Гороскоп на 16 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 16 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що у Овнів великий ризик розчарування, а Рибам слід бути обережнішими в словах та діях.

 

Овен – карта дня Таро “П’ятірка кубків”
Це не найкращий день для вас. Великий ризик розчарування у важливих речах чи дорогих вам людях. Ваші надії не збудуться. Але не варто все драматизувати. Все можна виправити.
Телець – карта дня Таро “Паж жезлів”
Готуйтеся до позитивних змін у діловій сфері. Діапазон великий від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся у правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.
Близнюки – карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якусь важливу подію у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значення, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.

Рак – карта дня Таро “Десятка кубків”
Чудовий день, про який закохані пари можуть лише мріяти. Найкраще провести його разом зі своєю родиною та коханими людьми. Гармонія та взаєморозуміння вам забезпечені.
Лев – карта дня Таро “Четвірка пентаклей”
Цей день вас безперечно порадує. Ви залишитеся задоволені своєю роботою, бізнесом та фінансовими справами. Доля подарує вам щедрий подарунок – не проґавте свій шанс.
Діва-мапа дня Таро “П’ятірка жезлів”
Головною мотивацією дня у робочих питаннях буде дух змагання та суперництва. Вам доведеться весь час доводити оточуючим свою перевагу та компетентність.
Терези – карта дня Таро “Колесниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею керувати. Вам під силу будь-яка справа, за яку ви візьметеся. І все завдяки виявленій дисципліні та організованості.
Скорпіон – карта дня Таро “Вісімка кубків”
Цього дня обставини вимагатимуть від вас рішучих дій. Не виключено, що ви потрапите в глухий кут, і вам доведеться кинути все і рухатися в протилежному напрямку.

Стрілець – карта дня Таро “Вісімка жезлів”
Цього дня великий ризик втратити щось важливе для вас. В усьому виною ваша повільність і неорганізованість. Намагайтеся більше уваги приділити насущним проблемам.
Козеріг – карта дня Таро “Четвірка мечів” (у перевернутому положенні)
Мабуть, ви намагаєтеся уникнути будь-яких проблем і заплющити очі на ситуацію, яка вас не влаштовує. Пускати все не самоплив – не найкраще рішення, постарайтеся виявити активність.

Водолій – карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яку подію повернути на свою користь. Вас ніби тестують на міцність і ви успішно пройдете цю перевірку.
Риби – карта дня Таро “Страшний Суд” (у перевернутому положенні)
Вам слід бути обережнішими в словах і діях, тому що незабаром вам доведеться покаятися, якщо ви були неправі. Головне – виявити терпіння, розсудливість та дипломатичність.