Гороскоп на 14 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп з карт Таро на понеділок, 14 лютого, рекомендує всім знакам Зодіаку витратити день на вирішення важливих завдань.

Овнам та Дівам слід зробити важливий вибір, а ось Левам – добре відпочити.

Овен – Десятка мечів
Це день підбиття підсумків. Можливо, ви не готові попрощатися з кимось або з чимось, тим більше, якщо йдеться про найдорожчий для вас. Хоча, можливо, ви вже радієте своєму закінченню своїх неприємностей, прикростей або страждань.
Телець – Паж жезлів
Отримавши знак або шанс, не пропускайте його, навіть якщо він пов’язаний із ризиком. Не вірте пропозиціям і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. Можливо, на роботі вам представиться якийсь цікавий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я.
Близнюки – П’ятірка мечів
Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою. Не вплутуйте в сумнівні справи та проекти. Якщо ви цього разу будете готові вступитися за правду і стояти до кінця, то, можливо, в майбутньому ви будете позбавлені подібних ситуацій.

Рак – Десятка кубків
Ви маєте причину для радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу. Позначте собі куди саме приведе вас доля цього дня.
Лев – Десятка денаріїв
Вам потрібно відчувати магію у буденному. Краса та потенціал, приховані у матеріальних предметах навколо нас. Укладайте вигідні угоди та радійте своєму успіху. Не піддавайтеся жадобі до руйнування.
Діва – Дев’ятка жезлів
Грандіозна боротьба близька до завершення. Не розслабляйтеся на випадок непередбачуваної слабкості. Будьте обережними, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не ломіться в замкнені двері, але й самі не замикайтеся у собі.
Терези – Лицар мечів
Уникайте конфлікту. Якщо ж у вас не вийде, то дивіться, щоб він не призвів до різкого охолодження та погіршення атмосфери в колективі. Вам потрібно лише зберігати ясну голову та реагувати тверезо та холоднокровно. Намагайтеся не захоплюватися, продумуйте свою тактику та дискутуйте без емоцій.
Скорпіон – Трійка денаріїв
Вам необхідно набувати майстерності та знання в будь-якій області, робити щось вишукане з грубого, сирого матеріалу. У вас є сила використовувати трансформуючі енергії, щоб надати форму вишуканим творам.

Стрілець – Король кубків
Емоція досягла тієї стадії, коли вже готова проявитися у відносинах чи якомусь етапі відносин. Ви готові повідомити інших про свої почуття. Ви досягли достатньої зрілості і можете давати рекомендації та допомагати іншим спілкуватися.
Козеріг – Дама денаріїв
У багатому одязі та прикрасах, Королева Монет, безсумнівно, насолоджується всім найкращим у житті. Ви повинні зробити те саме. Не думайте про негатив. Настав період спокійної насолоди матеріальними насолодами, а також час бути щедрим з іншими.

Водолій – Туз жезлів
Спалах натхнення настане раптово. Обнадійливий початок чогось нового зможе надати вам сил рухатися лише вперед. Сила волі та рішучість – це те, що має супроводжувати вас протягом цього дня.
Риби – Верховний жрець
Ви глибоко вірите у щось. Але зараз вам слід знаходити значення вище і нижче за матеріальний світ. Етика та мораль допоможуть вам вийти на правильний шлях. Ваша життєва філософія, релігійні вчення та традиції предків також зможуть вам допомогти.