Гороскоп на 16 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 16 лютого 2022 року, за картами Таро пророкує більшості знаків Зодіаку насичений день.

 

ОВЕН – Вісімка жезлів
Вісімка Посохов – карта великої сили. Вам належить поринути у справи з головою та відчути втому цього дня. Але, подібно до птахів на цій карті, вам вдасться злетіти вгору до власного успіху.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
Будьте вдячні Всесвіту за наданий шанс. Не бійтеся нічого та сміливо рухайтеся вперед. Вам доведеться поборотися за своє майбутнє благополуччя. Не сподівайтесь на чужу допомогу і не просіть її.
БЛИЗНЮКИ – Світ
Ця мапа символізує перемогу над своїми слабкостями. Ви перестанете бути рабом своїх швидкоплинних бажань і пристрастей, не будете гнатися за примарами і набуде внутрішньої рівноваги. Вас чекає безперечний успіх, якщо ви робитимете все правильно.

РАК – Повішений
Повішений не віщує вам позитивного результату цього дня. Краще відкладіть усі справи та важливі зустрічі на другий день. Роботу також слід закінчити максимально швидко, оскільки наприкінці дня все може почати падати з рук.
ЛЕВ – Лицар жезлів
Настав час відпустити ситуацію та скласти зброю. Ви б’єтеся з вітряками і вам необхідно припинити це робити. Дайте собі можливість відпочити та перестаньте намагатися все контролювати.
ДІВА – Місяць
З карти на нас дивляться собака та вовк. Двоє схожих, але в той же час різних звірів символізують ваш внутрішній стан: вам хочеться допомагати і дбати і в той же час стати самотнім і не бачити людей. Вирішіть для себе, що саме вам треба, і тоді у вас все налагодиться.
ТЕРЕЗИ – Король кубків
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями та дати їм волю. Не приховуйте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції та багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Сімка денаріїв
Вам потрібно дочекатися правильного моменту, перш ніж починати діяти. Часто вибір правильного моменту може помітно позначитися на результаті наших зусиль. Карта також вказує, що вирощене вами тепер може рости саме, не вимагаючи постійної уваги.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Спіть, або медитуйте, або вирушайте на прогулянку, або занурюйтеся у спогади – робіть все, щоб дати своєму розуму відпочити від проблеми, що займає вас. Зіркове небо на карті говорить про безмежність творчого потенціалу для того, хто знає основне правило людської природи.
КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Ви повинні безроздільно зосередитися на своїй меті, щоб ніщо вас не відволікало, оскільки Лицар намагається перемогти земне тяжіння (тобто інерцію, з якою ми боремося всі) чистою силою волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв
Карта вказує, що ви досягли успіху в створенні такого оточення, яке вам дійсно до вподоби. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких праць.
РИБИ – Правосуддя
Правосуддя це одна з тих карт, назва яких також є добрим описом значень. Чесність, рівність і справедливість стають переважаючими принципами, з якими ви мешкаєте своє життя. Без цієї енергії життя було б зведене до простого виживання.