Гороскоп на 17 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 17 квітня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Колесо Фортуни
Овнам необхідно відпочити. Незважаючи на те, що останнім часом ви часто помилялися і багато втратили удача буде на вашому боці. Вам належить пройти найважливіше випробування, яке принесе неймовірний результат.
ТЕЛЕЦЬ – Утримання
Не намагайтеся обманом заволодіти тим, що вам не належить. Вам слід бути уважним до деталей, оскільки в них криється те, що приведе вас до істини і зможе дати вам можливість заспокоїтися. Ви отримаєте довгоочікуване умиротворення, а також спокій.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Кубків
Незважаючи на те, що поруч з вами завжди багато людей – ви відчуваєте себе самотньо. У натовпі вам неспокійно, а по ночах ви постійно бачите один і той же сон. Не поспішайте впадати у відчай, оскільки зовсім скоро ваше життя кардинально зміниться. Ви зустрінете людину, яка подарує вам довгоочікувану любов.

РАК – Сімка Жезлів
Ви почуєте важливу новину, яка приведе вас до несподіваного відкриття. Не давайте собі можливості розслаблятися і не намагайтеся стрибнути вище своєї голови. Вам не варто обмежувати свої можливості і відмовлятися від наданих шансів.
ЛЕВ – Дев’ятка денаріями
Карта попереджає, що матеріальна забезпеченість і комфорт стоять під загрозою. Ви втрачаєте більше ніж купуєте, тому вам потрібно зупинитися і почати планувати своє майбутнє.
ДІВА – Шістка МечівВідправляйтеся в шлях, незважаючи на затримки, і вступите на нову землю. Головне – не опускати руки і не відмовлятися. Зробіть необхідний крок рішуче і тверезо, а потім озирніться. Напевно знайдеться хто то, хто зможе допомогти вам.
ТЕРЕЗИ – Десятка денаріями
Укладайте вигідні угоди і радійте своєму успіху. Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають лише, щоб ви прийшли і зібрали їх. Постарайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя.
СКОРПІОН – Сонце
Відстоюйте свою точку зору енергійно і послідовно. Будьте насторожі, щоб не випустити з рук важливого для вас справи. У вас є суперники чи вороги, навмисні зробити вам підніжку. Коли вони будуть відводити видобуток у вас з під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка Мечів
Незабаром у вашому житті може виникнути буря, а перед нею – традиційне затишшя. Вас чекає те, що дасть вам необхідні знання в майбутньому. Будьте собою і не реагуйте на критику з боку. Ваше оточення підтримає вас і допоможе з труднощами.
КОЗЕРІГ – Туз денаріями
Будьте уважні до свого оточення в цей день. Вам належить впоратися з багатьма труднощами. Найголовніше – не опускати руки і рухатися до своєї мети. Ви сильна особистість і у вас вийде зробити те, заради чого ви виконали весь цей шлях.

ВОДОЛІЙ – Шут
Будьте готові до того, що над вами будуть сміятися. Але не віддавайте це занадто серйозного значення, оскільки вас в майбутньому чекає успіх. Ви отримаєте все, що хочете, не дивлячись ні на що. Крім того, ви отримаєте важливе повідомлення в цей день.
РИБИ – Диявол
Незважаючи на те, що ця карта має досить негативне значення, вам необхідно усвідомити її прихований сенс. У ній заховано безліч таємниць, які вам потрібно розгадати. Але не намагайтеся ступити на цей шлях на самоті, а попросіть допомоги у інших.