Гороскоп на 17 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 17 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Маг
Вам випала одна з кращих карт колоди! На ній зображений маг, який зумів підкорити сили природи, простір і час. Майстер своєї справи, професіонал, що володіє харизмою, упевненістю в своїх силах і чітким розумінням цілей. Навряд чи ви зможете досягти рівня мага всього за один день, але сьогодні вам будуть надані по-справжньому унікальні можливості для зростання – особистісного і кар’єрного. Сьогодні ви дійсно будете здатні на багато що.
Телець – Справедливість
Цей день може бути пов’язаний з юридичними питаннями або з поняттям чесності в широкому сенсі слова. Можливо, сьогодні ви опинитеся в ситуації, яка яскраво продемонструє справжнє ставлення до вас ту чи іншу людину, то, наскільки справедливий цей світ по відношенню до вас і ви до світу. Ви намагатиметеся бути неупередженим і керуватися логікою. Але Таро попереджають: не захоплюйтеся роллю судді. Так ви можете залишитися без друзів і однодумців.
Близнюки – Туз денаріями
Чудова карта, що символізує допомогу Неба! Сьогодні для вас можуть відкритися можливості, про які ви навіть не могли мріяти. У цей день ви зможете по-справжньому поліпшити і облаштувати своє життя – перш за все, в матеріальному плані. Вказівка ​​на це – символ доглянутого саду. Таро рекомендують сьогодні зробити якомога більше кроків у напрямку реалізації своєї мрії. Користуйтеся моментом!

Рак – Колісниця
Прекрасна карта лідерства! Зверніть увагу: головне в цій колісниці – не рух, а той цінний вантаж, який вона везе. На його цінність вказує і горда постава людини, який керує нею. Він гордий роллю, яка йому дісталася, він увінчаний зіркою – символом Божого благословення. Цей день може бути пов’язаний з відповідальною і поважною роботою. Але Таро рекомендують звернути увагу на “коней” – непередбачені обставини і прикрі дрібниці, які можуть все зіпсувати.
Лев – Сімка Кубків
Це дуже красива карта, але, на жаль, її основне значення – ілюзія. Сьогодні ви можете захопитися безліччю ідей, надихнутися на подвиги, пристрасно захотіти щось придбати або зробити. І це прекрасно – нудьгувати і сумувати вам точно не доведеться. Що ж, насолодитеся цим захопленим станом. Головне – пам’ятайте про те, що це не має нічого спільного з реальністю. І не робіть реальних кроків до досягнення цих “цілей”.
Діва – Сонце
Це найкраща карта колоди! Успіх, визнання, досягнення успіху, прекрасні перспективи – все це обіцяють Таро сьогодні. Ви зможете, нарешті, насолодитися плодами своєї праці і спочити на лаврах. Крім того, всі ваші рішення і дії в цей день будуть благословенні Понад. Ви зможете подолати всі свої сумніви і страхи і сміливо наближатися до своєї мрії.
Ваги – Королева денаріями
На карті зображено бізнес-леді. Вона знає, як працювати і заробляти, і знає, як важлива злагоджена команда. Але ця дама – самотня. Сьогодні Таро, з одного боку, обіцяють вам плідний день з точки зору досягнення успіху в бізнесі, в діловій сфері, в кар’єрі, в матеріальних справах. А з іншого, рекомендують вам подумати про те, чим ви жертвуєте заради своєї кар’єри. Якщо мова йде про особисте щастя, чи не занадто висока ціна?
Скорпіон – Закохані
Ця карта “багатошарова”. З одного боку, очевидно, що вона – про любов. На ній зображені Адам і Єва в райському саду, їх благословляє архангел Рафаїл. Отже, день може бути пов’язаний з романтичними речами, зі побаченнями, спілкуванням з коханою людиною, можливо, з заручинами або весіллям. З іншого боку, карта вказує на вибір. Причому, вибір не стільки “побутової” – що одягнути або що приготувати, – а вибір екзистенціальний: який шлях для подальшого розвитку вибрати. І тут зображення набуває зовсім інший зміст: перші люди вибирають між вічним раєм і небезпечним, але захоплюючою подорожжю життя.

Стрілець – Дев’ятка Мечів
Вам випала непроста карта. Фактично це попередження про якусь небезпеку. Можливо, вас мучать кошмари, неясні страхи, побоювання, сумніви, передчуття. На жаль, вони можуть бути обгрунтованими. Але найцікавіше, що всі ці потенційні небезпеки ви організовуєте собі … самі. Йдеться про самонакручіваніі. Напевно ви чули фразу про те, що думка матеріальна. Все, про що ми думаємо і у що віримо, може втілюватися в реальному житті. Якщо ви не хочете, щоб сталося непоправне, зупиніть цей негативний потік думок. Займіться вправами з позитивного мислення.
Козеріг – Шут
Це – перша карта колоди. І нехай вас не бентежить її назву. Ця людина нікого не розважає. Він – той, хто вирушає в дорогу за своєю мрією (її символізують гори на горизонті). Він чистий серцем і відкритий душею. Він бере в дорогу цінний досвід (торбинка) і натхнення (квітка). Сьогодні може початися важливий етап у вашому житті. Ваша перемога, ваш успіх вже наперед відомі. Але Таро попереджають про те, що вам доведеться подолати перешкоди і запастися терпінням.
Водолій – Сімка Мечів
Ця карта – про зраду самому собі. Сьогодні ви можете піти на компроміс. Він буде здаватися вам зовсім незначним. Ви просто на щось закриєте очі або чи не скажете те, що повинні сказати. Або дасте невелику слабинку там, де зазвичай її не давали. Це могло б зійти з рук в будь-який інший день, але тільки не сьогодні. Ви зробите лише один невірний крок, і все навколо почне валитися: ваш авторитет, довіру, положення в суспільстві, повага … Не допускайте цього. Не звертайте з правильного шляху.
Риби – Страшний Суд
Насправді ця картка не страшна. Вона – про тотальне прощення і відродження. На ній зображений біблійний сюжет: в “останній день” ангел засурмив і мертві повстали з могил. Сьогодні вам може бути прощений найтяжчий гріх. Ви можете помиритися з заклятим ворогом, а також “відродитися з попелу” – пережити повне оновлення. Вас чекає приплив сил – фізичних і духовних, а також натхнення.