Гороскоп на 14 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 14 жовтня 2021 року по картах Таро пророкує легкий день для багатьох знаків Зодіаку: багато отримають те, чого так давно хотіли.

При цьому, Овни і Леви будуть перебувати в передчутті чогось важливого, Скорпіони зможуть насолодитися владою, а ось Тельцям варто подбати про власне здоров’я.

ОВЕН – Туз Жезлів
Туз Жезлів, що випав вам в розкладі на четвер, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Отже, сміливо втілюйте в життя навіть самі божевільні ідеї – вони неодмінно знайдуть підтримку серед вашого оточення. Гороскоп на сьогодні пророкує Овнам стабільне і гармонійний розвиток ситуації, пов’язаної з вашою діловим життям. Випадаючи в розкладі, карта Туз Жезлів віщує сплеск творчої енергії, хоча поки цю енергію не спрямовано ще на якусь конкретну мету або проект.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Ця карта має позитивний характер, особливо з точки зору суспільної діяльності. Гороскоп на завтра по Таро обіцяє Тельцям заступництво вищих сил і успішний результат будь-якої справи. Пам’ятайте, саме в цей день доля дає вам благословення на звершення чогось принципово важливого, тому не варто боятися відкрито говорити про свої наміри. Представникам цього знака потрібно орієнтуватися на вищі ідеали, на закони моралі, і тоді вони зможуть знайти не тільки цілковиту підтримку з боку своїх наставників, а й відкрити для себе нові горизонти.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Лицар Мечів символізує емоційні злети, які допоможуть вам показати себе в абсолютно новому і несподіваному вигляді. Завтра вас чекає піднесений настрій, але для цього ви повинні відкинути звичні способи мислення і діяти оригінально. І, що дуже важливо – зосередьтеся на своїй цілі повністю. Розпилення уваги на дрібниці може привести Близнюків до серйозних помилок, які буде дуже складно виправити.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на четвер по картах Таро для Раків прогнозує їм нелегкий день, який вони проведуть в роздумах і над своїм минулим, і над майбутнім. Можливо, існує щось таке, що тягне вас вниз і не дозволяє впевнено рухатися вперед. Раки виявляться перед нелегким вибором, який може прямим чином вплинути на подальше життя і ставлення оточуючих. Будьте уважні.
ЛЕВ – П’ятірка Жезлів
Цю карту складно назвати позитивною, але при цьому саме її допомогу знадобиться вам в досягненні істини. Гороскоп на сьогодні для Львів попереджає про конфлікт. Не виключені сімейні “розборки” і з’ясування відносин з колегами по роботі. Ще одне значення карти – внутрішня боротьба, пов’язана з переоцінкою цінностей. Тому гороскоп на четвер радить представникам цього знаку Зодіаку бути готовим до всього, будь-які події в житті вас тільки загартують і подарують запас нових сил для подальших звершень.
ДІВА – Дама Кубків
Сьогодні ви можете зустріти витончену, мудру жінку, яка володіє розвиненою інтуїцією і п’ятим почуттям. Саме ця дама уособлює вашу удачу – вона буде супроводжувати в усіх починаннях. День може бути пов’язаний з прозріннями і отриманням дуже важливої ​​інформації – завдяки підказкам ззовні або вашим власним відкриттям. Приділяйте особливу увагу “знакам” – вони будуть дуже красномовні. Людина, яка абсолютно раптово зустрінеться на вашому шляху, може зіграти досить вагому роль в подальшому житті, пам’ятайте про це і не нехтуйте його увагою.
ТЕРЕЗИ – Дама Мечів
Гороскоп на четвер, каже, що у вас може виникнути сильне бажання стати незалежним, і саме в цей день ви почнете діяти. Ваги будуть користуватися своїм гострим розумом, щоб розрубати всі кайдани, щоб вийти на новий рівень і вдихнути повітря свободи. Не виключено, що в цей день ви будете мати потребу в чиїйсь духовної допомоги, але неодмінно отримаєте порада, яку вам буде по-справжньому корисний. Таро рекомендують не вести війну проти всього світу і іноді користуватися чарівністю і почуттям гумору.
СКОРПІОН – Сонце
Скорпіонам в цей день пощастить по-крупному, адже вам випала одна з кращих карт колоди! Сонце символізує вище досягнення, успіх, визнання заслуг і навіть славу. Карта каже про істинне щастя, яке можливе, тільки якщо сприймати світ чистим, дитячою свідомістю, що не затьмареним амбіціями, владолюбством та егоїзмом. Гороскоп на завтра каже, що в цей день ви можете усвідомити щось дуже важливе і навіть в якомусь сенсі заново народитися. Чи не “прогавте” настільки важливі знаки долі.

СТРІЛЕЦЬ – Колісниця
Колісниця означає значний ривок вперед. Гороскоп на сьогодні по картах Таро радить Стрільцям проявити терпіння і максимальну пильність. Ви намагаєтеся скласти власну картину світу з маленьких пазлах, складаючи їх один до іншого. Зміни не завжди повільні і тривалі – іноді просто потрібно обірвати нитку і ступити в новий світ.
КОЗЕРІГ – Шістка Мечів
Гороскоп по Таро готує вам кардинальні зміни: карта, яка випала вам, значить, що зовсім скоро ви зможете досягти нових берегів. Поки ви перебуваєте десь на середині між повною радістю і сумним прощанням. Який з цих варіантів в кінці кінців вибрати – залежить тільки від вас і вашого світогляду. У четвер вам варто ризикнути і зробити якийсь крок, якого ви раніше дуже боялися.

Водолій – Двійка денаріями
Двійка денаріями символізує відсутність балансу у всіх аспектах життя: це вас несе між двома таборами і не можете вибрати жоден з них. Найчастіше така поведінка призводить до розпорошення власних сил і нездатності мислити об’єктивно. Постарайтеся сьогодні визначити для себе пріоритети на найближчий час і сконцентруватися на них – тільки так зможете знайти гармонію і визначитися з пріоритетами на майбутнє.
Риби – Туз мечів
Туз Мечів – це вольовий свідомий акт, здатність чітко відокремити те, чого бажаєш, від зайвого, що заважає в житті. Напевно ви сьогодні зможете прийти до якогось життєво-важливого висновку, і це здорово допоможе вам в майбутньому. Гороскоп на сьогодні радить: задумайтеся над тим, що заважало вам рухатися вперед і прийміть досить жорстке рішення з позицій сили, волі і розуму. Ви здатні на багато що, при чому саме в цей день вам можуть скоритися ті цілі, яких ви не могли досягти раніше.