Гороскоп на 16 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на 16 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 16 вересня 2021 року по картах Таро каже, що у Овнів великий ризик розчарування, а Рибам слід бути обережніше в словах і діях.

Овен- карта дня Таро “П’ятірка кубків”
Це не найкращий день для вас. Великий ризик розчарування в важливих речах або дорогих вам людей. Ваші надії не збудуться. Але не варто надто все драматизувати. Все можна виправити.
Телец- карта дня Таро “Паж жезлів”
Готуйтеся до позитивних змін в діловій сфері. Діапазон великий – від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.
Близнюки – карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якесь важлива подія у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значимість, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.

Рак- карта дня Таро “Десятка кубків”
Чудовий день, про який закохані пари можуть тільки мріяти. Найкраще провести його разом зі своєю сім’єю і коханими людьми. Гармонія і взаєморозуміння вам забезпечені.
Лев- карта дня Таро “Четвірка Пентакль”
Цей день вас точно порадує. Ви залишитеся задоволені своєю роботою, бізнесом і фінансовими справами. Доля піднесе вам щедрий подарунок – не пропустіть свій шанс.
Діва- карта дня Таро “П’ятірка жезлів”
Головною мотивацією дня в робочих питаннях буде дух змагання і суперництва. Вам належить весь час доводити оточуючим свою перевагу і компетентність.
Ваги – карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею управляти. Вам під силу будь-яку справу, за яке ви візьметеся. І все завдяки виявленої дисципліни і організованості.
Скорпіон- карта дня Таро “Вісімка кубків”
У цей день обставини зажадають від вас рішучих дій. Не виключено, що ви потрапите в глухий кут, і вам доведеться кинути все і рухатися в протилежному напрямку.

Стрілець – карта дня Таро “Вісімка жезлів”
В цей день великий ризик втратити щось важливе для вас. Всьому виною ваша повільність і неорганізованість. Постарайтеся більше уваги приділити насущних проблем.
Козеріг – карта дня Таро “Четвірка мечів” (в перевернутому положенні)
Мабуть, ви намагаєтеся піти від якихось проблем і закрити очі на ситуацію, яка вас не влаштовує. Пускати все не самоплив – не найкраще рішення, постарайтеся проявити активність.

Водолей- карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яка подія повернути на свою користь. Вас як ніби тестують на міцність, і ви успішно пройдете цю перевірку.
Риби-карта дня Таро “Страшний Суд” (в перевернутому положенні)
Вам слід бути обережніше в словах і діях, тому що незабаром вам доведеться покаятися, якщо ви були неправі. Головне – проявити терпіння, розсудливість і дипломатичність.