Гороскоп на 14 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 14 вересня 2021 року по картах Таро каже, що Ракам належить озирнутися в минуле, а Водоліїв чекає позбавлення від проблеми.

 

Овен – карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі по собі. Вам важливо прийняти правильне рішення, від якого залежить ваша доля.
Телець – карта дня Таро “П’ятірка кубків”
Це не найкращий день для вас. Великий ризик розчарування в важливих речах або дорогих вам людей. Ваші надії не збудуться. Але не варто надто все драматизувати. Все можна виправити.
Близнюки – карта дня Таро “Лицар Пентакль”
Будьте готові до приємних новин і фінансових надходжень. Але ваш успіх багато в чому буде залежати від колективу і вашого оточення. Намагайтеся заручитися їхньою підтримкою.

Рак – карта дня Таро “Шістка кубків” (в перевернутому положенні)
Вас може вибити з колії подія, пов’язана з вашим минулим. Це може бути як звістка від старого знайомого, так і ваші давні борги. Не бійтеся озирнутися у вчорашній день.
Лев – карта дня Таро “Повішений” (в перевернутому положенні)
День, наповнений святковим лінню. Вам складно щось робити, і ви всіляко будете відмовлятися від рішення проблем, які залежать тільки від вас. Але саме все не вирішується.
Діва- карта дня Таро “Лицар Пентакль” (в перевернутому положенні)
День готує неприємна подія, яке зачепить матеріальну сферу. Будьте готові до підступів конкурентів. Не варто їх недооцінювати, краще діяти на випередження.
Ваги – карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яка подія повернути на свою користь. Вас як ніби тестують на міцність, і ви успішно пройдете цю перевірку.
Скорпіон – карта дня Таро “Десятка Пентакль”
Можете розраховувати на приємні новини і події, які вам доставлять близькі люди. Між вами спостерігається повна гармонія і взаєморозуміння. Поговоріть по душах.

Стрілець – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються як не можна більш успішно. А гроші самі прагнуть до вас в руки, тільки устигайте їх ловити.
Козеріг – карта дня Таро “Десятка Пентакль” (в перевернутому положенні)
Цей день може принести не надто приємні новини, які будуть виходити від ваших близьких. Це можуть бути фінансові втрати, відмова в допомозі, конфлікти через майно.

Водолей- карта дня Таро “Король мечів”
Доля готова дати вам шанс позбутися від хвилювала вас проблеми. Ситуація складається в вашу користь, тому труднощі будуть вирішуватися легко і без особливих зусиль з вашого боку.
Риби-карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею управляти. Вам під силу будь-яку справу, за яке ви візьметеся. І все завдяки виявленої дисципліни і організованості.