Гороскоп на 17 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 17 липня 2022 року, за картами Таро передбачає більшості знаків Зодіаку складний день.

Близнюкам слід бути обережними зі своїми бажаннями, а Левам треба бути справедливими.

ОВЕН – Імператор
Гороскоп з карт Таро говорить про те, що Овнам не можна ризикувати в цей день. Будьте спокійні та приймайте лише зважені рішення. Не давайте собі реагувати на негатив і, подібно до імператора, який зображений на карті, що випала вам, поводьтеся гідно.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка жезлів
Вісімка Жезлов відображає порядок і гармонію у всіх сферах життя, здатність досягати поставлених цілей і повністю контролювати події, що відбуваються в житті. Тільцям слід добре обміркувати, перш ніж братися за якусь справу 17 липня.
БЛИЗНЮКИ – Сімка кубків
Вам слід задуматися про власні бажання і зрозуміти, що ж ви насправді хочете. Подібно до вітру вас кидає з боку в сторони в бік і це не може негативно не відбиватися на вашому стані. Будьте обережні та уважні. Можливо, у цей день вам належить зробити складний вибір.

РАК – Дев’ятка денаріїв
Дев’ятка Денаріїв на відміну від попередньої карти (вісімки) представляє образ людини, мало пристосованої до реального життя. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас прийдуть, або на роботі на вас чекатиме повідомлення. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і вирушайте на пошуки щастя.
ЛЕВ – Суд
Правосуддя здатне на справедливе вирішення матеріальних та моральних справ. Воно байдуже до рангу людей і до всіх у своїх рішеннях. Слідуйте за собою і будьте обережні. Не дозволяйте маніпулювати і обманювати себе. І пам’ятайте, що якщо надто багатьох судитимете, то самі станете підсудним.
ДІВА – П’ятірка мечів
17 липня П’ятірка мечів означає лише одну – принизливу поразку, вашу власну чи заподіяну комусь іншому. Не налаштовуйтесь на спокій. Можливо, вам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності чи наклепів. Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою.
ТЕРЕЗИ – Четвірка жезлів
Коли ця карта з’являється в розкладі, то, значить, настав час відчинити двері, інакше кажучи, вжити конкретних дій у напрямку бажаних змін. 17 липня ви можете виразити себе повністю. Не бійтеся, що вас за це покарають. Сміливо зробіть перший крок у стосунках із іншим чи іншими. Ви переконаєтесь, що вам раді.
СКОРПІОН – Вісімка кубків
Ця карта 17 липня означає повернення до джерела чогось, або звернення уваги на приховані або найменш очевидні аспекти чогось більшою мірою, ніж на його ж матеріальні прояви. Відмовтеся від звичного, шукайте нові шляхи.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка денаріїв
Ця карта 17 липня може означати життєві цикли та необхідність пам’ятати про них, щоб легко танцювати між ними та використовувати їх для своєї користі, замість того, щоб просто підкорятися їм. Виявіть гнучкість і спробуйте грати з усіма можливостями.
КОЗЕРІГ – Король кубків
На відміну від інших фігурних карток Кубків, Король повинен жити одночасно і під водою і над нею. Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Не приховуйте емоцій, але постарайтеся показати іншій людині, наскільки сильно ви її любите, яка проблема вас турбує або яка справа хвилює вас найбільше.

ВОДОЛІЙ – Шістка мечів
Вирушайте в дорогу, незважаючи на затримки, та вступіть на нову землю. Пам’ятайте, що головне не опускати руки і не відмовлятися від власної мрії. Зробіть необхідний крок рішуче і тверезо, а потім огляньтеся. Напевно, знайдеться хтось, хто зможе допомогти вам.
РИБИ – Сонце
Ця карта означає граничний розквіт свідомості, за контрастом з Місяцем, який висвітлює глибини підсвідомості. Але свідомість та інтелектуальність, показані у Сонці, помітно відрізняються від інтриг та виправдань інтелектуальності. 17 липня вам слід бути подібним до Сонця – відкрити світ і осягати істини.