Гороскоп на 17 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на п’ятницю, 17 лютого 2023 року, по картам Таро обіцяє велику кількість з нас легкий день, який пролетить – подивитися не вдасться.

Але при цьому карті пророчать для всіх знаків Зодіака масу завдань, які позачергово свалюються на плечі.

ОВЕН – Шестерка Кубков
Овни – впевнені в собі і внутрішньо сильні особистості. Поява цієї карти в розкладі дозволяє стверджувати, що у ваших силах – формувати власну суддю самостійно. Скорее, це навіть настоятельна рекомендація, замість вас в останній час це постійно роблять інші. Правда, іноді ви занадто впевнені у своїх правах і заспокойтеся за свій комфорт, бойтеся ризикувати. Гороскоп иначе на пятницу настоятельно советует менять подобный подход к жизни, очень пожалеете.
ТЕЛЕЦ – Колесо Фортуны
Колесо Фортуны – це завжди вибір. Вірно, судьба готує вас до нового етапу існування, посему вам належить визначитися, чого ж ви хочете на самому місці і розставити пріоритети на майбутнє. Гороскоп на завтра гарантує вам високий взлет, якщо ви не будете рубати з плечем з будь-якого приводу і навчитеся гідно оцінювати старання тих, хто максимально щирий з вами.
БЛИЗНЕЦИ – Солнце
Ця карта має кілька протилежних значень. По-перше, вона символізує світло і тепло, з чим, власне, у нас і асоціюється Сонце. С другой же – руйнівну енергію, яка здатна іспепелити все на своєму шляху. Подобне може виникнути тільки в тому випадку, коли ситуація виходить з-під контролю. Тримайте все у власних руках і грамотно розраховуйте кожен крок, тоді удастся уникнути того самого «краху».

РАК – Девятка Жезлов
Ракам карти обіцяють досить суперечливий день, а цепочка подій буде згадувати маятник: може виникнути все, що угодно. От максимально приємних сюрпризів до неудач і розбитих надій. У будь-якому випадку гороскоп на сьогодні рекомендує Ракам не опускати руки, що б не сталося. Судьба любит смелых, памятайте об этом.
ЛЕВ – Повешенний
Висельник не є карткою з трагічним змістом, це – своєрідний сигнал про можливі неприємності. Которые, к слову, могут обойти вас стороной, якщо ви навчитеся трезво оцінювати ситуацію. Повідомленому слову “перекрили кислород”, і Льви в останній час відчувають себе приблизно так же. Але це відбувається від того, що ви зациклилися на своїй людині. Подивіться навколо: мир прекрасен, не варто бачити все в чорному кольорі.
ДЕВА – Паж Кубков
Гороскоп на завтра для Дев обіцяє їм насичений день, можливо, навіть занадто. События будут молниеносно менять другого друга, но ваша задача – успевать за ними. Контролюйте все, що відбувається навколо, концентруйтеся на головному і «не зуйте». А ще гороскоп назавтра настоятельно радить сказати “спасибо” тому, хто щиро хочеться отримати від вас похвалу. Кстати, форма подяки може бути люба.
ВЕСЫ – Король Денариев
Король Денарієв припускає, що ви відкриті для уроків емоційного досвіду. Якщо в останній час ви часто відчуваєте нервове порушення або ж постійне напруга – гороскоп на п’ятницю настоятельно радить змінити цю ситуацію. Прежде всього вам варто навчитися дивитися на світ ширше, і, бажано, бачити те, що відбувається далі вашого носа. Проявіть гибкость, попробуйте навчитися новому відношенню до життя.
СКОРПІОН – Вера (Верховный жрец)​​​​​​​
Ця карта олицетворяет мир віри і глубочайшего доверія, який заснований на непоколебимості обраних цінностей. Раніше вам прийшло робити складний вибір, однак він визначив ключові пріоритети на майбутнє. Карти говорять про те, що прийшла пора розслабитися і насладитися власним перевагою над усіма недоброжелателями і завистниками: ви стали недосяганими для них.

СТРЕЛЕЦ – Пятерка Кубков
П’ятниця може стати для Стрельцова не зовсім благоприятним днем, але варто поняти, що все у ваших руках. Вас чекає розочарування і униніє з намеком на збільшення і драматизацію. Так, ви самі створюєте свої проблеми, але замість того, щоб вирішити їх – починаєте себе жаліти і хочете, щоб це робили інші. Світ не крутиться навколо вас, уви.
КОЗЕРОГ – Дама Жезлов
У Королеви Посохов (Дама Жезлов) сильна особистість, і якщо ви випала саме ця карта – значить, у вас є всі шанси завоювати цей світ. Ну або хоча б його частина, ви самі яку побажаєте. Не варто боятися зробити крок – можливо, він стане стартовою точкою в майбутній вашій мечті. Удача на вашій стороні, так що смело діє.

ВОДОЛЕЙ – Шестерка Денариев
Ця карта означає благотворність, або стремлення внести чесність і рівність у нечестний світ. В матеріальному сенсі ми часто підчиняємося бажанням прийняти столько, скільки можливо. Гороскоп на завтра радить Водолеям переглянути свою позицію і трохи убавити стремлення до багатства.
РЫБЫ – Семерка Мечей
Риби запутались в паутині своїх власних комплексів і наслідків промітних дій. Ви весь час хочете знайти легкий шлях, не напрягайтесь і пускаєте на самотек навіть дуже відповідальні процеси. Така халатність і інертність привела вас до великих труднощів. Жизнь може внезапно нанести удар, від якого вам не удастся удрати, да і біг від проблеми – худший вихід. Візьміть себе в руки, або зверніться за допомогою до тих, хто раніше був у такій ситуації. Ізбегайте обманов.