Гороскоп на 16 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 16 травня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Діви і Терези.

А ось Скорпіони в цей день можуть зіткнутися з неприємностями на роботі.

Овен – Дама денаріями
Овни, 16 травня на вашому шляху можуть з’явитися несподівані перешкоди. Сприймайте їх, як хороший урок. Також не варто боятися просити про допомогу. Якщо відчуваєте, що не впевнені в якомусь рішенні, порадьтеся з близькими.
Телець – Сонце
Забудьте про все, що турбувало вас останнім часом. Тому що починаючи з 16 травня ситуація обов’язково зміниться в кращу сторону.
Близнюки – Правосуддя
Карти Таро радять Близнюкам 16 травня не втрачати самоконтроль. Перед прийняттям важливих рішень дайте собі хвилину на роздуми і тверезо оцініть ситуацію. Таким чином ви істотно зменшите шанси на помилку.

Рак – Вежа
Раки, 16 травня – сприятливий час, щоб зайнятися турботою про себе і своє тіло. Здоровий сон, повноцінне харчування, побільше води і прогулянок на свіжому повітрі здатні зарядити вас енергією на довгий час.
Лев – Лицар Мечів
16 травня Левам варто остерігатися необдуманих покупок. Не поспішайте віддавати гроші за щось цікаве – спочатку подумайте, чи варто річ таких фінансових витрат.
Діва – Закохані
16 травня особисте життя Дев повністю зміниться. Самотні представники цього знака познайомляться з цікавою людиною, а ось ті, хто в парі, зможуть позбутися від токсичних відносин.
Ваги – Колесо Фортуни
Ваги, зараз хороший період для вирішення фінансових питань, а домашні – краще відкласти на інший день. Вечір присвятіть собі і процедурам догляду.
Скорпіон – Верховна Жриця
Карти Таро пророкують Скорпіонам 16 травня невеликі ускладнення в стосунках з начальством. Але, якщо ви поведете себе гідно і коректно, то конфлікт швидко владнається.

Стрілець – Утримання
Стрільці, у вас 16 травня буде чудовий настрій і багато енергії. Скористайтеся цим: так в робочих питаннях зможете досягти успіху, а в романтичних – і поготів.
Козеріг – Сімка Жезлів
16 травня Козерогам потрібно утриматися від необдуманих вчинків. Намагайтеся не ризикувати. Якщо не впевнені в успіху справи, краще його не починайте.

Водолій – Паж кубків
Водолії, минуле варто пам’ятати лише для того, щоб вчитися на своїх помилках. У всіх інших випадках варто жити сьогоденням. Візьміться втілювати цю істину в життя вже 16 травня.
Риби – Світ
Рибам 16 травня не принесе ніяких яскравих вражень. Вас чекає звичайна робота і домашні клопоти в цей день. Що ж, іноді і таке потрібно.