Гороскоп на 15 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 15 лютого 2022 року, за картами Таро радить усім знакам Зодіаку налаштуватися на складний день.

Будьте готові до того, що вам доведеться поборотися за своє щастя та добробут.

Овен – Туз Мечей
Пам’ятайте, що мовчання – це золото. Ті, хто сміється над вами не варті вашої уваги та емоцій. Проходьте повз них і не реагуйте на їхні слова. Ви сильні духом, але поки що самі не до кінця усвідомлюєте це.
Телець – П’ятірка Жезлов
Ви постійно знаходитесь у пошуку, але не знаєте, що саме шукайте. Будьте готові до різких змін. Незабаром вітер принесе вам нові думки та ідеї і у вас буде зовсім мало часу, щоб їх втілити.
Близнюки – Лицар Денаріїв
Ви стоїте під дощем і сподіваєтесь, що він зможе змити з вас усі ваші невдачі та гріхи. Але так не буде і вам доведеться самостійно викупати їх. Будьте готові до будь-яких складнощів та будьте готові програти бій, у якому ви навіть не брали участь.

Рак – Вежа
Там, де мешкає зима і там, де холод і морок ви не знайдете своєї істини. Віддайте своє багатство і вирушайте у свій шлях лише зі своїми думками. Не бійтеся йти навмання і не бійтеся звернути не туди. Ваші ноги самі виведуть вас на правдивий шлях.
Лев – Десятка Жезлов
Ваші думки, подібно до воронів, літають у вашій голові і не можуть осісти. Тому у вас все валитися з рук. Щоб виправити це, вам необхідно заспокоїтися і дати собі можливість відпочити.
Діва – Вісімка Денаріїв
Настав час повернутися додому. Але не в той, де ваш нічліг і дах, а в той, де ваша душа. Ви бачите перед собою лише розмитий обрій, який лякає вас. Всі ваші шляхи та дороги привели вас не туди, куди б ви хотіли потрапити, тому ви почуваєтеся розбитим.
Терези – Король Мечів
Того, хто йде на смерть, не врятувати. Злодій – завжди грабуватиме, а той, хто не здатний любити, не стане вашою долею. Перестаньте витрачати час на тих, кому ви не потрібні.
Скорпіон – Двійка Мечів
Хтось поруч із вами бажає вам зла. Ця людина краде ваші сни та намагається замінити вас, стати вами. Він вносить правки до ваших правил і закриває очі на те, що може відкрити вам правду. Подібно до тіні, він гасить світло. Настав час побачити істину і відкинути її.

Стрілець – Паж Денаріїв
Ніхто не дарує вам тепло, яке так необхідно для того, щоб стати щасливим. Ви звинувачуєте у цьому всіх, крім себе, оскільки не вірите у власну неправоту. Вам необхідно шукати причини у собі.
Козеріг – Страшний Суд
Намагаючись виправдати себе ви наражаєте інших на неосяжний жах. Вони бояться вас, ваших почуттів та надто сильних емоцій. Правда, не завжди в силі.

Водолій – Паж Жезлов
Будьте уважні до деталей. Прислухайтеся до себе і перестаньте шукати смислу там, де їх немає. Дзеркало, що тріснуло, неможливо склеїти, а зруйноване життя зібрати по шматочках.
Риби – Путівник
Втеча – не дасть вам нічого крім втрат та розчарувань. Ви тягнете руки до квітів, але вони одразу в’януть, ви намагаєтеся стати кимось і постійно втрачаєте себе. Не бійтеся власних чудовиськ і пам’ятайте, що ангел не може мати хвоста.