Гороскоп на 17 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 17 лютого 2021 року по картах Таро обіцяє більшості з нас легкий день, який пролетить – оглянутися не встигнете.

Але при цьому карти пророкують для всіх знаків Зодіаку масу завдань, які раптово впадуть на плечі.

ОВЕН – Шістка Кубків
Овни – впевнені в собі і внутрішньо сильні особистості. Поява цієї карти в розкладі дозволяє стверджувати, що в ваших силах – формувати власну долю самостійно. Швидше, це навіть наполеглива рекомендація, адже замість вас останнім часом це постійно роблять інші. Правда, іноді ви занадто впевнені у своїй правоті і турбуєтеся за свій комфорт, боячись ризикувати. Гороскоп на середу настійно радить міняти подібний підхід до життя, інакше дуже поджалеете.
ТЕЛЕЦЬ – Колесо Фортуни
Колесо Фортуни – це завжди вибір. Ймовірно, доля готує вас до нового етапу існування, тому вам потрібно буде визначитися, чого ж ви хочете насправді і розставити пріоритети на майбутнє. Гороскоп на завтра гарантує вам високий злет, якщо ви не будете рубати з плеча з будь-якого приводу і навчитеся гідно оцінювати старання тих, хто максимально щирий з вами.
БЛИЗНЮКИ – Сонце
Ця карта має кілька протилежних значень. По-перше, вона символізує світло та тепло, з чим, власне, у нас і асоціюється Сонце. З іншого ж – руйнівну енергію, яка здатна спопелити все на своєму шляху. Подібне може виникнути тільки в тому випадку, коли ситуація виходить з-під контролю. Тримайте все в своїх руках і грамотно розраховувати кожен крок, тоді вдасться уникнути того самого “краху”.

РАК – Дев’ятка Жезлів
Ракам карти обіцяють досить суперечливий день, а ланцюжок подій буде нагадувати маятник: може статися все, що завгодно. Від максимально приємних сюрпризів до невдач і розбитих надій. У будь-якому випадку, гороскоп на сьогодні рекомендує Ракам не опускати руки, що б не сталося. Доля любить сміливих, пам’ятайте про це.
ЛЕВ – Повішений
Висельник не є картою з трагічним змістом, це – своєрідний сигнал про можливі неприємності. Які, до речі, можуть обійти вас стороною, якщо ви навчитеся тверезо оцінювати ситуацію. Повещшенному немов “перекрили кисень”, і Леви останнім часом відчувають себе приблизно так само. Але це відбувається від того, що ви зациклилися на власній персоні. Подивіться навколо: світ прекрасний, не варто бачити все в чорному кольорі.
ДІВА – Паж кубків
Гороскоп на завтра для Дів обіцяє їм насичений день, можливо, навіть занадто. Події будуть блискавично змінювати один одного, але ваше завдання – встигати за ними. Контролюйте все, що відбувається навколо, концентруйтеся на головному і “не ловіть гав”. А ще гороскоп на завтра настійно радить сказати “спасибі” тому, хто щиро сподівається отримати похвалу від вас. До речі, форма подяки може бути будь-яка.
ТЕРЕЗИ – Король денаріями
Король денаріями передбачає, що ви відкриті для уроків емоційного досвіду. Якщо останнім часом ви часто відчуваєте нервове виснаження або ж перманентне напруга – гороскоп на середу настійно радить міняти цю ситуацію. Перш за все вам варто навчитися дивитися на світ ширше, і, бажано, бачити те, що відбувається далі вашого носа. Проявіть гнучкість, спробуйте навчитися новому відношенню до життя.
СКОРПІОН – Віра (Верховний жрець)
Ця карта уособлює світ віри і глибокого довіри, який заснований на непохитності вибраних цінностей. Раніше вам довелося робити складний вибір, проте він визначив ключові пріоритети на майбутнє. Карти говорять про те, що прийшла пора розслабитися і насолодитися собсвтенним перевагою над усіма недоброзичливцями і заздрісникам: ви стали недосяжними для них. Гороскоп на середу дозволить Скорпіонам повноцінно досягти внутрішньої гармонії і знайти абсолютно нові емоції.

СТРІЛЕЦЬ – П’ятірка Кубків
Середовище може стати для Стрільців не зовсім сприятливим днем, але варто розуміти, що все в ваших руках. Вас чекає розчарування і зневіра з натяком на перебільшення і драматизацию. Так, ви самі створюєте свої проблеми, проте замість того, щоб вирішувати їх – починаєте себе жаліти і хочете, щоб це робили інші. Світ не крутиться навколо вас, на жаль.
КОЗЕРІГ – Дама Жезлів
У Королеви Посохов (Дама Жезлів) сильна особистість, і якщо вам випала саме ця карта – значить у вас є всі шанси завоювати цей світ. Ну або хоча б його частину, яку ви самі побажаєте. Не варто боятися зробити крок – можливо, він стане стартовою точкою в майбутнє вашої мрії. Удача на вашому боці, так що сміливо дійте.

ВОДОЛІЙ – Шістка денаріями
Ця карта означає благодійність, або прагнення внести чесність і рівність в нечесний світ. У матеріальному сенсі ми часто підкоряємося бажанням придбати стільки, скільки можливо. Гороскоп на завтра радить Водоліям переглянути свою позицію і трохи збавити прагнення до багатства. Варто пізнати задоволення ділитися тим, що маємо і зрозуміти важливість рівноваги і чесності в матеріальних справах.
РИБИ – Сімка Мечів
Риби заплуталися в павутині своїх власних комплексів і наслідки необачних вчинків. Ви весь час хочете знайти легкий шлях, не напружуватися і пускаєте на самоплив навіть дуже відповідальні процеси. Така недбалість і інертність призвела вас до великих труднощів. Життя може раптово завдати удару, від якого вам не вдасться втекти, та й втеча від проблем – найгірший вихід. Візьміть себе в руки, або зверніться по допомогу до тих, хто раніше був у такій ситуації. Уникайте обманів.