Гороскоп на 15 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 15 жовтня 2022 року, за картами Таро.

 

ОВЕН – П’ятірка кубків
Готуйтеся до прикростей. Якщо ви вже заздалегідь раділи чомусь чи вважали справу вирішеною, то цей день вас розчарує. Не приховуйте свою поразку перед іншими. Ви повинні бути чесними і відкритими перед людьми, які вас оточують. Тільки в такому разі все піде за планом.
ТЕЛЕЦЬ – П’ятірка денаріїв
Вам не вдасться задовольнити свої потреби і справи підуть, на жаль, зовсім не так, як планувалося. Ви самі неуважно ставилися до своїх справ та свого власного благополуччя. Якщо ви пройдете цей шлях терпляче та впевнено, то далі перед вами відкриються нові перспективи.
БЛИЗНЮКИ – Вісімка денаріїв
Вісімка денаріїв – це карта, яка допоможе вам розкритися та показати свої вміння. Вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання чи нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх

РАК – П’ятірка мечів
Не налаштовуйтесь на спокій. Можливо, вам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності або наклепу. Якщо ви цього разу будете готові вступитися за правду і стояти до кінця, то в майбутньому ви будете позбавлені подібних ситуацій.
ЛЕВ – Лицар кубків
Лицарі – це дія. Лицар Чаш рекомендує вам взяти почуття у свої руки. У стосунках ми всі дуже часто виявляємо, що ми паралізовані, нерішучі, неспроможні відповісти.
ДІВА – Паж денаріїв
Ви матимете шанс, на який ви можете сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували. Реагуйте відразу, коли вам запропонують укласти вигідну угоду, надати практичну допомогу чи моральну підтримку.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка жезлів
Можете сміливо зустріти цей день гарною порцією недовіри до тих, хто вас оточує. Будьте напоготові і не “розкривайтеся” навіть з того боку, звідки не чекаєте на небезпеку. Якщо якісь ваші слова чи дії цього дня натраплять на несподіваний опір, то краще не наполягати, а відкласти їх до іншого.
СКОРПІОН – Маг
Ви повинні зрозуміти, що ви вільна та самостійна людина. Ваше завдання – самостійно приймати рішення. Чарівник символізує те, що сил у вас вистачить на все. Будьте пильні та обережні і тоді удача буде на вашому боці.

СТРІЛЕЦЬ – Паж мечів
Вас критикуватимуть, ваші пропозиції можуть відкинути. Будьте готові до цього та не намагайтеся переходити в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, справді містить чимало цінного.
КОЗЕРІГ – Вісімка кубків
Вам доведеться розлучитися з тим, що вам було давно або добре знайоме, або здавалося само собою зрозумілим. Цей день стане для вас складним, і якщо вас щось засмутить, не відступайте і вирушайте в дорогу. Ви скоро зрозумієте чому і заради чого мали розлучитися зі старим.

ВОДОЛІЙ – Дама денаріїв
Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Не забувайте про свої довгострокові плани. Ви зустрінетеся з доброю жінкою, яка володіє великим материнським серцем, і ця зустріч відіграє певну роль у вашій долі.
РИБИ – Шістка мечів
На вас чекають зміни і на вас чекає щось незвичайне. Цього дня ви готуєтеся вступити на нову землю, і вам дуже страшно. Головне – не опускати руки та не відмовлятися. Зробіть необхідний крок рішуче і тверезо, а потім огляньтеся. Напевно, знайдеться хтось, хто зможе допомогти вам.