Гороскоп на 16 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 16 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Імператор
Настав час приймати важливі рішення. Будьте, подібно до імператора, мудрим керівником і постарайтеся бути справедливим. Не дивіться на всі боки і рухайтеся тільки вперед, не дивлячись на слова та коментарі людей.
Телець – Лицар жезлів
Лицар жезлів – справжній боєць. Будьте і ви сильними та сміливими цього дня. Сміливо вирушайте у бій і не бійтеся нічого. У цей день у вас все обов’язково вийде. Єдине, що може перешкодити вам перемогти – марнославство.
Близнюки – Туз денаріїв
Гороскоп за картами Таро на 16 листопада обіцяє Близнюкам насичений на цікаві події день. Так, у якийсь момент ви можете відчути себе втомленими і захотіти усамітнитися. Не бійтеся залишити галасливу компанію та побути із собою. Це допоможе вам зробити висновки та навчить довіряти собі.

Рак – Сімка кубків
16 листопада карти Таро говорять про те, що Раки мають фантастичний трюк. Те, що ви замислювали давно – зможе здійснитися саме в цю середу. Після насиченого дня вам не завадить гарний відпочинок.
Лев – Дев’ятка денаріїв
Не бійтеся ризикувати цього дня. Вам слід бути собою та не боятися ставити ультиматуми. У цей день вам потрібна підтримка близьких, тому не бійтеся її просити. Увечері обов’язково добре відпочиньте, відклавши всі справи на інший час.
Діва – Десятка мечів
Самоконтроль – те, про що ви постійно повинні пам’ятати. Будьте уважні до себе і не думайте, що всі довкола погані. Навчіться довіряти і не бійтеся ділитися своїми проблемами з іншими.
Терези – Трійка жезлів
На вас чекає насичений на пригоди день, який розкриє вам очі на багато речей. Не бійтеся бути наполегливими в цей день і не намагайтеся обманювати. Крім того, вам належить серйозна розмова.
Скорпіон – П’ятірка кубків
Будьте уважні. Настав час щось кардинально змінити в собі, щоб потім можна було рухатися далі. Не намагайтеся повернутися до минулого, оскільки там на вас не чекає нічого хорошого.

Стрілець – Трійка денаріїв
Настав час радіти життю і насолоджуватися всіма наданими нею подарунками. Будьте вдячні і тоді зможете отримати незвичайну винагороду. Не намагайтеся стрибнути вище за свою голову.
Козеріг – Туз мечів
З’ясуйте стосунки, вникніть у суть справи, ухваліть рішення. Вам спаде на думку блискуча ідея, яка допоможе вирішити проблему, що набридла, або розгадати загадку, що давно мучила вас. Будьте уважні та готові.

Водолій – Король денаріїв
Радуйтеся досягнутому та розумно використовуйте свої ресурси. Ви можете підбити підсумки своєї праці та порадіти їм. І, провівши інвентаризацію своїх багатств, можете навіть трохи відпочивати на лаврах.
Риби – Четвірка жезлів
Отримавши знак або шанс, не упускайте його, навіть якщо він пов’язаний із ризиком. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.