Гороскоп на 14 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп по картам Таро на вторник, 14 лютого, рекомендує всім знакам Зодіака потратити день на вирішення важливих завдань.

Овнам і Девам слід зробити важливий вибір, а ось Львам – добре віддохнути.

Овен – Десятка мечей
Це день подання підсумків. Можливо, ви не готові проститися з кем-то або з чим-то, тим більше, якщо річ іде про самого для вас дорогою. Хоча, може бути, ви вже радієте близькому завершенню своїх неприятностей, огорчених або страждань.
Телец – Паж жезлов
Получив знак або шанс, не впускайте його, навіть якщо він пов’язаний з ризиком. Не вірте пропозиціям і обіцянкам, які можуть виявитися мимолетними. Можливо, на роботі у вас буде який-то захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цього скриньки потім розгориться пламя.
Близнецы – Пятерка мечей
Перестаньте выжидать: лучше честно проиграть, чем сдаться без боя. Не ввязывайтесь в сомнительные дела и проекты. Якщо ви в цей раз будете готові вступити за правду і залишитися до кінця, то, може бути, в майбутньому буде виведено з подібних ситуацій.

Рак – Десятка кубків
У вас є причина для радості. Це може бути успішно завершена робота, а може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що річ пойде про нову любов чи дружбу. Отметьте для себе куда саме приведе вас судьба в цей день.
Лев – Десятка денариев
Вам потрібно відчувати магію в обиденному. Красота і потенціал, приховані в матеріальних предметах навколо нас. Заключайте вигідні справи і радуйтеся своєму успіху. Не поддавайтесь жажде разрушения.
Дева – Девятка жезлов
Грандіозная борьба близка до завершення. Не розслабляйтеся на випадок непередбачуваної слабкості. Будьте осторожні, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не ломитесь в запертые двери, но и сами не замыкайтесь в себе.
Весы – Рыцарь мечей
Уникайте конфлікту. Якщо ж у вас не вийде, то подивіться, щоб він не привів до різкого охолодження та зниження атмосфери в колективі. Вам потрібно лише зберегти ясну голову і реагувати трезве і холоднокровно. Старайтесь не захоплюватися, продумуйте свою тактику і дискутуйте без емоцій.
Скорпион – Тройка денариев
Вам необхідно обернути майстерність і знання в будь-якій області, робити що-то вироблене з грубого, сирого матеріалу.У вас є сила використовувати трансформуючі енергії, щоб придати форму виробленим творінням.

Стрелец – Король кубков
Емоція досягла тієї стадії, коли вона вже готова виникнути у відносинах або в якому-то етапі. Ви готові повідомити іншим про свої почуття. Ви можете досягти достатньої зрелості і давати рекомендації і допомагати іншим спілкуватися.
Козерог – Дама денариев
В богатой одежде и украшениях, Королева Монет, несомненно, насолоджується всім кращим життям. Ви повинні зробити теж саме. Не думайте про негатив. Наступив період спокійного наслаждения матеріальними задоволеннями, а також час бути щедрим з іншими.

Водолей – Туз жезлов
Вспышка вдохновения наступить абсолютно незапно. Обнадеживающее початок чого-то нового зможе придати вам силу рухатися тільки вперед. Сила волі і рішучість – це те, що має вас супроводжувати протягом цього дня.
Рыбы – Верховный жрец
Ви глибоко вірите во що-небудь. Но зараз вам слід знайти значення вище і нижче матеріального світу. Етика і мораль допоможуть вам вийти на правильний шлях. Ваша життєва філософія, релігійні учения і традиції предків також зможуть вам допомогти.