Гороскоп на 16 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

У неділю, 16 квітня 2023 року, гороскоп за картами Таро передбачає сюрпризи від долі для багатьох знаків Зодіаку, але найбільш уразливими виявляться Тельці та Діви.

Скорпіонам варто бути обережними і піклуватися про своє здоров’я в цей день.

Овен – Правосуддя
Овнам рекомендується сьогодні скоротити свої витрати, щоб уникнути можливих фінансових проблем. Найближчими днями не буде легко отримати гроші, тому важливо бути економнішими.
Телець – Колесо Фортуни
Карта Таро на сьогодні для Тельців – Колесо Фортуни. У Тельців сьогодні мрії виконуватимуться, все піде за планом. У професійній та фінансовій сферах ви перебуватимете в повній безпеці, і отримаєте можливість розвіяти свої сумніви.
Близнюки – Дама Денаріїв
Сьогодні у Близнюків з’явиться бажання внести радикальні зміни до свого життя. Карти Таро радять почати з генерального прибирання, щоб очистити своє приміщення від непотрібних речей, а потім приступити до внутрішнього очищення.

Рак – Закохані
Ворожіння на Картах Таро показує, що Ракам сьогодні рекомендується провести більшу частину часу з коханою людиною, оскільки це сприятливо вплине на обох. Інші справи можуть зачекати.
Лев – Четвірка Жезлов
Сьогодні у Львові виникнуть серйозні та складні рішення, які можуть вплинути на їхнє матеріальне становище. Тому важливо добре обміркувати всі варіанти та прийняти правильне рішення.
Діва – Вежа
Карта Таро на сьогодні для Дів – Башта. Дівам не варто боятися розпочинати нові проекти та заводити корисні знайомства. Успіх чекає на вас у майбутньому, тому налаштуйтеся на нього, але продовжуйте старанно працювати. Результати вас потішать.
Терези – Зірка
Сьогодні у Терезів буде легкий і позитивний день. Незалежно від того, чим вони займуться, успіх та кмітливість допоможуть виконати завдання ідеально.
Скорпіон – Лицар Мечів
Карта Таро для Скорпіонів на сьогодні – Лицар Мечів. Скорпіонам потрібно виявляти обережність і дбати про своє здоров’я сьогодні. Організм може бути дуже ослаблений, а імунітет потребує зміцнення. Тому ввечері варто відпочити та зайнятися реабілітацією, наприклад, випити чаю з імбиром та медом.

Стрілець – Паж Кубків
Сьогодні у Стрільців буде приємний день, сповнений турбот про сім’ю. Роботу варто відкласти на другий день та повністю присвятити себе сімейним справам.
Козеріг – Верховна Жриця
Козерогам по картах Таро слід очікувати конфліктний день, тому їм варто уникати суперечок та сварок із колегами, друзями та зберігати мир у сім’ї. Важливо зберігати спокій і захоплюватися в емоційні переживання.

Водолій – Путівник
Період карантину може підірвати вашу життєву енергію. Можливо, ви бажатимете проспати весь день і не виходити з ліжка. Для боротьби з депресією допоможе спілкування із друзями чи родичами.
Риби – Двійка Денаріїв
За ворожінням на картах Таро, у Риб сьогодні рекомендується виявляти обережність у всьому. Уникайте негативних людей та намагайтеся думати позитивно.