Гороскоп на 17 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Прогноз на понеділок, 17 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, складений за картами Таро.

 

ОВЕН – Колесо Фортуни
Овнам рекомендується відпочити і не звертати увагу на свої недавні невдачі, тому що успіх незабаром повернеться до вас. Ви маєте важливе випробування, яке принесе значний результат.
ТЕЛЕЦЬ – Утримання
ТЕЛЕЦЬ не слід прагнути обману і захоплення те, що не належить їм. Важливо звернути увагу на деталі, які допоможуть розкрити істину та призвести до заспокоєння та спокою. Ви отримаєте довгоочікуване умиротворення.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Кубків
Хоча поряд з вами багато людей, ви почуваєтеся самотньо і незручно в натовпі, а вночі бачите той самий сон. Не впадайте у відчай, оскільки найближчим часом ваше життя кардинально зміниться – ви зустрінете людину, яка принесе вам довгоочікувану любов.

РАК – Сімка Жезлів
Ракам належить почути важливі новини, які призведуть їх до несподіваного відкриття. Не варто розслаблятися і стрибати вище за голову, але й не обмежуйте свої можливості і не втрачайте надані шанси. Варто бути готовим до можливостей, які з’являться найближчим часом.
ЛЕВ – Дев’ятка Денаріїв
Карта попереджає, що ваше матеріальне благополуччя та комфорт можуть бути загрожені, тому вам слід зупинитися та почати планувати своє майбутнє, тому що ви можете втратити більше, ніж придбаєте.
ДІВА – Шістка Меч
ДІВАМ рекомендується вирушати в дорогу і не зневірятися через можливі затримки. Головне – не опускати руки та рішуче рухатися вперед. Зробіть необхідний крок та оцініть ситуацію. Можливо, хтось зможе допомогти вам на новій землі.
ТЕРЕЗИ – Десятка Денаріїв
Скористайтеся вигідними можливостями та радійте своїм успіхам. Насолоджуйтесь життям повною мірою, збираючи плоди, які вже дозріли і чекають на вас. Усвідомлюйте та використовуйте можливості, які надає повсякденне життя.
СКОРПІОН – Сонце
Будьте рішучі та послідовні у відстоюванні своєї точки зору. Будьте уважні і не втрачайте важливих моментів, які можуть бути значущими для вас. Якщо у вас є конкуренти або вороги, які можуть спробувати перешкоджати вашому успіху, будьте обережні. Якщо вони спробують вкрасти у вас щось важливе, не сидіть бездіяльно, а вступайте в бій і боріться за свої інтереси.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка Мечів
Незабаром у вашому житті може настати період змін, який може супроводжуватись як спокоєм, так і бурхливими емоціями. Однак все це дасть вам цінний досвід і знання для майбутнього. Не варто звертати увагу на критику з боку, будьте собою і довіряйте своєму оточенню, яке підтримуватиме вас і допомагатиме долати труднощі.
КОЗЕРІГ – Туз Денаріїв
Важливо бути уважним до оточуючих вас протягом цього дня. Можливо, ви зіткнетеся з деякими труднощами, але не впадайте у відчай і продовжуйте рухатися до своєї мети. Ви сильна людина і у вас є всі необхідні ресурси, щоб досягти того, за що ви боретеся і працюєте так старанно.

ВОДОЛІЙ – Блазень
Можливо, оточуючі можуть посміятися з вас, але не варто приймати це занадто близько до серця, тому що в майбутньому на вас чекає успіх. Незалежно від того, що відбувається, ви отримаєте все, що ви хочете. Крім того, протягом цього дня вам може надійти важливе повідомлення, яке потрібно врахувати.
РИБИ – Диявол
Хоча ця карта може мати негативне значення, її приховане значення варто розгадати. Можливо, в ній містяться таємниці та загадки, які ви повинні розкрити. Однак, не варто намагатися впоратися із цим самостійно – зверніться до інших за допомогою.