Гороскоп на 16 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 16 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Імператор
Прийшла пора приймати важливі рішення. Будьте, подібно імператору, мудрим керівником і постарайтеся бути справедливим. Не дивіться по сторонам і рухайтеся тільки вперед, не дивлячись на слова і коментарі людей.
Телець – Лицар жезлів
Лицар жезлів – справжній боєць. Будьте і ви сильними і сміливими в цей день. Сміливо вирушайте в бій і не бійтеся нічого. У цей день у вас все обов’язково вийде. Єдине, що може перешкодити вам перемогти – марнославство.
Близнюки – Туз денарієв
Гороскоп по картах Таро на 16 серпня обіцяє Близнюкам насичений на цікаві події день. Так, в якийсь момент ви можете відчути себе втомленими і захотіти усамітнитися. Не бійтеся покинути галасливу компанію і побути з собою. Це допоможе вам зробити висновки і навчить довіряти собі.

Рак – Сімка кубків
16 листопада карти Таро говорять про те, що у Раків вийде фантастичний трюк. Те, то ви задумували давно – зможе здійснитися саме в цей понеділок. Після насиченого дня вам не завадить хороший відпочинок.
Лев – Дев’ятка денарієв
Не бійтеся ризикувати в цей день. Вам слід бути собою і не боятися ставити ультиматуми. В цей день вам необхідна підтримка близьких, тому не бійтеся її просити. Увечері обов’язково добре відпочиньте, відклавши всі справи на інший час.
Діва – Десятка мечів
Самоконтроль – те, про що ви постійно повинні пам’ятати. Будьте уважні до себе і не думайте, що все навколо погані. Навчіться довіряти і не бійтеся ділитися своїми проблемами з іншими.
Ваги – Трійка жезлів
Вас чекає насичений на пригоди день, який розкриє вам очі на багато речей. Не бійтеся бути наполегливим в цей день і не намагайтеся обманювати. Крім того, вам буде серйозна розмова.
Скорпіон – П’ятірка кубків
Будьте уважні. Прийшла пора щось кардинально змінити в собі, щоб потім було можна рухатися далі. Не намагайтеся повернутися до минулого, оскільки там вас не чекає нічого хорошого.

Стрілець – Трійка денарієв
Прийшла пора радіти життю і насолоджуватися всіма наданими нею подарунками. Будьте вдячні і тоді зможете отримати незвичайне винагороду. Не намагайтеся стрибнути вище своєї голови.
Козеріг – Туз мечів
З’ясуйте відносини, вислухайте суть справи, прийміть рішення. Вам прийде в голову блискуча ідея, яка допоможе вирішити обридлу проблему або розгадати давно мучила вас загадку. Будьте уважні і готові.
Водолій – Король денарієв
Радійте досягнутому і розумно використовуйте свої ресурси. Ви можете підвести підсумки своєї праці і порадіти ім. І, провівши інвентаризацію своїх багатств, можете навіть трошки попочівать на лаврах.
Риби – Четвірка жезлів
Отримавши знак або шанс, не втрачайте його, навіть якщо він пов’язаний з ризиком. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я.