Гороскоп на 16 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 16 січня 2023 року, за картами Таро пророкує багатьом знакам Зодіаку щасливий день, який може принести вам дуже цікаві та несподівані новини.

 

ОВЕН — Колесо Фортуни
Овнам гороскоп на завтра віщує нові пригоди та несподівані новини, які спершу можуть вибити зі звичної життєвої колії, але при цьому вони проллють світло на найближче майбутнє. Карти Таро радять у понеділок намагатися наслідувати свою долю і не квапити події, оскільки настає світла смуга в житті. Але події повинні слідувати своєю чергою, інакше ви можете злякати удачу.
ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Карта, яка випала Тельцям у розкладі на сьогодні, позначає покірність всесвіту та спокій. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що вам не слід активно втручатися в перебіг подій, оскільки ви ризикуєте припуститися серйозних помилок. Можливо, йдеться про спілкування з близькими людьми, яких ви можете випадково образити з необережності.
БЛИЗНЮКИ — Повішений
Карта Повішений або Вісельник символізує свободу людини: від зобов’язань, від тягаря, від переживань і непотрібних зв’язків. Гороскоп на понеділок вказує на обмеження та заборони: можливо, сьогодні вам доведеться трохи зменшити свій запал і частіше стримувати емоції.

РАК – Двійка Жезлів
Ця карта Таро з категорії Жезлов дає можливість з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки та приймати правильні рішення. Справа в тому, що поява в розкладі Двійки Жезлів свідчить, що ви скоро постанете перед важливим вибором. Від нього може залежати величезний відрізок подальшого життя, а прийнявши невигідну сторону, ви можете загрузнути в павутині непотрібних інтриг і пристрастей. Ліквідувати негативні наслідки своїх рішень буде непросто, тому намагайтеся не робити ніяких необдуманих вчинків.
ЛЕВ – Лицар Жезлов
Гороскоп по картах Таро радить представникам цього знака бути більш стриманими і тактовними, тому що події, що відбуваються навколо, обіцяють вам сьогодні зайву збудливість. Лицар Жезлов символізує жар душі, що виявляється у спразі до життя, але сьогодні він може як дати поштовх до прямих дій на шляху до кардинальних змін, так ймовірно загрожує зачепити негативний бік карти – нетерпіння, імпульсивність і схильність до перебільшень.
ДІВА – Четвірка Кубків
Четвірка Кубків попереджає Дів про те, що день буде дуже корисним, проте водночас далеко не легким. Щось змусить вас сьогодні серйозно задуматися про проблеми, які назрівають у житті. Зверніть увагу на той момент, що ви коваль свого щастя і перестаньте сліпо розраховувати на чиюсь потужну допомогу.
ТЕРЕЗИ — Десятка Кубків
Ця карта виражає найвищу гармонію і глибоке, благотворне кохання. Власне, гороскоп на понеділок і віщує Терезам день, наповнений теплими емоціями та ніжними почуттями. Можливо, станеться те, що змусить вас подивитися на життя під іншим кутом. При цьому, швидше за все, передбачення стосуватимуться особистого боку життя.
СКОРПІОН – Дама Денаріїв
Корольова або Дама Денаріїв – образ жінки, яка домагається насамперед суспільного визнання і вже потім – сімейного благополуччя. Це певною мірою відкине тінь впливу і на Скорпіонів: ви будете надто стурбовані роботою, і зовсім припините помічати особисті проблеми. Однак, як пророкує гороскоп на завтра, це може виявитися правильним рішенням.

СТРІЛЕЦЬ — Четвірка Мечів
Ця карта символізує запеклу боротьбу за місце під сонцем. Вам доведеться битися словесно та доводити свою правоту для того, щоб не постраждала власна репутація. Можливо, виною всьому – необдумані та легковажні вчинки, які ви зробили раніше. Гороскоп по картах Таро рекомендує цього дня вам добре обміркувати кожен свій крок і діяти дуже обережно, інакше можете постраждати від власної різкості.
КОЗЕРІГ – Король Кубків
Карта Король Кубків уособлює ваше прагнення до набуття трансцендентного досвіду, до звільнення від пут свідомості та містичного єднання з всесвітом, який приготував для вас яскравий і незабутній сюрприз. Існує ймовірність, що ваше життя круто зміниться, проте вам варто докласти цього певних зусиль.

ВОДОЛІЙ — Четвірка Жезлов
Четвірка Жезлов ніколи не буває випадковою чи непомітною картою у розкладі. Водоліям сьогодні доведеться переробити масу важливої роботи, яка дасть старт для початку нового етапу в житті. Ця карта є зберігачем дуже позитивної та потужної енергетики. Саме Четвірка Жезлов випадає в особистому розкладі людям, які готові йти напролом заради свого щастя.
РИБИ – Дама Жезлов
Карта символізує довіру до себе, мир із самим собою та цілковиту душевну гармонію. Сьогодні ви відкриті новому і легкі на підйом. Можливо, навіть виявите ініціативу, яка знайде широкий відгук