Гороскоп на 15 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 15 січня 2023 року, за картами Таро передбачає активний день, який може навіть трохи вибити вас із колії.

 

ОВЕН – Четвірка кубків
Схоже, сьогодні ви витатимете в мріях. Випала дуже цікава карта. Карта Четвірка кубків – символ вичерпаності, завершеності чи втрати інтересу до того, що є. Це є знак розчарування. Карта в розкладі на неділю має подвійне значення. З одного боку, саме незадоволеність штовхає нас уперед, не дає засиджуватися на одному місці.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка Жезлів
Гороскоп на сьогодні по Таро обіцяє вам тріумф, велику перемогу! На карті зображено воїна, який довго боровся з ворогами, витратив чимало сил, пожертвував багатьом і, нарешті, отримав свою нагороду та звання переможця. Ваш успіх абсолютно заслужений. Але є тут і зворотний бік медалі. Зверніть увагу на жорсткий вираз обличчя головного героя. У ньому проглядаються риси майбутнього диктатора та деспоту.
БЛИЗНЮКИ – Сонце
Карта Сонця виражає любов до життя, оточуючих і впевненість у майбутньому. Близнюки, гороскоп на неділю каже: вам пощастило – на представників знака чекає або нове кохання, яке обіцяє стати тим єдиним і на все життя, або важлива новина від вашої другої половинки. Крім цього, вас доля порадує і перспективами в діловій сфері: напевно ви отримаєте якусь привабливу пропозицію, від якої просто не в змозі відмовитися.

РАК – Паж мечів
Карта Паж мечів символізує потяг до всього нового та незвіданого. Можливо, сьогодні на вас чекає якась дуже цікава інформація, яка проллє світло на все, що відбувалося раніше, що так дивувало. Ваша допитливість зросте в рази, проте будьте обережні, інакше можете уславитися пліткарем і “пустословом”. У той же час, Таро вказує на ризик критики на адресу Раків. Навколишні можуть начисто забути всі ваші успіхи та заслуги та дорікати за дурні прорахунки.
ЛЕВ – Башта
Вежа попереджає Львів про майбутні небезпеки, які можуть торкнутися ділового, побутового чи особистого життя. Щось може статися цього дня, і це геть-чисто виб’є вас зі звичного ритму. При чому все, що відбувається, спровоковане вами самими. Настають істотні зміни, можливо небажані і, швидше за все, раптові, але, тільки розчистивши собі шлях, можна рухатися вперед. Гороскоп на завтра пророкує, що вам доведеться набратися сил, прибрати подалі свої комплекси та принципи, а також переступити всі перешкоди.
ДІВА – Четвірка жезлів
Четвірка жезлів символізує гармонію, спокій та нові знайомства, які подарують вам душевне тепло та моральне задоволення. Вам належить сьогодні сказати правду людині, яку ви боялися або побоювалися раніше. Тільки пам’ятайте, головне – не лицемірити та не ховати свої спірні сторони. Якщо ви усвідомлюєте, що хочеться зробити щось хороше, нехай воно буде цілком божевільним та незвичним, робіть це з чистим серцем та позитивним настроєм.
ТЕРЕЗИ – Смерть
Карта Смерть – дуже лякає, але при цьому в розкладі для Терезів вона сьогодні неймовірно позитивна. Смерть означає стрімкі зміни на краще, прихід у життя чогось нового та духовне відродження. Гороскоп на завтра каже, що добіг кінця тривалий життєвий цикл, і настав час для нового. Ви сповнені сподівань на майбутнє, і це не порожні сподівання. Вам дійсно дано всі можливості для успіху.
СКОРПІОН – Лицар кубків
Цей день може відбутися під знаком романтики. Ви можете зустріти людину, перед шармом і чарівністю якої просто не зможете встояти. Або цей шарм випромінюватимете ви самі. Можливе освідчення в коханні, або ж заохочення до службової частини життя, і воно теж буде пов’язане з особистими симпатіями до Скорпіонів. Ще одне значення карти – прояв таких якостей, як співчуття, доброта, готовність допомогти. У неділю ваше інтуїтивне чуття може бути особливо тонким.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка кубків
Цей день може бути пов’язаний із морем позитивних емоцій. Ви будете захоплені, натхнені, зацікавлені новими ідеями, людьми та проектами. Вам захочеться негайно продати все задумане. Таро попереджають: сьогодні не можна вірити нічому – ні чужим словам, ні власним відчуттям. Це – ілюзія та обман. Приємно проведіть цей день, а завтра забудьте про все.
КОЗЕРІГ – Туз денаріїв
Сьогодні вам буде надано допомогу вищих сил у повній мірі. Ця карта присвячена насамперед речам матеріальним: фінансам, заробітку, майну, здоров’ю. У всіх починаннях, пов’язаних з цими сферами, на вас чекає успіх. Гороскоп на неділю радить: постарайтеся запланувати якнайбільше, це принесе вам низку нових перемог.

Водолій – Паж денаріїв
Цей день може принести вам нові перспективи фінансового чи кар’єрного плану. Можуть надійти дуже цікаві пропозиції щодо підвищення по службі, або начальство вирішить якось допомогти. Таро рекомендують приймати всі пропозиції, які ви отримаєте сьогодні. Всі вони заслуговують на довіру і ведуть до успіху.
Риби – Туз кубків
Цей день обіцяє багато позитивних емоцій. Сьогодні ви захочете любити та бути коханими, можливо навіть зав’язати нові романтичні стосунки. Якщо в особистому житті у вас уже все склалося, джерелом натхнення для вас може стати нова справа, якій ви захочете присвятити свій час. Гороскоп по Таро на завтра рекомендує виявляти фантазію та творчий підхід, а також використати цей день, щоб відновити стосунки, які раніше похитнулися.