Гороскоп на 15 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Прогноз, складений тарологами на основі карт Таро, передбачає безліч несподіванок для всіх знаків Зодіаку в суботу, 15 квітня 2023 року.

Згідно з прогнозом, деякі знаки можуть мати справу з неприємностями.

Овен – Помірність
Для Овнів рекомендується затягнути пояс і виявити розважливість, відмовившись від надмірностей і усвідомлено споживаючи. Карта Таро вказує на зцілення, встановлення балансу, партнерство та творчість, тому сьогодні важливо знайти золоту середину, яка зробить вас стійкішим.
Телець – Паж Мечів
Для Тельців гороскоп на завтра віщує критику, недооцінку та відкидання ініціатив. Незважаючи на неприємності, важливо дистанціюватися від своїх амбіцій та знайти раціональне зерно у критиці, щоб використати її у своїх інтересах. Карта Таро для вас – Паж Мечів.
Близнюки – П’ятірка Мечів
Вам належить битва, де може здатися, що всі гірші людські якості проявилися в людях, що вас оточують. Ви не зможете промовчати, коли станете свідком підлості, лицемірства, заздрості, злості та наклепу. Можливо, вам доведеться зазнати поразки, але якщо ви оберете бік добра і справедливості, подібні ситуації можуть більше не повторитися.

Рак – Десятка Денаріїв
Для Раків карта Таро – Десятка Денаріїв – віщує удачу та благополуччя для тіла та душі, що дозволить насолоджуватися тим, що у вас є. Важливо встигнути зробити якнайбільше, тому що все, зроблене цього дня, принесе радість і прибуток. Крім того, картка вказує на можливе успішне вирішення сімейних проблем, подорож чи шлюб із розрахунку.
Лев – Шістка Меч
Левам відкриваються нові можливості, і їм доведеться ухвалити рішення про ризик. Незважаючи на почуття невпевненості та самотності, які їх зупиняють, гороскоп завтрашнього дня запевняє, що мають достатньо сил і союзників для прийняття правильного рішення.
Діва – Місяць
Дівам доведеться зіткнутися зі своїми страхами та переживаннями, які давно приховували в глибині душі. День буде наповнений ілюзіями та зануренням у себе. Карта вказує на прагнення уникати спілкування та відсутність чітких цілей у житті. Однак вони стоять на порозі чогось важливого і не варто боятися зробити крок уперед.
Терези – Паж Денаріїв
Сьогодні ви будете орієнтовані на практичність та обирати лише ті проекти, які були перевірені. Вам вдасться приймати важливі фінансові рішення та провести аудит. Ви почуватиметеся впевнено, тому що ніхто не зможе вас обдурити. Однак не забувайте про свої емоції.
Скорпіон – Колесо Фортуни
Карта “Колесо Фортуни” є сприятливою для Скорпіона. Доля буде на вашому боці, і все, що ви зробите, буде успішним. Намагайтеся зробити все, що було заплановано. Крім того, карта застерігає вас про те, що ви можете вибирати: продовжувати крутитися в колесі, де відбуваються злети та падіння, або залишатися всередині, де панує врівноваженість та стабільність.

Стрілець – Десятка Мечів
Будьте уважні, тому що вам може загрожувати небезпека, і тому запобіжні заходи будуть необхідні, особливо на дорозі та у спілкуванні з керівництвом. Можливо, вам доведеться завершити деякі справи та підбити підсумки. Гороскоп на вівторок радить утриматись від руйнівних бажань.
Козеріг – Вежа
Карта “Вежа” означає швидкі зміни, які можуть бути негативними, але необхідними для того, щоб просунутися на новий щабель. Важливо прийняти випробування та дозволити долі зробити свою роботу. Якщо ви зможете це зробити, то заслужите швидкі зміни на краще.

Водолій – Зірка
Ця карта передбачає, що вихід зі складного періоду вже розпочався. Нещодавно ви переживали труднощі, які продовжуються досі, але скоро все зміниться. Вам слід терпляче чекати, тому що за все, що ви перенесли, життя обіцяє вам благородну винагороду.
Риби – самітник
Сьогодні Рибам рекомендується приділити час самопізнання. Ваші активності повинні відступити на задній план, і ви повинні знову згадати свої давні мрії, які надихають вас протягом тривалого часу. Вам захочеться зрозуміти, наскільки ви близькі до цієї мети, що заважає її досягненню та які кроки допоможуть вам досягти її. Таро радить вам не поспішати і не забувати, що такі заняття потребують терпіння та уваги.