Гороскоп на 15 грудня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 15 грудня 2020 року, по картах Таро пророкує більшості знаків Зодіаку яскравий і веселий день.

Він буде присвячений приємним клопотам, а ввечері карти радять провести час зі своєю сім’єю.

ОВЕН – Туз жезлів
У вас достатньо енергії, щоб взятися за якусь нову справу або зрушити з місця застрягле старе. Яка б завдання не стояло перед вами, беріться за неї з упевненістю і оптимізмом. Будьте готові до несподіванок, до будь-якої нової інформації, щоб використовувати відкриті шанси.
ТЕЛЕЦЬ – Паж жезлів
У цей день ви можете пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з іскри потім розгориться полум’я. Не пропускайте подібних знаків сьогодні, особливо якщо вони обіцяють вам пригоди.
БЛИЗНЮКИ – Десятка кубків
Влаштуйте собі сьогодні свято. Ви на це заслуговуєте. Все йде добре, і саме в тому напрямку як вам хотілося, так що ваше втручання поки більше не потрібно. Можете трохи ледарствувати або побалувати себе. Карта Десятка кубків – рідкісний дар, який приготовлений вам згори. Не пропустіть свій шанс.

РАК – Двійка денарієв
Вам не слід ні до чого ставитися занадто серйозно. Краще повеселитесь. Проявляйте гнучкість, не відмовляйтеся спробувати щось нове, а якщо не вийшло з першого разу – спробуйте ще раз, а потім ще і ще раз, до тих пір, поки не виграєте або вам не набридне. Карти кажуть вам грати зі своєю долею.
ЛЕВ – Шістка денарієв
Вам належить проявити щедрість. Допоможіть людині, яка звернулася до вас зі своєю бідою, позичте йому грошей або принаймні постарайтеся бути поблажливими до його проблем, недоліків і поглядам. Можливо також, що ви самі потребуєте допомоги, або для вас прийшла пора з вдячністю прийняти ту нагороду, яку ви заслужили.
ДІВА – Сімка мечів
Будьте насторожі. Покажіть всім, що ви не дасте обвести себе навколо пальця. Ведучи переговори або підписуючи договори, будьте особливо уважні і прочитайте все, що написано дрібним шрифтом, щоб потім не потрапити в халепу. Ця карта радить вам хитрувати і блефувати, щоб до вас поставилися з належною повагою або не залишили в дурнях.
ТЕРЕЗИ – Двійка жезлів
Ви сидите в нерішучості між двох стільців. У вас ніяк не виходить прийняти рішення, висловитися або просто взятися за справу. Хвилюватися з цього приводу не варто. У такі дні дійсно краще зайняти нейтральну позицію. Гороскоп на 15 грудня по картах Таро каже, що вам не слід приймати на себе ніяких зобов’язань.
СКОРПІОН – Сімка жезлів
Будьте насторожі. У вас є суперники чи вороги, навмисні зробити вам підніжку. Коли вони будуть відводити видобуток у вас з під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій. Сімка жезлів доводить, що ваші права незаперечні, і ви зумієте нагадати своїм противникам, що їм доведеться рахуватися з вами.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка кубків
Уважно прослідкуйте сьогодні за своїм настроєм. Якщо у вас дійсно є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете втратити сприятливий шанс, який вже так близький.
КОЗЕРІГ – Трійка мечів
Гороскоп на 15 грудня по картах Таро попереджає вас про те, що вас чекає проблема на роботі. Зберіться і постарайтеся впоратися з цим якомога швидше. Зробіть те, що повинні.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка мечів
Вас будуть мучити сумніви, а картини майбутнього будуть здаватися одна страшніша за іншу. За всяку ціну вийдіть з цього кошмару. Зберіться з духом – і прийміть удар, якщо його не уникнути. Вам допоможе карта Дев’ятка мечів, якщо ви щиро покаєтеся в скоєному раніше.
РИБИ – Шістка жезлів
Для вас 15 грудня стане днем ​​удачі. Вас чекає гарна новина. Якщо ви зробите добру справу вас чекатиме заслужена нагорода і визнання. Відсвяткуйте свій тріумф і розділіть це свято з іншими. Радійте самі і порадуйте своїх близьких друзів.