Гороскоп на 15 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 15 листопада 2022 року, за картами Таро радить усім знакам Зодіаку бути обережнішими зі своїми бажаннями.

 

Овен – Колісниця
Гороскоп по картах Таро говорить про те, що Овнам настав час вирушити в дорогу. Дорога ваша буде складною та тернистою. Ви ніби дитина, яку залишили одного і ви не можете зрозуміти, що робити і де шукати батьків. Зупиніться на перехресті, прислухайтеся до свого серця і тоді зробіть перший крок. Вам доведеться несолодко, але якщо ви зробите правильний вибір – результат вас приємно здивує.
Тілець – Жінка жезлів
Ви втомилися настільки сильно, що перестали розрізняти погане та хороше. У цій ситуації вам ніхто не зможе допомогти, тому доведеться розбиратися самостійно. Можливо, порада мудрої жінки допоможе вам зробити правильний вибір, який надалі вплине на ваше життя. Дякуйте Всесвіту за кожен прожитий день.
Близнюки – Десятка кубків
Не катуйте ілюзій до легких грошей та дивних вчинків людей, які з легкістю вам щось обіцяють. Будьте уважні та обережні, оскільки поруч із вами є заздрісник, який може зіпсувати вам шлях до наміченої мети. Чи не розслабляйтеся. не давайте нікому маніпулювати чи керувати собою. Пам’ятайте про внутрішню силу і те, що ви зможете все подолати.

Рак – Сімка жезлів
Сімка жезлів – позитивна карта. Вона означає боротьбу, з якої Раки вийдуть переможцями. Можливо, настав час відпустити щось старе, що щось заважає вам рухатися далі. Після цього обов’язково добре відпочиньте та наберіться сил. Цей день не дасть вам жодних емоцій.
Лев – Туз денаріїв
Контролюйте свої емоції. Все, що ви кажете можуть використовувати проти вас ваші недоброзичливці. Будьте уважні вдома, оскільки можливо, що хтось із вашої родини таїть образу на вас, і вам слід виправити цю ситуацію. Негатив потрапляє у ваш будинок, подібно до комах, що летять на світ. Уважно вивчіть те, що відбувається, і починайте діяти.
Діва – Король мечів
Ви навпомацки тягнетеся в глибину себе, щоб зрозуміти і усвідомити власне “я”. Досі ви вірите, що знайдете у внутрішній темряві свічку, що горить, і все більше занурюєтеся в неї. Зупиніть цей процес. Вам потрібно відпочити. Не намагайтеся дурити нікого тим, що у вас все добре, але при цьому постарайтеся не скаржитися, оскільки вороги ніколи не сплять і чекають, коли ви оступитеся або розповісте про те, що може бути використане проти вас.
Терези – Вежа
Ви намагаєтеся спорудити вежу зі своїх заслуг, забувши про гріх гордині. Якщо ви не виправите це і не почнете думати про наслідки – ваша вежа стане Вавилонською і ви руйнуватимете те, що так довго так будували. Будьте обережні, вам настав час змінювати вектор свого розвитку.
Скорпіон – Лицар мечів
Скорпіонам доведеться битися до останнього 15 листопада. Навіть незважаючи на те, що ви давно розгубили свій гнів та склали зброю. Цей бій буде не останнім, але у разі перемоги ви зможете здобути нагороду. Не проповідуйте бунт серед близьких вам людей, не намагайтеся обманювати і намагайтеся стримувати себе, щоб перетворити власну віру на ненависть.

Стрілець – Шістка денаріїв
Знімайте свої німби і відкривайте своє істинне обличчя. Настав час позбутися всіх масок і показати світові справжнього себе. У вас буде важка розмова 15 листопада, яка може кардинально змінити ваше життя.
Козеріг – Король жезлів
Козерогам настав час залишити свої думки і перестати жити мрією. У вас є передчуття біди, і воно з’явилося недарма. Щодня воно загострюється і у вівторок 15 листопада досягне свого піку. Намагайтеся зрозуміти, що це означає і запобігти катастрофічній ситуації.

Водолій – Четвірка мечів
Ваша нестабільність 15 листопада може зіграти з вами злий жарт. Будьте уважні до людей, які будуть оточувати вас у цей день. Прислухайтеся до внутрішнього голосу та уважно послухайте поради близьких. Можливо саме вони зможуть пояснити вам, чому те, ким ви стали приносити їм лише біль та розчарування.
Риби – Віра
Гороскоп з карт Таро на 15 листопада обіцяє Рибам день наповнений на незвичайні емоції. Вам належить бути “яблуком розбрату” і прийняти одну зі сторін, яку вам нададуть близькі люди. Не думайте, що день буде легким та приємним. Готуйтеся до гіршого та готуйтеся втратити близького друга.