Гороскоп на 17 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 17 серпня 2020 року, по картах Таро пророкує дійсно цікавий і повний клопоту день.

Стрільця і ​​Тельцю день обіцяє гармонію зі своїм я і з іншими, а таким представникам зодіакального кола, як Рак і Терези він принесе розчарування і розбрат.

ОВЕН – Імператор
Імператор символізує наше прагнення до стабільності, безпеки і послідовності. Для Овнів ця карта значить ваше прагнення все контролювати. Ви вперті до нескінченності, а в стосунках з коханою людиною це не кращу якість. Також вам заважає ваше прагнення до влади у відносинах і навіть деспотизм.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка денарієв
Шістка денаріями позначає такі якості, як готовність прийти на допомогу, великодушність і терпимість. Ваші почуття будуть розділені, ви отримаєте натомість той же, що і віддасте. Може бути доля підготує навіть більше, але що – поки секрет. У цей день потрібно зайнятися благодійністю – це піде на користь вашій енергетиці.
БЛИЗНЮКИ – Туз мечів
Карта позначає насіння, з якого зароджується нова думка, ідея, новий погляд. На вас зійде натхнення. Завдяки позитивним емоціям цього дня ви відчуєте особливий прилив і щось неземне, що наповнить вас всередині світлом. Ловіть момент і запам’ятовуйте відчуття.

РАК – Четвірка кубків
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам незадоволеність в цей день. Про це говорить карта, що позначає “пересичення”, “перебір”. Ви настільки наситилися різними подарунками долі, що тепер ніяке розвага вам не в радість. Вчіться любити і цінувати мале, а не відвертати носом з будь-якого приводу.
ЛЕВ – Двійка денарієв
Двійка денаріїв – це карта гравця, але також карта людину, якій байдуже, яке рішення прийняти. Вам належить шлях. Він може бути коротким або довгим, але зараз це не має значення, оскільки ви пристосуєтеся до будь-яких обставин. Сьогодні ви легкі і веселі, і це все, що потрібно.
ДІВА – Маг
Таро обіцяє вам інтелектуальні можливості. Карта позначає розум, кмітливість, активну життєву позицію. Саме зараз вас чекають деякі труднощі, але проявивши себе повністю – свій розум, кмітливість і бажання змінюватись ви досягнете бажаного. Ви готові до успіху і отримаєте його.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка мечів
Ця карта означає загострення конфлікту, мерзенний скандал, “удари нижче пояса”, низькість і підлість. В цей день на роботі вам бути непереливки. Всі ваші ідеї будуть відхилені в самій грубій формі наслідком інтриг і наклепу ваших колег. Все може закінчитися для вас навіть більш травматично, тому зберіть всі сили.
СКОРПІОН – Сила
Сьогодні в вас прокинеться ваш внутрішній звір. Ви будете рвати і метати на роботі, при чому абсолютно не дарма. Якщо ви вже давно помічали що хтось із підлеглих халтурить або не вслухається вам – бийте, це не зашкодить. Будинки вас чекає тваринна пристрасть, а потім тваринний голод. Але не хвилюйтеся – вам буде чим його вгамувати.

СТРІЛЕЦЬ – Десятка кубків
Ця карта висловлює найвищу гармонію і глибоку, доброчинну любов. У вас в душі – мир і комфорт. Більше того – ви готові подавати кожному жебракові, а кожного бродячого цуценя тягти в свій будинок. Сьогодні ви любите всіх і вся і світ відповідає вам взаємністю.
КОЗЕРІГ – Шістка кубків
Гороскоп по картах Таро веде вас в країну спогадів. Шістка кубків показує, що ми постійно повертаємося в минуле і нудьгуємо за тими часами. Ви намагаєтеся сховатися від справжнього, тому що воно вас не влаштовує і просто забутися. Але свої проблеми і переживання треба вирішувати тут і зараз. Досить вже інфантилізму.

ВОДОЛІЙ – Лицар жезлів
Вершник Жезлів карта неоднозначна. З одного боку він символізує жагу до життя, пристрасність і ентузіазм, але іноді переходить в нетерпіння, підвищену імпульсивність. Припиніть постійно поспішати і завалювати начальника мільйоном ідей, втілення яких ви бачите тут і вже. Не бійтеся перешкод, але і не стискаючи палицю – робіть все в міру необхідності.
РИБИ – П’ятірка жезлів
Ця карта – кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами, позмагатися. Сьогодні у вас з’явиться можливість повністю перевірити свої сили. Вам вже давно свербіли руки почати щось нове – дерзайте! Пам’ятайте, якщо ви самі починаєте боротьбу – завжди зможете зупинитися, але якщо приймаєте чийсь виклик доведеться йти до кінця.