Гороскоп на 15 грудня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 15 грудня 2022 року, за картами Таро передбачає більшості знаків Зодіаку яскравий і веселий день.

Він буде присвячений приємним турботам, а ввечері карти радять провести час зі своєю родиною.

ОВЕН – Туз жезлів
У вас достатньо енергії, щоб взятися за якусь нову справу або зрушити з місця старе, що застрягло. Яке б завдання не стояло перед вами, беріться за неї з упевненістю та оптимізмом. Будьте готові до несподіванок, до будь-якої нової інформації, щоб використовувати шанси, що відкриваються.
ТЕЛЕЦЬ – Паж жезлів
Цього дня ви можете пережити щось незвичне. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з іскри потім спалахне полум’я. Не пропускайте таких знаків сьогодні, особливо якщо вони обіцяють вам пригоди.
БЛИЗНЮКИ – Десятка кубків
Влаштуйте собі сьогодні свято. Ви це заслужили. Все йде добре, і саме в тому напрямку, як вам хотілося, так що ваше втручання поки що більше не потрібно. Можете трохи полестувати або побалувати себе. Карта Десятка кубків – рідкісний дар, який приготований вам згори. Не проґавте свій шанс.

РАК – Двійка денаріїв
Вам не слід ні до чого ставитись надто серйозно. Краще порадуйте. Виявляйте гнучкість, не відмовляйтеся спробувати щось нове, а якщо не вийшло з першого разу – повторіть спробу, а потім ще й ще раз, доки не виграєте або вам не набридне. Карти наказують вам грати зі своєю долею.
ЛЕВ – Шістка денаріїв
Вам належить виявити щедрість. Допоможіть людині, яка звернулася до вас зі своєю бідою, позичіть їй грошей або принаймні постарайтеся бути поблажливими до її проблем, недоліків та поглядів. Можливо також, що ви самі потребуєте допомоги, або для вас настав час з вдячністю прийняти ту нагороду, яку ви заслужили.
ДІВА – Сімка мечів
Будьте насторожі. Покажіть усім, що ви не дасте обвести себе довкола пальця. Ведучи переговори або підписуючи договори, будьте особливо уважні і прочитайте все, що написано дрібним шрифтом, щоб потім не потрапити в халепу. Ця карта радить вам хитрувати і блефувати, щоб до вас поставилися з належною повагою або не залишили в дурнях.
ТЕРЕЗИ – Двійка жезлів
Ви сидите в нерішучості між двома стільцями. Вам ніяк не виходить прийняти рішення, висловитися або просто взятися за справу. Хвилюватися із цього приводу не варто. У такі дні справді краще зайняти нейтральну позицію. Гороскоп на 15 грудня за картами Таро говорить, що вам не слід брати на себе жодних зобов’язань.
СКОРПІОН – Сімка жезлів
Будьте насторожі. У вас є суперники або вороги, які мають намір зробити вам підніжку. Коли вони будуть виводити видобуток у вас з-під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій. Сімка жезлів доводить, що ваші права незаперечні, і ви зумієте нагадати своїм противникам, що їм доведеться зважати на вас.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка кубків
Уважно простежте сьогодні за своїм настроєм. Якщо у вас дійсно є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете прогаяти сприятливий шанс, який вже такий близький.
КОЗЕРІГ – Трійка мечів
Гороскоп на 15 грудня за картами Таро попереджає вас про те, що на вас чекає проблема на роботі. Зберіться і постарайтеся впоратися з цим якнайшвидше. Зробіть те, що маєте.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка мечів
Вас мучитимуть сумніви, а картини майбутнього здаватимуться одна страшнішою за іншу. За будь-яку ціну вийдіть з цього кошмару. Зберіться з духом і прийміть удар, якщо його не уникнути. Вам допоможе карта Дев’ятка мечів, якщо ви щиро покаєтеся в скоєному раніше.
РИБИ – Шістка жезлів
Вам 15 грудня стане днем успіху. На вас чекає хороша новина. Якщо ви зробите добру справу, вас чекатиме заслужена нагорода та визнання. Відсвяткуйте свій тріумф та розділіть це свято з іншими. Порадуйтеся самі та порадуйте своїх близьких друзів.