Гороскоп на 17 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Згідно з прогнозом на 17 березня 2023 року по Таро, більшість знаків Зодіака зможуть насладитися вдалим днем.

Однак многим доведеться столкнутися з ощущенням незавершеності діл, що може бути неприятним.

ОВЕН – Туз Жезлов
Сьогодні Овнам належить важлива розмова з тим, хто викликає у них неприємність. Гороскоп на п’ятницю говорить, що більшість їх претензій можуть бути безосновними, але це все впливає на їх життя. Вони повинні висловити свої почуття і уважно вислухати відповідь.
ТЕЛЕЦ – Шестерка Денаріев
Карта «Шестерка Денарієв» не є повністю благодатною для Тельцова, але вона все ж символізує позитивні події. Гороскоп на завтра говорить, що Тельцы можуть отримати неожиданние подарунки від судьби, але вони можуть показатися їм не зовсім заслуженими. Таким чином, вони можуть отримати похвалу або нагороду за свої минулі досягнення, але вони також розуміють, що не доклали особливих зусиль для цього.
БЛИЗНЕЦЫ – Влюблені
Гороскоп на сьогодні для Близнецов передбачає настання змін в їх особистому житті. Якщо вони застряли в одному етапі відносин, то їм слід переглянути свої пріоритети, вони ризикують втратити те, що інакше-то важливо для себе.

РАК – Четверка Жезлов
Сьогоднішній гороскоп для Ракова дуже благодатний, так як карта «Четверка Жезлов» символізує гармонію, впевненість, врівноваженість і наслаждение результатами праці. Ракам належить відпочити і насолодитися світом, так як їх чекають ситуації без неприємностей і труднощів. Трудности уже позади, і сьогодні їм можна дозволити розслабитися і насолодитися життям.
ЛЕВ – Четверка Мечей
Перефразирую перше пропозицію: Карта символізує людину, яка виявляється від світу і своїх почуттів, «заховати себе заживо». Гороскоп на завтра попереджає, що відгоражування від світу може завдати шкоди вашій репутації, і коли ви повернетеся до життя, ваші сили можуть бути недооцінені.
ДЕВА – Десятка Жезлов
А ось перефразировка другого пропозиції: Суд вимагає від Дев рішучості, тому що вони схильні перекладати відповідальність на інших. Однак вони не можуть вічно уникати своїх проблем, і рано або пізніше це приведе до негативних наслідків.
ВЕСЫ – Рыцарь Кубков
Ваше життя, здається, застопорилося на одному і тому ж наступному етапі, і ви не можете знайти спосіб змінити свою ситуацію. Однак, сьогодні гороскоп говорить, що ситуація може змінитися завдяки тому, що нова пропозиція або можливості, які можуть з’явитися. Ви повинні прийняти всі зміни, які готові для вас.
СКОРПІОН – Шут
Карта Шут символізує вашу готовність до нових можливостей і пригод, і ви повинні скористатися будь-якими шансами, які з’являються перед вами. Будьте відкриті для нових ідей і не ризикуйте, тому що це допоможе вам відкрити нові горизонти та обрести тільки позитивний досвід. Ваше ставлення до життя повного довіри і спокою, що є благоприятним знаком для майбутнього.

СТРЕЛЕЦ – Девятка Кубков
Дев’ятка Кубков являє собою матеріальний успіх, достаток і емоційне задоволення, а також символізує здоров’я і насолоду почуттями. Желания, которые вы испытываете, могут осуществиться уже сегодня, но гороскоп предупреждает, что вы можете увидеть что-то пожертвовать. Тем не менше, жертви будуть виправдані отриманим результатом.
КОЗЕРОГ – Правосудие
Карта Правосуддя символізує баланс, чесність і безпристрастність у всьому, що відбувається у вашому житті. Якщо витягнули цю карту, це означає, що у вашій сімейній і діловій життя буде більша справедливість. Гороскоп може передвіщати настання нового циклу рівноваги та гармонії у вашій родині, а також успіхів у роботі. Ви заслугуєте то, що отримаєте.

ВОДОЛЕЙ – Пятерка Мечей
Водолеям випала карта, яка символізує руйнування і потерю, але також підказує, що потрібно цінувати і рятувати важливі речі при неблагоприятних обставинах. Для того, щоб все наладилося в їхньому житті, необхідно правильно розставити пріоритети.
РЫБЫ – Смерть
А ось для Риб гороскоп передвіщає перехід на інший рівень життя, але невідомо, чи буде це рух вгору або вниз. Цей період символізує зміну і вимагає від них розставатися зі старими амбіціями та мріями, які не воплотились у житті. Необхідно поняти, що робили не так і поставити нові цілі.