Гороскоп на 16 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 16 березня 2021 року по картах Таро пророкує вдалий день для нових починань та втілення ідей.

Для всіх знаків Зодіаку можуть надійти привабливі пропозиції: по роботі, в особистих відносинах або ж просто виникнуть цікаві плани на добу.

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлів – карта, яка володіє суперечливим змістом. З одного боку ви зможете нарешті завершити справи, які довгий час відкладали “на потім”, але з іншого – виникнуть труднощі при спілкуванні з близькими. Вам доведеться доводити свою правоту, і, можливо, в досить різкій формі. Гороскоп на завтра рекомендує проявити терпіння і не провокувати конфлікти.
ТЕЛЕЦЬ – Король Кубків
Гороскоп на вівторок обіцяє Тельцям день, повний пригод. Вам представиться можливість спробувати свої сили в абсолютно новому напрямку, і, до речі, експеримент буде вдалим. Не бійтеся показати своє справжнє обличчя, навіть якщо не впевнені у своїх силах – дійте, а близькі вам обов’язково допоможуть.
БЛИЗНЮКИ – Шістка Кубків
Близнюки останнім часом відчувають якийсь тиск з боку навколишнього світу. Вам постійно здається, що будь-яка дія може спровокувати хвилю критики, проте, це не зовсім вірно. Ви затискаєтеся, боїтеся зробити якийсь крок в невідоме і через це втрачаєте можливості, які так наполегливо дарує вам доля. Гороскоп на сьогодні настійно радить міняти подібний підхід до життя, інакше дуже пошкодуєте.

РАК – Дама Жезлів
Дама Жезлів – карта, що позначає зміни. Ви втомилися, а в житті не вистачає спокою і стабільності. Гороскоп на завтра обіцяє, що ситуація зміниться в більш вигідну для вас сторону. Можливо, надійде приваблива пропозиція від близьких. Якщо воно буде стосуватися відпочинку або зміни обстановки – погоджуйтеся, навіть не роздумуючи.
ЛЕВ – Вісімка Кубків
Представників цього знаку чекає прорив. Довгий час вам здавалося, що ви ходите по замкнутому колу, але саме в цей день він розірветься. Не без ваших зусиль, звичайно, але результати обов’язково будуть коштувати того. Гороскоп на вівторок по картах Таро обіцяє вам також приплив нових сил і натхнення, так що якщо хотіли реалізувати якісь плани, можете починати це робити саме сьогодні.
ДІВА – Шістка денаріями
Діви, як каже гороскоп на завтра, заплуталися і не можуть знайти вихід. Однак, виною цьому ви самі. Розберіться в собі і подумайте, від яких неприємних думок з минулого ви хочете позбутися. Минуле дасть вам рада або підказку для вашої нинішньої життя. Якщо для цього вам доведеться попрощатися з чимось або кимось – паліть мости і рубайте канати. Так велить робити всесвіт.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка денаріями
Ця карта символізує початок перетворень, які повинні докорінно змінити ваше життя. Можливо, зміни будуть досить кардинальними і принесуть у ваше життя певний дискомфорт, але не варто цього боятися. Прийміть все, як належне – ваше майбутнє потребує нововведення, тому не бійтеся експериментувати.
СКОРПІОН – Верховна Жриця
Карта має на увазі для представників цього знака Зодіаку довгоочікувану нагороду за старання. Ви сміливо йшли наперекір усім обставинам, і нарешті дійшли до заповітної мети. Залишилося тільки простягнути руку і схопити свій приз. Гороскоп каже, що нагорода від долі буде саме такою, яку ви очікували.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Кубків
Гороскоп на сьогодні обіцяє вам веселощі: приємне проведення часу, багато спілкування і частувань, а також відчуття якогось свята, що наближається. Можливо, сьогодні ви опинитеся в центрі уваги і будете справжнім героєм вечора. Також доля передрікає Стрільцям визнання і впевненість в своїх силах, які раптово впадуть на голову. Насолоджуйтесь цими дарами долі, але контролюйте те, що відбувається, щоб потім не стати посміховиськом.
КОЗЕРІГ – Двійка Мечів
Двійка Мечів символізує емоції. Отже, день буде дуже яскравим і насиченим приємними подіями. Вас чекає зустріч з близькими, зміна обстановки і позитивні враження від спілкування. Що стосується ділової сфери, то тут все теж гладко. Але варто придивитися до “темним конячкам”, які вас оточують. Гороскоп на завтра рекомендує зробити те, що ви давно обіцяли.

ВОДОЛІЙ – Четвірка Кубків
Вівторка для Водоліїв буде наповнений мріями і мріями. І, варто відзначити, що з огляду на ваш приземлений характер, таке кілька легковажну поведінку зіграє тільки на руку. Мрії дозволять вам більш чітко окреслити плани на майбутнє, а також дадуть певну мотивацію. Просто повірте в свої сили, і все вдасться найкращим чином.
РИБИ – Суд
Гороскоп на сьогодні говорить, що у вас буде можливість завершити незавершену справу. Ця карта може натякати на переїзд, зміну роду діяльності або ж набуття нових зв’язків. Це в глобальному розумінні. Якщо ж придивитися уважніше, вам варто розібратися зі старими обіцянками. Саме зараз прийшов час закрити всі незачинені двері за спиною.