Гороскоп на 16 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на четвер, 16 лютого 2023 року, по картам Таро передсказує велику кількість знаків Зодіака насичений день.

 

ОВЕН – Восьмерка жезлов
Восьмерка Посохов – карта великої сили. Вам належить окунутися в справи з головою і відчути усталеність в цей день. Але, подібним птахам на цій карті, ви удастся взлетіти вище до власного успіху.
ТЕЛЕЦ – Тройка кубків
Будьте вдячні Вселенной за наданный шанс. Не бойтесь нічого і смело рухайтесь вперед. Вам належить поборотися за своє майбутнє благополуччя. Не надійтесь на чужу допомогу і не просіть її.
БЛИЗНЕЦИ – Мир
Ця карта символізує перемогу над своїми слабкостями. Ви перестанете бути роботою своїх мимолетних бажань і страстей, не будете гнатися за призраками і обретете внутрішню рівновагу. Вас чекає несомненный успіх, якщо ви будете робити все правильно.

РАК – Повешенний
Повешенний не передвіщає вам позитивний результат цього дня. Лучше отложите все дела и важные встречи на другой день. Роботу також слід закончити максимально швидко, оскільки в кінці дня все може начати валитися з рук.
ЛЕВ – Рыцарь жезлов
Прийшло час відпустити ситуацію і скласти зброю. Ви деретесь з вітряними мельницами і вам необхідно припинити це робити. Дайте собі можливість віддохнути і перестаньте намагатися все контролювати.
ДЕВА – Луна
С картой на нас смотрят собака и волк. Два схожих, але в теж час різні тварини символізують ваше внутрішній стан: вам хочеться допомогти і заботиться і в теж час – стати одиночкою і не бачити людей. Решіть для себе, що саме вам надо і тоді у вас все наладиться.
ВЕСЫ – Король кубков
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями і дати їм волю. Не скривайте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна ціль, ви дуже скоро переконаєтесь, що емоції та багата фантазія лише допоможуть вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Семерка денариев
Вам потрібно очікувати правильного моменту перш ніж почати діяти. Часто вибір правильного моменту може дуже помітно сказатися про результат наших зусиль. Карта також вказує, що вирощене вами тепер може рости само, не потребуючи вашої постійної уваги.

СТРЕЛЕЦ – Четверка мечей
Спійте, або медитуйте, або відправляйтеся на прогулку, або повантажуйтесь у згадування – робіть все, щоб дати своєму розуму віддохнути від займаючої вас проблеми. Звездное небо на карте говорит про безмежність творчого потенціалу для того, хто знає основне правило людської природи.
КОЗЕРОГ – Рыцарь мечей
Ви повинні безроздільно сосредоточиться на своїй цілині, щоб нічого вас не відтягнуло, оскільки Рицарь намагається перемогти земне притягнення (то є інерцію, з якою боремося ми все) чистою силою волі.

ВОДОЛЕЙ – Девятка денариев
Карта вказує, що ви переуспели в створеному такому середовищі, яке вам дійсно по душі. Ви багато працювали і заслужили право насладиться результатом своїх нелегких трудов.
РЫБЫ – Правосудие
Правосуддя це одна з цих карт, назва яких також є хорошим описом значень. Честність, рівність і справедливість становляться домінуючими принципами, з якими ви проживаєте своє життя. Без цієї енергії життя було зведено до простого виживання.