Гороскоп на 16 липня 2020

15 липня 2020 року вам буде дещо складніше, ніж зазвичай, висловлювати свої думки і погляди, та й логічне мислення почне трохи кульгати.

Проте інтуїція виявиться на висоті, а тому, прислухаючись до свого внутрішнього голосу, ви точно не прогадаєте.

Овен
Ви можете проявити неабиякі здібності і переконати в своїй правоті кого завгодно. Є шанс наблизитися до мети. Тільки не хапайтеся за все пропозиції відразу. Основна увага приділіть завершення справ. Не варто ризикувати тим, що представляє для вас цінність.
Телець
Ніяких серйозних помилок ви зараз не допустите, але слід уникати суєти і поспішних рішень. Доведеться займатися чужими проблемами. Не довіряйте всьому почутому, а тим більше обіцянкам. Можливо, вас спробують ввести в оману.
Близнюки
У багатьох справах ви зможете домогтися значних результатів. Особливо вдалим чином будуть складатися переговори, досягнення угод і ділові контакти. Для нових знайомств, романтичних зустрічей, а також зміцнення сімейних і родинних зв’язків період цілком благополучний.
Рак
На професійній ниві у вас є всі шанси просунутися вперед. Не варто звертатися до керівництва за схваленням ваших ідей, дійте на власний розсуд. Якщо якісь питання викликають у вас сумніви або роздратування, не намагайтеся їх вирішити будь-якими засобами.

Лев
Не беріть на себе підвищених зобов’язань. Якщо щось у вас не виходить або просто не лежить до якої-небудь справи душа, то відкладіть це заняття. Намагайтеся не втрачати спокою і емоційної рівноваги. Зараз йде не дуже сприятливий час для романтичних зустрічей і нових знайомств.
Діва
Можна продовжувати роботу над розпочатими проектами, доводити справи до розуму. Потрібно працювати над одиночній тюремній камері, а в контакті з партнерами. Тоді буде набагато простіше реалізувати свої наміри. Є шанс налагодити відносини з людьми, з якими довгий час не вдавалося знайти спільну мову.
ваги
Ви відчуєте такий приплив сил, що зможете впоратися з будь-якими завданнями. Не варто проводити час даремно. Основна увага має бути направлено на будинок і сім’ю. Уникайте суперечок, докорів і конфліктів з людьми, яких любите.
Скорпіон
Висновок нових ділових контрактів краще перенести на інший день. Займайтеся тим, що приносить вам найбільше задоволення. Це вдалий час для спокійного спілкування, прощення і примирення. Потрібно уникати дошкульних висловлювань на адресу оточуючих.

Стрілець
На роботі з’явиться широке поле для діяльності. Всі можливості для того, щоб знайти потрібну інформацію, налагодити корисні контакти, провести важливі переговори. Проявляйте ініціативу. Вдало можуть складатися нові романтичні знайомства. Непогано зайнятися зміцненням здоров’я.
Козеріг
Настав час змін на краще, які можуть торкнутися як ділових, так і особистих відносин. Відбудуться цікаві знайомства. Можливо, вам захочеться трохи посоріть грошима, але це серйозно не вдарить по вашому бюджету. Доставте радість собі і близьким, проявіть щедрість.
Водолій
Вдалий період для ділових угод, підписання документів, збору інформації. Але не потрібно діяти поспіхом. Чи не обіцяйте нікому свою допомогу, поки не розберетеся в ситуації – ви можете виявитися не в тому «таборі». Більше часу виділіть для справ, що доставляють радість – сходіть в театр, погуляйте з близькими людьми.
Риби
Потрібно брати ініціативу в свої руки і домагатися того, чого хочете. В особистому, поменше перебуваєте на самоті і більше часу проводите на свіжому повітрі. Не відмовляйте тим, хто потребує вашої допомоги – будь-яка добра справа «відгукнеться» в майбутньому.