Гороскоп на 16 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 16 жовтня, 2021 року, за картах Таро обіцяє “гірку пігулку” Водоліям, вечірку Овнам і “підвішений” стан Близнюкам.

 

Овен – Дев’ятка Кубків
Цей день ви можете провести у веселій дружній компанії за святковим столом. Карта обіцяє вечірку, релакс і веселощі. Можливо, ви будете приймати гостей у себе в будинку. Навіть якщо сьогодні ви будете на роботі, настрій у вас буде аж ніяк не робочий. Таро рекомендують все ж не забувати про те, що робота теж важлива в житті людини.
Телець – Король Кубків
На карті зображено тонкий, що розуміє, чутливий і навіть у чомусь ранимий чоловік. Цей день може бути пов’язаний з проявом почуттів і реакцією на почуття оточуючих. Таро рекомендують не боятися говорити про те, що ви відчуваєте, не боятися зізнаватися в любові. 16 жовтня саме щирість стане вашим ключем до успіху. Вона допоможе налагодити похитнулися відносини і знайти підхід до людини, який вам подобається.
Близнюки – Повішений
16 жовтня ваші дії будуть жорстко обмежені. Ви втратите контроль над ситуацією – все буде відбуватися без вашої участі. Таро пропонують вам задуматися, чому ви опинилися в такому “підвішеному” стані. Швидше за все, на якомусь етапі ви допустили серйозну помилку, взяли невірне рішення. Хоча, не виключено, що вас перевернули, щоб ви змогли подивитися на світ під іншим кутом?

Рак – Маг
Вам випала карта всемогутності і великого знання! На ній зображений харизматичний володар стихій, той, кому підвладне простір і час. Може бути, сьогодні ви і не виявите таких якостей, але ваші здібності неодмінно зростуть. Можливо просвітлення думок і загострення інтуїції, а також приплив сил і енергії. Скористайтеся цим днем, щоб здійснити якомога більше.
Лев – Шістка Жезлів
16 жовтня вас чекає справжній тріумф! Ви перемогли в боротьбі або вирішили практично нездійсненне завдання, і ось – для вас настав мить слави і визнання. Ваші заслуги будуть винагороджені – підвищенням по кар’єрних сходах або щедрим матеріальною винагородою. Чекайте і інших приємних сюрпризів. Таро попереджають тільки про одне: з честю пройдіть це випробування “мідними трубами” – не дозволяйте егоїзму взяти над вами верх.
Діва – П’ятірка денаріями
Це не найкраща карта колоди. Втім, і не найгірша. Сьогодні ви можете зіткнутися з проблемами фінансового плану. Можливо, ваші витрати перевищили доходи, і тепер вам належить серйозно обмежити себе в чомусь, відмовитися від якихось задоволень. Вас може очікувати недовгий “перехід через пустелю”, який може супроводжуватися пригніченим настроєм і розчаруванням. Але не переживайте: “все пройде” – і це теж.
Ваги – Вежа
Ця картка не обіцяє позитивного дня, але вона обіцяє позитивний період за рахунок змін, які відбудуться сьогодні. Коли на місці старого будинку планують побудувати новий, старий руйнують. Той же процес ви бачите і тут. Зміни можуть бути занадто швидкими, несподіваними і навіть у чомусь болючими, але всі вони – на краще. З терпінням і розумінням пройдіть через цей етап і готуйтеся до світлої смузі в життя.
Скорпіон – Шут
16 жовтня ви можете почати шлях до нових вершин. Мова йде не просто про якийсь повсякденному цілі, а про щось великому, глобальному. На карті зображено людину на початку подорожі, повний надій і очікувань. У торбинці за спиною він несе старі проблеми – це вказівка ​​на те, що для полегшення шляху від них слід позбутися. Прямо перед ним – обрив, але він не бачить його. Це вказівка ​​на те, що слід враховувати небезпеки і навчитися їх обходити.

Стрілець – Паж денаріями
Це грошова карта. 16 жовтня вас чекає приємна звістка, що стосується грошей чи кар’єри. Можливо надходження невеликої суми або хороша пропозиція, що стосується роботи. Таро рекомендують говорити “так” на всі пропозиції. Карта також може вказувати на наполегливість в досягненні мети, на залицяння “з далекою перспективою”, а також на вигідну угоду.
Козеріг – Десятка денаріями
16 жовтня ви можете присвятити день питань сім’ї, її благополуччя та добробуту. Ви можете зібратися разом фізично, а можете і віртуально – просто поспілкуватися по Скайпу або якось інакше. У вас будуть всі підстави для того, щоб подякувати долі за здоров’я літніх батьків, за шкільні успіхи дітей, а також за свої досягнення. Карта також може вказувати на спадщину або шлюб за розрахунком.

Водолій – Трійка Мечів
Ця карта – про “гіркої пілюлі”. Бувають ситуації, в яких просто потрібно робити те, що необхідно, навіть якщо нам це зовсім не подобається. 16 жовтня ви можете зіткнутися саме з такою ситуацією. Можливо, довгий час у вас назрівав якийсь конфлікт, і ось, настав час, щоб, нарешті, поговорити і розставити всі крапки над “i”. Або якась проблема давно чекала свого вирішення. Таро рекомендують швидше пройти цю “пустелю”. Завтра буде набагато легше.
Риби – Лицар кубків
Схоже, сьогодні вас чекає тотальна романтика. Ця карта символізує ніжні почуття в найвищих проявах. Ви захочете любити і бути коханим, і будете відкриті для нових відносин і пригод. У вас також з’являється шанс налагодити зіпсовані відносини, в тому числі з коханою людиною. Під час вирішення тих чи інших питань Таро рекомендують використовувати не тільки аналітичний розум, а й багата уява.