Гороскоп на 15 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 15 липня 2022 року, за картами Таро обіцяє всім знакам Зодіаку емоційно насичений день.

Для деяких він буде складним, для інших – яскравим та неабияким. Але пам’ятайте, цього дня спостерігається підвищений ризик виникнення конфліктів на діловому та особистому ґрунті.

ОВЕН – Десятка Мечів
Овнам гороскоп сьогодні прогнозує тривожний і наповнений дивними подіями день. Вас постійно переслідуватиме відчуття того, що щось йде не за планом. Незрозумілі спалахи страху можуть з’являтися через те, що у вашому житті буде важлива подія, яка в результаті стане вирішальною у певній сфері існування. Головне – не бійтеся ухвалювати рішення.
ТЕЛЕЦЬ – Маг
Гороскоп на п’ятницю надав Тельцям світлу, але дуже суперечливу карту. Маг вимагає від вас рішучої та наполегливої ​​поведінки, але в той же час вам категорично не можна різко висловлюватися у бік людей. Ви можете серйозно образити того, хто вам може бути корисним. Руйнуйте стереотипи, робіть все для того, щоб виправдати свою різкість і наполегливість. Гороскоп на п’ятницю радить не перегинати ціпок.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Денаріїв
Гороскоп на сьогодні дає зрозуміти, що коло ваших надій та мрій на даний момент досить обмежене. Варто розірвати рамки внутрішніх комплексів, і зробити це якнайшвидше. Що б вам не говорили про необхідність подальшого зростання, ви тільки прикро відмахуєтеся: і так цілком вистачає того, що є. Власне, саме ця позиція приносить вам усі неприємності. Можливо, настав час зробити крок убік?

РАК – Суд
Гороскоп на сьогодні для Раків Таро видав карту Суд. Вона зовсім не означає настання судного часу. У вашому розкладі це позитивна карта, яка символізує початок нового життя. Можливо, вам вдасться перекреслити всі неприємності, які раніше відбувалися і стартувати з чистого листа і зі свіжими силами. Карта також може означати необхідність переоцінки цінностей, виникнення нестандартного погляду на майбутнє з урахуванням минулого досвіду. Сьогодні доля подарує вам перспективу завершити незакінчену справу, яка давно була відкладена у “довгу скриньку”.
ЛЕВ – Двійка Жезлів
Представники цього знака сьогодні опиняться перед нелегким вибором, який може вибити їх із звичної колії. Але події дадуть вам можливість з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки та ухвалювати вірні рішення. Гороскоп на п’ятницю радить не стояти на перехресті. Пам’ятайте, від вибору напряму залежить ваш напрямок долі.
ДІВА – П’ятірка Кубків
П’ятірка Кубків – це глибоке розчарування. На жаль, ситуація все більше і більше виходить з-під контролю, завдаючи вам чимало мук та страхів: а що, якщо ваші погані передчуття виправдаються? Гоніть геть від себе всі страхи та старі образи – це марна трата сил та емоційних ресурсів. Гороскоп на сьогодні рекомендує постаратися перевести дух і заспокоїтись, це допоможе вам зрозуміти, яким чином чинити в тій чи іншій ситуації.
ТЕРЕЗИ – Паж Денаріїв
Карти радять Терезам негайно вийти з-під чужої опіки і зажити власним життям. І насамперед це стосується матеріальної сфери. Ви надто залежні від низки сторонніх факторів, а це впливає на вашу долю. Намагайтеся обрубати подібні зв’язки, інакше вони можуть потягнути вас на дно. Якщо вам випала ця карта – зрозуміло, доведеться пробиватися до поставлених собі цілей: проблеми неминучі, але ви повинні впоратися з усім самостійно.
СКОРПІОН – Зірка
Зірка – це карта, що символізує мудрість, внутрішню силу та приховані можливості, які мають представники цього знака, але навіть не здогадуються про це. У контексті цього знака Зодіаку вона пророкує правильне ухвалення рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє. Станеться щось таке, що зруйнує всі раніше побудовані стереотипи та бар’єри. Карти кажуть, що позитивний настрій і щира радість супроводжуватимуть вас протягом усього дня.

СТРІЛЕЦЬ – Повішений
Гороскоп на завтра каже, що у вашому житті стався застій почуттів та емоцій. Ви намагаєтеся кудись рухатися, розгорнути всю течію подій у протилежний бік, але, на жаль, вам не вистачає на це сил. Крім цього, карти вказують на обмеження та заборони. Зовнішні чи внутрішні – вони постійно заважають вам отримати бажане. Стрільці зайшли в глухий кут або перебувають, що називається, в “підвішеному стані”, немов у пастці. Але не сумуйте, скоро таємне стане явним, а ви неодмінно зможете розібратися з усіма негараздами.
КОЗЕРІГ – Місяць
Сьогодні вам має пощастити у важливій справі, про яку ви давно мріяли. Причому це все вийде зовсім випадково, і допомога прийде з того боку, з якого ви навіть не могли припускати. Головне – вчасно розпізнати всі знаки згори та не “гальмувати”.

ВОДОЛІЙ – Трійка Кубків
Трійка Кубків говорить про відокремленість між вами і близькими вам людьми. Ймовірно, “клімат” у ваших стосунках з коханою людиною може якісно змінитись, а ви навіть не усвідомлюєте, як і коли це сталося. Гороскоп на сьогодні каже, що вас турбуватиме якесь невиразне почуття невпевненості: здається, все вже не так добре, як було раніше. Намагайтеся провести ланцюжок подій і подумати, чому так відбувається. Вирішення проблеми прийде само собою.
РИБИ – Двійка Мечів
Гороскоп на завтра застерігає вас від проблем, які виникнуть через вашу ж невпевненість і нерішучість. Ви постійно відчуваєте якесь занепокоєння, причина якого вам не зрозуміла. Своє ставлення до навколишнього світу варто кардинально змінити, інакше спочатку вас перестануть помічати, а потім зовсім недолюблювати через інертність. У таких умовах ви залишитеся віч-на-віч зі своїми комплексами. Прислухайтеся до свого серця.