Гороскоп на 14 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 14 серпня 2022 року, за картами Таро обіцяє багатьом знакам Зодіаку насичений на неприємності день.

Будьте обережні та спробуйте уважно стежити за тим, що ви робите.

Овен – Сила
Гороскоп на 14 серпня для Овнів за картами Таро обіцяє цьому знаку насичений день, який буде складним та цікавим. Так, вам слід бути обережними з незнайомцями та не звертати уваги на зауваження.
Телець – Шістка кубків
Тельці 14 серпня мають бути максимально уважними до деталей та звернути увагу на своє самопочуття. Постарайтеся бути стриманим зі своїм керівництвом і дайте можливість розслабитися наприкінці дня.
Близнюки – Сімка мечів
Гороскоп на 14 серпня для Близнюків за картами Таро обіцяє цьому знаку веселий день, який принесе цьому знаку лише позитивні емоції. Намагайтеся думати тільки про хороше і не звертати увагу на негатив.

Рак – П’ятірка жезлів
14 серпня Раки повинні старанно попрацювати. Ваша внутрішня сила допоможе вам впоратися з усіма бідами та проблемами. Ваше внутрішнє світло веде вас тільки вперед, тому слідуйте за ним і не дайте собі можливості здатися.
Лев – Дама мечів
Гороскоп на 14 серпня для Львова за картами Таро радить їм бути уважними. Не бійтеся помірятись силами з іншими, навіть у новій для вас області. Честолюбство не повинно перетворюватися на безпардонність, а майстерність на хвастощі.
Діва – Сімка жезлів
14 серпня, Діви, відстоюйте свою точку зору енергійно і послідовно. Ви повинні відразу взяти бика за роги і довести, що ви, як і раніше, на висоті. Не варто недооцінювати ваших недоброзичливців.
Терези – П’ятірка денаріїв
Терези, 14 серпня будьте насторожі, щоб не випустити з рук важливу для вас справу. У вас є суперники або вороги, які мають намір зробити вам підніжку. Коли вони будуть виводити видобуток у вас з-під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій.
Скорпіон – Рицар кубків
Скорпіони, 14 серпня сблефуйте, підтасуйте карти та виходьте сухим із води. Будьте насторожі. Цілком можливо, що вас захочуть міцно надути. Покажіть усім, що ви теж тертий калач і не дасте обвести себе довкола пальця.

Стрілець – Дама Денаріїв
Гороскоп на 14 серпня для Стрільців за картами Таро радить їм запастися терпінням та витримкою, щоб здійснити свої плани. Розберіться, що у вас десь лежить: чого ви хотіли, про що мріяли багато років тому, і що з цього встигло здійснитися до цього дня.
Козеріг – Король жезлів
Козероги, 14 серпня згадайте про своє минуле, про забуті бажання та мрії. Вони допоможуть вам краще зорієнтуватись у теперішньому. Знайдіть свій шлях. Якщо ви пройдете його терпляче та впевнено, то далі перед вами відкриються нові перспективи.

Водолій – Палац денаріїв
Ваші права незаперечні, і ви зумієте нагадати своїм супротивникам, що їм доведеться зважати на вас. Якщо ви поведете бій чесно і до того ж з повною віддачею, перемога вам забезпечена. Однак навіть якщо вам дістанеться друге місце, ви все ж таки залишитеся задоволені тим, що взяли участь у цій боротьбі.
Риби – Вісімка денаріїв
Гороскоп на 14 серпня вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання або нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання, яке давно виношується. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх.