Гороскоп на 16 січня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 16 січня 2022 року, за картами Таро пророкує багатьом знакам Зодіаку щасливий день, який може принести вам дуже цікаві та несподівані новини.

 

ОВЕН — Колесо Фортуни
Овнам гороскоп на завтра віщує нові пригоди та несподівані новини, які спершу можуть вибити зі звичної життєвої колії, але при цьому вони проллють світло на найближче майбутнє. Карти Таро радять у неділю намагатися наслідувати свою долю і не квапити події, оскільки настає світла смуга у житті. Але події повинні слідувати своєю чергою, інакше ви можете злякати удачу.
ТЕЛЕЦЬ — Верховна Жриця
Карта, яка випала Тельцям у розкладі на сьогодні, позначає покірність всесвіту та спокій. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що вам не слід активно втручатися в перебіг подій, тому що ви ризикуєте припуститися серйозних помилок. Можливо, йдеться про спілкування з близькими людьми, яких ви можете випадково образити з необережності.
БЛИЗНЮКИ — Повішений
Карта Повішений або Вісельник символізує свободу людини: від зобов’язань, від тяжкого тягаря, від переживань та непотрібних зв’язків. Гороскоп на неділю вказує на обмеження та заборони: можливо, сьогодні вам доведеться трохи зменшити свій запал і частіше стримувати емоції. Життєва ситуація постійно змінюється, і ви нічого не зможете із цим зробити.

РАК – Двійка Жезлів
Ця карта Таро з категорії Жезлов дозволяє з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки та приймати вірні рішення. Справа в тому, що поява в розкладі Двійки Жезлов свідчить, що ви скоро постанете перед важливим вибором. Від нього може залежати величезний відрізок подальшого життя, а прийнявши невигідну сторону, ви можете загрузнути в павутині непотрібних інтриг і пристрастей. Ліквідувати негативні наслідки своїх рішень буде непросто, тому спробуйте не робити жодних необдуманих вчинків.
ЛЕВ – Лицар Жезлов
Гороскоп по картах Таро радить представникам цього знака бути більш стриманими і тактовними, тому що події, що відбуваються навколо, обіцяють вам сьогодні зайву збудливість. Лицар Жезлов символізує жар душі, що виявляється у спразі до життя, але сьогодні він може дати поштовх до прямих дій на шляху до кардинальних змін, так ймовірно загрожує зачепити негативний бік карти – нетерпіння, імпульсивність і схильність до перебільшень. Не беріть нічого так близько до серця, тобто можливість отримати негативний заряд енергії.
ДІВА – Четвірка Кубків
Четвірка Кубків попереджає Дів про те, що день буде дуже корисним, проте водночас далеко не легким. Щось змусить вас сьогодні серйозно замислитися про проблеми, які назрівають у житті. Зверніть увагу на той момент, що ви самі коваль свого щастя і перестаньте сліпо розраховувати на чиюсь потужну допомогу.
ТЕРЕЗИ — Десятка Кубків
Ця карта виражає найвищу гармонію і глибоке, благотворне кохання. Власне, гороскоп на неділю і віщує Терезам день, наповнений теплими емоціями та ніжними почуттями. Можливо, станеться те, що змусить вас подивитися на життя під іншим кутом. При цьому, швидше за все, передбачення стосуватимуться особистого боку життя.
СКОРПІОН – Дама Денаріїв
Королева або Дама Денаріїв – образ жінки, яка домагається насамперед суспільного визнання і вже потім – сімейного благополуччя. Це певною мірою відкине тінь впливу і на Скорпіонів: ви будете занадто стурбовані роботою, і абсолютно припините помічати особисті проблеми. Проте, як пророкує гороскоп на завтра – це може бути правильним рішенням. Існує ймовірність того, що ваші жертви будуть оцінені, тому що дозволять усім побачити, наскільки важливі вам заохочення та похвала.

СТРІЛЕЦЬ — Четвірка Мечів
Ця карта символізує запеклу боротьбу за місце під сонцем. Вам доведеться битися словесно і доводити свою правоту, щоб не постраждала власна репутація. Можливо, виною всьому – необдумані та легковажні вчинки, які ви зробили раніше. Гороскоп по картах Таро рекомендує цього дня вам добре обміркувати кожен свій крок і діяти дуже обережно, інакше можете постраждати від власної різкості. Стрільцям останнім часом хочеться відпочити від усього і всіх, але про який саме відпочинок йдеться, якщо навколо стільки незавершених справ?
КОЗЕРІГ – Король Кубків
Карта Король Кубків уособлює ваше прагнення до набуття трансцендентного досвіду, до звільнення від пут свідомості та містичного єднання з всесвітом, який приготував для вас яскравий та незабутній сюрприз. Існує ймовірність, що ваше життя круто зміниться, проте вам варто докласти цього певних зусиль.

ВОДОЛІЙ — Четвірка Жезлов
Четвірка Жезлов ніколи не буває випадковою або непомітною картою у розкладі. роботи, яка дасть старт для початку нового етапу життя. Ця карта є зберігачем дуже позитивної та потужної енергетики. Саме Четвірка Жезлов випадає в особистому розкладі людям, які готові йти напролом заради свого щастя.
РИБИ – Дама Жезлов
Карта символізує довіру до себе, мир із самим собою та цілковиту душевну гармонію. Сьогодні ви відкриті новому і легкі на підйом. Можливо, навіть виявіть ініціативу, яка знайде широкий відгук у оточення та буде високо оцінена керівною ланкою. Пам’ятайте, навіть найавантюрніші пропозиції можуть виявитися дуже корисними і вартими, тому – ризикуйте, не бійтеся рухатися вперед і готуйтеся отримати заслужену винагороду.