Може бути, це буде навчання або нове завдання по роботі, а може бути, і здійснення якогось бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і в кінцевому підсумку вас чекає успіх.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка кубків
14 грудня буде у вас днем ​​спогадів. Розберіться в собі і подумайте, від яких неприємних думках з минулого ви хочете позбутися. Минуле дасть вам рада або підказку для вашої нинішньої життя, якщо ви зустрінетеся з людиною, якого не бачили багато років або знайдете річ давно забуту або втрачену.
КОЗЕРІГ – Десятка жезлів
Цей день бажано зустріти хорошою порцією дисципліни і витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, і інше. Або ви самі візьметеся за справу, яка зажадає всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яке здасться вам нездійсненним. Але, якщо справа того варта, зберіться з силами і ризикніть. Десятка жезлів принесе вам удачу і рішучість.

ВОДОЛІЙ – Трійка жезлів
Трійка жезлів свідчить про те, що або у вас вже дуже міцна позиція, або сьогодні ви нарешті зійде на “плато”, з якого перед вами відкриються широкі перспективи. Використовуйте ж цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети.
РИБИ – Туз кубків
Гороскоп по картах Таро каже, що для Риб 14 грудня – це день виконання бажань. Використовуйте його, щоб зробити рішучий крок або прийняти багатообіцяюче пропозиція. Можливо, ви віддасте перевагу використовувати цей день для того, щоб дозволити нарешті якусь застарілу проблему або “зарити сокиру війни”, помирившись з кимось.