Гороскоп на 17 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 17 квітня 2022 за картами Таро для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Колесо Фортуни
Овнам необхідно відпочити. Незважаючи на те, що останнім часом ви часто помилялися і багато втратили успіх буде на вашому боці. Ви маєте пройти важливе випробування, яке принесе неймовірний результат.
ТЕЛЕЦЬ – Помірність
Не намагайтеся обманом оволодіти тим, що вам не належить. Вам слід бути уважним до деталей, оскільки в них те, що приведе вас до істини і зможе дати вам можливість заспокоїтися. Ви отримаєте довгоочікуване умиротворення, а також спокій.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Кубків
Незважаючи на те, що поряд з вами завжди багато людей – ви почуваєтеся самотньо. У натовпі вам неспокійно, а ночами ви постійно бачите той самий сон. Не поспішайте зневірятися, оскільки зовсім скоро ваше життя кардинально зміниться. Ви зустрінете людину, яка подарує вам довгоочікуване кохання.

РАК – Сімка Жезлов
Ви почуєте важливу новину, яка призведе до несподіваного відкриття. Не давайте собі можливості розслаблятися і не намагайтеся стрибнути вище за свою голову. Вам не варто обмежувати свої можливості та відмовлятися від наданих шансів.
ЛЕВ – Дев’ятка Денаріїв
Карта попереджає, що матеріальна забезпеченість та комфорт стоять під загрозою. Ви втрачаєте більше, ніж купуєте, тому вам потрібно зупинитися і почати планувати своє майбутнє.
ДІВА – Шістка Мечів
Вирушайте в дорогу, незважаючи на затримки, та вступіть на нову землю. Головне – не опускати руки та не відмовлятися. Зробіть потрібний крок рішуче і тверезо, а потім огляньтеся. Напевно, знайдеться хтось, хто зможе допомогти вам.
ТЕРЕЗИ – Десятка Денаріїв
Укладайте вигідні угоди та радійте своєму успіху. Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають, щоб ви прийшли і зібрали їх. Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя.
СКОРПІОН – Сонце
Відстоюйте свою точку зору енергійно та послідовно. Будьте насторожі, щоб не проґавити з рук важливої ​​для вас справи. У вас є суперники або вороги, які мають намір зробити вам підніжку. Коли вони будуть виводити видобуток у вас з-під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка Мечів
Незабаром у вашому житті може виникнути буря, а перед нею традиційне затишшя. На вас чекає те, що дасть вам необхідні знання у майбутньому. Будьте собою і не реагуйте на критику збоку. Ваше оточення підтримає вас та допоможе з труднощами.
КОЗЕРІГ – Туз Денаріїв
Будьте уважні до свого оточення цього дня. Вам доведеться впоратися з багатьма складнощами. Найголовніше – не опускати руки та рухатися до своєї мети. Ви сильна особистість і вам вдасться зробити те, заради чого ви пройшли весь цей шлях.

ВОДОЛІЙ – Блазень
Будьте готові до того, що з вас сміятимуться. Але не зраджуйте це занадто серйозного значення, оскільки на вас у майбутньому чекає успіх. Ви отримаєте все, що хочете, незважаючи ні на що. Крім того, ви отримаєте важливе повідомлення цього дня.
РИБИ – Диявол
Незважаючи на те, що ця карта має досить негативне значення, вам необхідно усвідомити її прихований зміст. У ній заховано багато таємниць, які вам потрібно розгадати. Але не намагайтеся ступити на цей шлях на самоті, а попросіть допомоги в інших.