Гороскоп на 14 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 14 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Туз Мечів
На цій карті зображено римська богиня мудрості Мінерва. З одного боку, вона символізує чесність і непідкупність, але з іншого – битву (на це вказує символ меча). Сьогодні Таро обіцяють вам осяяння, прозріння, раптову спалах в свідомості, коли ви захочете вимовити: “Еврика! Як же я раніше до цього не додумався! ” Це розуміння може відкрити для вас новий шлях. Так чи інакше, день принесе масу можливостей для трансформацій і зростання. Додамо: масть Мечів символізує інтелект, його гостроту і здатність розсікати туман невизначеності, а Туз вказує на допомогу Неба в цьому.
Телець – Король Кубків
На карті зображено чоловіка, який виходить з води. Вода символізує свідомість і підсвідомість, внутрішні джерела інформації, які, як правило, залишаються недослідженими. Тут же мова йде про виведення цієї інформації на рівень “денного” свідомості. Сьогоднішній день може бути пов’язаний з інтуїтивними підказками, знаками та іншими вказівками на те чи інше рішення. Уважно прислухайтеся до них і довіряйте радам внутрішнього голосу. У той же час зверніть увагу: Король дивиться на порожню чашу. Це вказівка ​​на те, що для досягнення мети недостатньо тільки прозрінь і мрій – необхідні конкретні дії.
Близнюки – Четвірка Монет
Ця карта має два значення – позитивне і негативне. З одного боку, на ній зображений багач – він хвалиться своїм золотом. І тут слід визнати: добробут є, і воно – результат особистих зусиль. Респект. Але з іншого боку, звертає на себе увагу явне напруга. Ключ від скрині зі скарбами висить у багатія на шиї. Це вказівка ​​на те, що чоловік побоюється за свій стан і вже тим більше не збирається з ним розлучатися. Так що сьогодні Таро дають дві рекомендації: по-перше, порадіти своєму вмінню накопичувати матеріальні блага, зберігати і примножувати їх. По-друге, подумати про те, яку ціну ви платите за збереження вашого поточного положення. Якщо ця ціна – безсонні неспокійні ночі, то чи варта гра свічок?

Рак – Четвірка Мечів
Друга назва цієї карти – “Спокій посеред битви”. На ній зображений лицар, який приліг відпочити. Свою зброю він розсудливо сховав і дозволив собі розслабитися. Оскільки масть Мечів символізує, перш за все, інтелект, карта означає, що сьогодні вам може знадобитися саме спокій розуму, а не тіла. Постарайтеся не завантажувати голову проблемами, розрахунками та аналізом. Краще послухайте музику, помедитируйте, насолодитеся спілкуванням з природою. А завтра відновите свою битву. Відпочив розум буде працювати набагато ефективніше.
Лев – Трійка Монет
Вам випала чудова карта! Її основне значення – майстерність. На ній зображений склодув, який творить прекрасні форми з “сирого матеріалу”. Сьогодні ви можете проявити весь свій професіоналізм, а також здатність до створення неймовірних речей з простих складових. Карта також вказує на те, що відтепер ваш соціальний статус підвищиться – до вас будуть ставитися як до експерта в своїй галузі.
Діва – Паж Мечів
Сьогодні ви будете захоплені безліччю речей. Вас буде цікавити мільйон книг, фільмів, ідей, тим і іншого. І це чудово! Погано тільки те, що ваша увага буде пурхати, як метелик – воно не буде надовго затримуватися на якомусь одному предметі. Ви не раз відчуєте натхнення і захоплення, проявіть щирий інтерес і захоплення, але, на жаль – ці знання навряд чи стануть в нагоді вам на практиці. Ці ідеї повинні “дозріти” для того, щоб бути використаними.
Ваги – Трійка Кубків
Ця карта – про свято в широкому сенсі слова. Схоже, цей літній день ви проведете на вечірці або якомусь урочистому заході. Таро обіцяють випивку і веселощі, але мова піде не про щирої радості від спілкування з приємними людьми, а про розвазі досить формальному. Наприклад, про церемонії одруження, про святкування ювілею в ресторані або щось подібне. Частково на нещирість цих радощів вказують дві маски – можливо, ви спробуєте приховати за маскою радості свою смуток і біль. Але так чи інакше, насолоджуйтеся цим днем. Свято, навіть формальний – все одно свято.
Скорпіон – Королева Жезлів
Ця карта – про рішучий дії, про віру в свої сили, а також про небажання виставляти напоказ свої думки і почуття (Королева носить маску). Проте, під цією маскою ховається чутлива натура – саме такими і є Скорпіони. Карта несе і вогненний аспект – полум’я позаду Королеви символізує нескінченне внутрішнє горіння. Сьогоднішній день може бути присвячений повільного, але вірного просування до мети. У той же час Таро рекомендують прислухатися до голосу серця і не змінювати своєї мрії. Можливо, вам здається, що ваше заповітне бажання неможливо здійснити, що існує безліч об’єктивних перешкод. І все-таки не зупиняйтеся. Завтрашній день може принести нові можливості.

