Гороскоп на 15 липня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 15 липня 2021 року по картах Таро обіцяє для всіх знаків Зодіаку емоційно насичений день.

Для деяких він буде складним, для інших – яскравим і непересічним. Але пам’ятайте, в цей день спостерігається підвищений ризик виникнення конфліктів на діловий і особистому ґрунті.

ОВЕН – Десятка Мечів
Овнам гороскоп на сьогодні прогнозує тривожний і наповнений дивними подіями день. Вас весь час буде переслідувати відчуття того, що щось іде не за планом. Незрозумілі спалаху страху можуть з’являтися через те, що у вашому житті настає важлива подія, яка в підсумку стане вирішальним у певній сфері існування. Головне – не бійтеся приймати рішення.
ТЕЛЕЦЬ – Маг
Гороскоп на четвер надав Тельцям світлу, але вельми суперечливу карту. Маг вимагає від вас рішучого і наполегливого поведінки, але в той же час вам категорично не можна різко висловлюватися в бік людей. Ви можете серйозно образити того, хто вам може бути корисний. Руйнуйте стереотипи, робіть все для того, щоб виправдати свою різкість і напористість. Гороскоп на четвер радить не перегинати палицю.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка денаріями
Гороскоп на сьогодні дає зрозуміти, що коло ваших надій і мрій на даний момент досить обмежений. Варто розірвати рамки внутрішніх комплексів, і зробити це якомога швидше. Що б вам не говорили про необхідність подальшого зростання, ви тільки досадливо відмахуєтеся: і так цілком вистачає того, що є. Власне, саме ця позиція приносить вам всі неприємності. Можливо, прийшов час зробити крок в сторону?

РАК – Суд
Гороскоп на сьогодні для Раків по Таро видав карту Суд. Вона зовсім не означає настання судного часу. У вашому розкладі це – позитивна карта, яка символізує початок нового життя. Можливо, вам вдасться сьогодні перекреслити всі неприємності, які раніше відбувалися і стартувати з чистого аркуша і зі свіжими силами. Карта також може означати необхідність переоцінки цінностей, виникнення нестандартного погляду в майбутнє з урахуванням минулого досвіду. Сьогодні доля подарує вам перспективу завершити незавершену справу, яке давно було відкладено в “довгий ящик”.
ЛЕВ – Двійка Жезлів
Представники цього знака сьогодні виявляться перед нелегким вибором, який може вибити їх з звичної колії. Але події дадуть вам можливість з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки і приймати правильні рішення. Гороскоп на четвер радить не стояти на перехресті. Пам’ятайте, від вибору напрямку залежить ваше напрямок долі.
ДІВА – П’ятірка Кубків
П’ятірка кубків – це глибоке розчарування. На жаль, ситуація все більше і більше виходить з-під контролю, завдаючи вам чимало мук і страхів: а що, якщо ваші погані передчуття виправдаються? Женіть геть від себе всі страхи і старі образи – це марна трата сил і емоційних ресурсів. Гороскоп на сьогодні рекомендує постаратися перевести дух і заспокоїтися, це допоможе вам зрозуміти, яким чином чинити в тій чи іншій ситуації.
ТЕРЕЗИ – Паж денаріями
Карти радять Терезам негайно вийти з-під чужої опіки і зажити власним життям. І перш за все це відноситься до матеріальної сфері. Ви занадто залежні від ряду сторонніх чинників, а це впливає на вашу долю. Постарайтеся обрубати подібні зв’язку, інакше вони можуть потягнути вас на дно. Якщо вам випала ця карта – очевидно, доведеться пробиватися до поставлених перед собою цілей: труднощі неминучі, але ви зобов’язані впоратися з усім самостійно.
СКОРПІОН – Зірка
Зірка – це карта, що символізує мудрість, внутрішню силу і приховані можливості, якими володіють представники цього знака, але навіть не здогадуються про це. В контексті цього знака Зодіаку вона передрікає правильне прийняття рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє. Відбудеться щось таке, що зруйнує всі раніше збудовані стереотипи і бар’єри. Карти кажуть, що позитивний настрій і щира радість будуть супроводжувати вас протягом всього дня.

СТРІЛЕЦЬ – Повішений
Гороскоп на завтра каже, що у вашому житті стався застій почуттів і емоцій. Ви намагаєтеся кудись рухатися, розгорнути весь перебіг подій в протилежну сторону, але, на жаль, вам не вистачає на це сил. Крім цього, карти вказують на обмеження і заборони. Зовнішні або внутрішні – вони весь час заважають вам отримати бажане. Стрільці зайшли в глухий кут або знаходяться, що називається, в “підвішеному стані”, немов у пастці. Але не сумуйте, скоро таємне стане явним, а ви неодмінно зможете розібратися з усіма негараздами.
КОЗЕРІГ – Місяць
Сьогодні вам повинно повезти в важливій справі, про який ви давно мріяли. При чому це все вийде абсолютно випадково, і допомога прийде з того боку, з якою ви навіть не могли припускати. Вам варто не боятися ризикувати і приймати рішення.
ВОДОЛІЙ – Трійка Кубків
Трійка Кубків говорить про настала відособленості між вами та близькими вам людьми. Ймовірно, “клімат” в ваших стосунках з коханою людиною може якісно змінитися, а ви навіть не усвідомлюєте, як і коли це сталося. Гороскоп на сьогодні говорить, що вас буде турбувати якесь неясне почуття невпевненості: здається, все вже не так добре, як було раніше. Постарайтеся провести ланцюжок подій і подумати, чому так відбувається. Рішення проблеми прийде само собою.
РИБИ – Двійка Мечів
Гороскоп на завтра застерігає вас від проблем, які виникнуть через вашу ж невпевненості і нерішучості. Ви постійно відчуваєте якийсь неспокій, причина якого вам не ясна. Своє ставлення до навколишнього світу варто кардинально змінити, інакше спочатку вас перестануть помічати, а потім і зовсім недолюблювати через інертність. В таких умовах ви залишитеся наодинці зі своїми комплексами. Прислухайтеся до свого серця.