Гороскоп на 16 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 16 жовтня, 2022 року, за картами Таро обіцяє “гірку пігулку” Водоліям, вечірку Овнам та “підвішений” стан Близнюкам.

 

Овен – Дев’ятка Кубків
Цей день ви можете провести у веселій дружній компанії за святковим столом. Карта обіцяє вечірку, релакс та веселощі. Можливо, ви прийматимете гостей у себе в будинку. Навіть якщо сьогодні ви будете на роботі, настрій у вас буде аж ніяк не робочий. Таро рекомендують все ж таки не забувати про те, що робота теж важлива в житті людини.
Телець – Король Кубків
На карті зображений тонкий, розуміючий, чутливий і навіть у чомусь вразливий чоловік. Цей день може бути пов’язаний із проявом почуттів та реакцією на почуття оточуючих. Таро рекомендують не боятися говорити про те, що ви відчуваєте, не боятися освідчуватися у коханні. 16 жовтня саме щирість стане вашим ключем до успіху. Вона допоможе налагодити стосунки, що похитнулися, і знайти підхід до людини, яка вам подобається.
Близнюки – Повішений
16 жовтня ваші дії будуть жорстко обмежені. Ви втратите контроль за ситуацією – все відбуватиметься без вашої участі. Таро пропонують вам замислитись, чому ви опинилися в такому “підвішеному” стані. Швидше за все, на якомусь етапі ви припустилися серйозної помилки, прийняли неправильне рішення. Хоча, чи не виключено, що вас перевернули, щоб ви змогли подивитися на світ під іншим кутом?

Рак – Маг
Вам випала карта всемогутності та великого знання! На ній зображений харизматичний король стихій, той, кому підвладне місце і час. Можливо, сьогодні ви не проявите таких якостей, але ваші здібності неодмінно зростуть. Можливе просвітлення думок та загострення інтуїції, а також приплив сил та енергії. Скористайтеся цим днем, щоб здійснити якнайбільше.
Лев – Шістка Жезлів
16 жовтня на вас чекає справжній тріумф! Ви перемогли у боротьбі або вирішили практично нерозв’язне завдання, і ось – для вас настала мить слави та визнання. Ваші заслуги будуть винагороджені – підвищенням кар’єрними сходами або щедрою матеріальною винагородою. Чекайте та інших приємних сюрпризів. Таро попереджають лише про одне: з честю пройдіть це випробування “мідними трубами” – не дозволяйте егоїзму взяти над вами гору.
Діва – П’ятірка Денаріїв
Це не найкраща карта колоди. Втім, і не найгірша. Сьогодні ви можете зіткнутися із проблемами фінансового плану. Можливо, ваші витрати перевищили доходи, і тепер вам доведеться серйозно обмежити себе в чомусь, відмовитися від якихось насолод. На вас може чекати недовгий “перехід через пустелю”, який може супроводжуватися пригніченим настроєм та розчаруванням. Але не хвилюйтеся: “все пройде” – і це теж.
Терези – Вежа
Ця карта не обіцяє позитивного дня, але вона обіцяє позитивний період за рахунок змін, які відбудуться сьогодні. Коли на місці старого будинку планують збудувати новий, старий руйнують. Той самий процес ви бачите і тут. Зміни можуть бути надто швидкими, несподіваними і навіть у чомусь болючими, але всі вони – на краще. З терпінням та розумінням пройдіть через цей етап і готуйтеся до світлої смуги у житті.
Скорпіон – Блазень
16 жовтня ви можете розпочати шлях до нових вершин. Йдеться не просто про якусь повсякденну мету, а про щось велике, глобальне. На карті зображено людину на початку подорожі, повну надій та очікувань. У торбинці за спиною він несе старі проблеми – це вказівка ​​на те, що для полегшення шляху їх слід позбутися. Просто перед ним – урвище, але він не бачить його. Це вказівка ​​на те, що слід враховувати небезпеку та навчитися їх обходити.

Стрілець – Паж Денаріїв
Це грошова картка. 16 жовтня на вас чекає приємна звістка, що стосується грошей чи кар’єри. Можливе надходження невеликої суми або хороша пропозиція щодо роботи. Таро рекомендують говорити так на всі пропозиції. Карта також може вказувати на наполегливість у досягненні мети, на залицяння “з далекою перспективою”, а також на вигідну угоду.
Козеріг – Десятка Денаріїв
16 жовтня ви можете присвятити день питанням сім’ї, її благополуччя та добробуту. Ви можете зібратися разом фізично, а можете і віртуально – просто поспілкуватися Скайпом або якось інакше. Ви матимете всі підстави для того, щоб подякувати долі за здоров’я літніх батьків, за шкільні успіхи дітей, а також за свої досягнення. Карта також може вказувати на спадщину або шлюб із розрахунку.

Водолій – Трійка Мечів
Ця карта – про “гірку пігулку”. Бувають ситуації, в яких просто потрібно робити те, що потрібно, навіть якщо нам це зовсім не подобається. 16 жовтня ви можете зіткнутися саме з такою ситуацією. Можливо, довгий час у вас назрівав якийсь конфлікт, і ось настав час, щоб нарешті поговорити і розставити всі крапки над “i”. Або якась проблема давно чекала на свій розв’язок. Таро рекомендують якнайшвидше пройти цю “пустелю”. Завтра буде набагато легше.
Риби – Лицар Кубків
Схоже, сьогодні на вас чекає тотальна романтика. Ця карта символізує ніжні почуття у найвищих проявах. Ви захочете любити і бути коханим, і будете відкриті для нових стосунків та пригод. У вас також з’являється шанс налагодити зіпсовані стосунки, зокрема з коханою людиною. Під час вирішення тих чи інших питань Таро рекомендують використовувати не лише аналітичний розум, а й багату уяву.