Стрілець – Королева Монет
На карті зображено жінку, яка вміє робити приємність собі і оточуючим. Гарний одяг, смачна їжа, доглянутий будинок, гармонія у відносинах – все це символізує ця карта. Сьогодні Таро обіцяють вам задоволення, що буде внесене маленькі радості життя. Крім того, ви можете присвятити день турботі про свою “середовища проживання”, починаючи від кімнатних рослин і закінчуючи власними дітьми. Рада дня: проявляйте щедрість і великодушність і дозвольте проявляти їх по відношенню до вас. Ще одне значення карти – радості суто чуттєвого плану.
Козеріг – Вісімка Мечів
Козероги, вам другий день поспіль випадає одна і та ж карта! Це означає, що слід приділити особливу увагу тому аспекту, який вона несе. Повторимо сказане вчора. На карті зображена оголена жінка в прозорому міхурі, який ось-ось проткнути мечі. Пузир – символ упереджень, свідомих установок, які не відповідають дійсності. Мечі – реальність, яка прагне увірватися в ваш уявний світ. Так, іноді правда може поранити, але все ж це краще, ніж ілюзія. Сьогодні Таро рекомендують вам переглянути своє ставлення до людей, речей і подій, подивитися на них неупередженим поглядом і зрозуміти: не буває нічого чорно-білого. Світ неоднозначний і багатогранний. У кожному негативне явище і кожному іншому людині можна знайти щось цінне.

Водолій – Імператриця
Вам випала дивовижна і “багатошарова” карта. Перший “шар” очевидний: це материнство (або батьківство), народження або зачаття дитини, нового життя. Другий “шар” символізує більш широкий аспект народження – народження нових ідей, нового способу дій, нового погляду на навколишню дійсність. І цей аспект найбільш близький саме Водоліям. Третій “шар” – про прихильність до справжніх дітям або до “дітям” іншого плану – тих же ідей. Таро рекомендують подумати про те, чи завжди ми готові відпускати їх в “вільне плавання”, чи не стаємо ми тим якорем, який тягне їх на дно. І, нарешті, четвертий “шар” говорить про те, що наше внутрішнє “Я” (його символ – світлоносний дитина) постійно потребує турботи і уваги.
Риби – Сонце
Це одна з кращих карт колоди! Вона символізує успіх, визнання, впевненість в собі, майстерність, а також певну “царствена” – заслужені лідерські позиції. На ній зображений бог сонця Аполлон, вміло жонглюють планетами. Точно так же свою майстерність сьогодні можете продемонструвати і ви. Можливе підвищення по кар’єрних сходах або призначення на керівну посаду. Ще одне значення карти – вміння орієнтуватися в просторі і часі – в широкому сенсі слова. На це вказують сонячний годинник.