Гороскоп на 15 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 15 вересня 2020 року, по картах Таро каже, що у Близнюків намічаються фінансові надходження, а Скорпіони можуть розраховувати на приємні новини.

 

Овен- карта дня Таро “Туз мечів”
Ви налаштовані рішуче і неухильно, вас складно збити з наміченого курсу. Однак і навколишні здатні дати вам рішучу відсіч, демонструючи своє невдоволення.
Телец- карта дня Таро “Маг”
В цей день вам краще не брати участь у вирішенні важливих питань, тому що ви неадекватно сприймаєте ситуацію і схильні до скоєння помилок. Відкладіть усі на інший день.
Близнюки – карта дня Таро “Десятка жезлів”
Будьте готові до того, що вас захочуть використовувати або поексплуатувати: начальство, колеги, рідні та навіть ви самі. Намагайтеся не піддаватися тиску, від кого б воно не виходило.

Рак- карта дня Таро “Лицар жезлів”
Не бійтеся при необхідності звернутися за підтримкою до професіонала в своїй області. Вам не відмовлять, а втручання у ваші справи і надана допомога буде дуже до речі.
Лев- карта дня Таро “Туз Пентакль”
Вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу і енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів в фінансовій сфері.
Діва- карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі по собі. Вам важливо прийняти правильне рішення, від якого залежить ваша доля.
Терези- карта дня Таро “Пустельник”
Постарайтеся відійти від вирішення будь-яких питань і проблем. Така поведінка буде єдино правильним для вас в цей день. Подивіться на все ніби з боку з позиції спостерігача.
Скорпіон- карта дня Таро “Король пентаклей”
Цей день дасть вам відмінні можливості для збагачення і поліпшення матеріального становища. Намагайтеся не псувати відносини з людьми, від яких ви залежні.

Стрілець – карта дня Таро “Трійка жезлів”
У вашому житті намічається початок нового плідного етапу. Якщо ви щось задумали, ваші плани успішно реалізуються. Але пам’ятайте: нічого не дається даром, блага потрібно заслужити.
Козеріг – карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якесь важлива подія у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значимість, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.
Водолей- карта дня Таро “Імператриця”
У вас буде плідний день. Ви зможете багато чого досягти, зберігаючи при цьому спокій в душі. Використовуйте цей період, щоб привести в порядок найпроблемніші справи.
Риби-карта дня Таро “Сонце”
Вас чекає багатообіцяючий день. Адже Сонце – це одна з найщасливіших карт Таро. Всі ваші справи будуть складатися вдало, і ви залишитеся задоволені плодами своєї праці.