Гороскоп на 14 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 14 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що Ракам доведеться озирнутися в минуле, а Водоліїв чекає порятунок від проблеми.

Овен – карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі собою. Вам важливо ухвалити правильне рішення, від якого залежить ваша доля.
Телець – карта дня Таро “П’ятірка кубків”
Це не найкращий день для вас. Великий ризик розчарування у важливих речах чи дорогих вам людях. Ваші надії не збудуться. Але не варто все драматизувати. Все можна виправити.
Близнюки – карта дня Таро “Лицар пентаклей”
Будьте готові до приємних новин та фінансових надходжень. Але ваш успіх багато в чому залежатиме від колективу та вашого оточення. Намагайтеся заручитися їхньою підтримкою.

Рак – карта дня Таро “Шістка кубків” (у перевернутому положенні)
Вас може вибити з колії подія, пов’язана з вашим минулим. Це може бути як повідомлення від старого знайомого, так і ваші давні борги. Не бійтеся озирнутися у вчорашній день.
Лев – карта дня Таро “Повішений” (у перевернутому положенні)
День, наповнений ледарями. Вам складно щось робити, і ви всіляко зрікатиметеся від вирішення проблем, які залежать тільки від вас. Але саме все не наважується.
Діва – карта дня Таро “Лицар пентаклей” (у перевернутому положенні)
День готує неприємну подію, яка зачепить матеріальну сферу. Будьте готові до підступів конкурентів. Не варто їх недооцінювати, краще діяти на випередження.
Терези – карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яку подію повернути на свою користь. Вас ніби тестують на міцність і ви успішно пройдете цю перевірку.
Скорпіон – карта дня Таро “Десятка пентаклей”
Можете розраховувати на приємні новини та події, які вам доставлять близькі люди. Між вами спостерігається повна гармонія та взаєморозуміння. Поговоріть до душі.

Стрілець – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються якомога успішніше. А гроші самі прагнуть вам у руки, тільки встигайте їх ловити.
Козеріг – карта дня Таро “Десятка пентаклей” (у перевернутому положенні)
Цей день може принести не надто приємні новини, які будуть йти від ваших близьких. Це можуть бути фінансові втрати, відмова у допомозі, конфлікти через майно.

Водолій – карта дня Таро “Король мечів”
Доля готова дати вам шанс позбутися проблеми, що хвилювала вас. Ситуація складається на вашу користь, тому труднощі вирішуватимуться легко і без особливих зусиль з вашого боку.
Риби – карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею керувати. Вам під силу будь-яка справа, за яку ви візьметеся. І все завдяки виявленій дисципліні та організованості.