Гороскоп на 17 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 17 лютого 2022 року, за картами Таро обіцяє більшості з нас легкий день, який пролетить – озирнутися не встигнете.

Але при цьому карти пророкують всім знакам Зодіаку масу завдань, які раптово зваляться на плечі.

ОВЕН – Шістка Кубків
Овни – впевнені у собі внутрішньо сильні особистості. Поява цієї карти в розкладі дозволяє стверджувати, що у ваших силах формувати власну долю самостійно. Швидше, це навіть рекомендація, адже замість вас останнім часом це постійно роблять інші. Правда, іноді ви надто впевнені у своїй правоті і турбуєтеся за свій комфорт, боячись ризикувати. Гороскоп на четвер наполегливо радить змінювати подібний підхід до життя, інакше дуже підшкодуєте.
ТЕЛЕЦЬ – Колесо Фортуни
Колесо Фортуни – це вибір. Ймовірно, доля готує вас до нового етапу існування, тому вам доведеться визначитися, чого ви хочете насправді і розставити пріоритети на майбутнє. Гороскоп на завтра гарантує вам високий зліт, якщо ви не рубатимете з плеча з приводу і навчитеся гідно оцінювати старання тих, хто максимально щирий з вами.
БЛИЗНЮКИ – Сонце
Ця карта має кілька протилежних значень. По-перше, вона символізує світло та тепло, з чим, власне, у нас і асоціюється Сонце. З іншого ж – руйнівну енергію, яка здатна спопелити все на своєму шляху. Подібне може виникнути лише у тому випадку, коли ситуація виходить з-під контролю. Тримайте все у своїх руках і грамотно розраховуйте кожен крок, тоді вдасться уникнути того самого краху.

РАК – Дев’ятка Жезлов
Ракам карти обіцяють досить суперечливий день, а ланцюжок подій нагадуватиме маятник: може статися все, що завгодно. Від максимально приємних сюрпризів до невдач та розбитих надій. У будь-якому разі, гороскоп на сьогодні рекомендує Ракам не опускати руки, щоб не сталося. Доля любить сміливих, пам’ятайте про це.
ЛЕВ – Повішений
Шибеник не є картою з трагічним змістом, це – своєрідний сигнал про можливі неприємності. Які, до речі, можуть обійти вас стороною, якщо ви навчитеся тверезо оцінювати ситуацію. Повіщеному наче “перекрили кисень”, і Леви останнім часом почуваються приблизно так само. Але це походить від того, що ви зациклилися на власній персони. Подивіться довкола: світ прекрасний, не варто бачити все у чорному кольорі.
ДІВА – Паж Кубків
Гороскоп на завтра для Дів обіцяє їм насичений день, можливо навіть занадто. Події блискавично змінюватимуть одна одну, але ваше завдання – встигати за ними. Контролюйте все, що відбувається навколо, концентруйтеся на головному і “не позіхайте”. А ще гороскоп на завтра наполегливо радить сказати “дякую” тому, хто щиро сподівається отримати похвалу від вас. До речі, форма подяки може бути будь-якою.
ТЕРЕЗИ – Король Денаріїв
Король Денаріїв припускає, що ви відкриті для уроків емоційного досвіду. Якщо останнім часом ви часто відчуваєте нервове виснаження або перманентну напругу – гороскоп на четвер настійно радить змінювати цю ситуацію. Насамперед вам варто навчитися дивитися на світ ширше, і, бажано, бачити те, що відбувається далі за ваш нос. Виявіть гнучкість, спробуйте навчитися новому ставленню до життя.
СКОРПІОН – Віра (Верховний жрець)
Ця карта уособлює світ віри та глибокої довіри, що ґрунтується на непохитності обраних цінностей. Раніше вам довелося робити складний вибір, але він визначив ключові пріоритети на майбутнє. Карти говорять про те, що настав час розслабитися і насолодитися власною перевагою над усіма недоброзичливцями і заздрісниками: ви стали недосяжними для них. Гороскоп на четвер дозволить Скорпіонам повноцінно досягти внутрішньої гармонії та набути абсолютно нових емоцій.

СТРІЛЕЦЬ – П’ятірка Кубків
Четвер може стати для Стрільців не зовсім сприятливим днем, але варто розуміти, що все у ваших руках. Вас чекає розчарування та зневіра з натяком на перебільшення та драматизацію. Так, ви самі створюєте свої проблеми, проте замість того, щоб вирішувати їх – починаєте шкодувати і хочете, щоб це робили інші. Світ не крутиться довкола вас, на жаль.
КОЗЕРІГ – Дама Жезлів
У Королеви Посохов (Дама Жезлов) сильна особистість, і якщо вам випала саме ця карта – це означає, що у вас є всі шанси завоювати цей світ. Ну чи хоча б його частина, яку ви самі забажаєте. Не варто боятися зробити крок – можливо, він стане стартовою точкою у майбутнє вашої мрії. Успіх на вашому боці, так що сміливо дійте.

ВОДОЛІЙ – Шістка Денаріїв
Ця карта означає благодійність, або прагнення внести чесність та рівність у нечесний світ. У матеріальному значенні ми часто підкоряємось бажанню придбати стільки, скільки можливо. Гороскоп на завтра радить Водоліям переглянути свою позицію і трохи зменшити прагнення. Варто пізнати задоволення ділитися тим, що маємо і зрозуміти важливість рівноваги та чесності у матеріальних справах.
РИБИ – Сімка Мечів
Риби заплуталися в павутинні своїх власних комплексів та наслідках необачних вчинків. Ви постійно хочете знайти легкий шлях, не напружуватися і пускаєте на самоплив навіть дуже відповідальні процеси. Така недбалість і інертність призвела вас до великих труднощів. Життя може раптово завдати удару, від якого вам не вдасться втекти, та й втеча від проблем – найгірший вихід. Візьміть себе в руки або зверніться за допомогою до тих, хто раніше був у такій ситуації. Уникайте обманів.