Гороскоп на 17 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 17 серпня 2022 року, за картами Таро передбачає дійсно цікавий і повний турбот день.

Стрільцю і Тельцю день обіцяє гармонію зі своїм я та з іншими, а таким представникам зодіакального кола, як Рак та Терези він принесе розчарування та розбрат.

ОВЕН – Імператор
Імператор символізує наше прагнення до стабільності, безпеки та послідовності. Для Овнів ця карта означає ваше прагнення все контролювати. Ви вперті до нескінченності, а у відносинах з коханою людиною це не найкраща якість. Також вам заважає ваше прагнення влади у відносинах і навіть деспотизм.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка денаріїв
Шістка Денаріїв означає такі якості, як готовність прийти на допомогу, великодушність і терпимість. Ваші почуття будуть розділені, ви отримаєте натомість те саме, що й віддасте. Можливо, доля приготує навіть більше, але що – поки що секрет. Цього дня потрібно зайнятися благодійністю – це піде на користь вашій енергетиці.
БЛИЗНЮКИ – Туз мечів
Карта означає насіння, з якого зароджується нова думка, ідея, новий погляд. На вас зійде натхнення. Завдяки позитивним емоціям цього дня ви відчуєте особливий приплив та щось неземне, що наповнить вас усередині світлом. Ловіть момент та запам’ятовуйте відчуття.

РАК – Четвірка кубків
Гороскоп за картами Таро обіцяє вам незадоволеність цього дня. Про це говорить карта, що означає “пересичення”, “перебір”. Ви настільки наситилися різними подарунками долі, що тепер ніяка розвага вам не на радість. Вчіться любити і цінувати мале, а не повертати носом з приводу.
ЛЕВ – Двійка денаріїв
Двійка денаріїв – це мапа гравця, але також мапа людини, якій байдуже, яке рішення прийняти. Вам належить шлях. Він може бути коротким або довгим, але зараз це не має значення, оскільки ви пристосуєтеся до будь-яких обставин. Сьогодні ви легкі та веселі, і це все, що потрібно.
ДІВА – Маг
Таро обіцяє вам інтелектуальні можливості. Карта означає розум, кмітливість, активну життєву позицію. Саме зараз на вас чекають деякі труднощі, але проявивши себе повністю – свій розум, кмітливість і бажання змінюватися ви досягнете бажаного. Ви готові до успіху та отримаєте його.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка мечів
Ця карта означає загострення конфлікту, мерзенний скандал, “удари нижче пояса”, ницість і підлість. Цього дня на роботі вам не поздоровитись. Всі ваші ідеї будуть відхилені в грубій формі наслідком інтриг і наклепів ваших колег. Все може закінчитися для вас навіть травматичніше, тому зберіть усі сили.
СКОРПІОН – Сила
Сьогодні у вас прокинеться ваш внутрішній звір. Ви рватимете і метатимете на роботі, причому зовсім не дарма. Якщо ви вже давно помічали, що хтось із підлеглих халтурить або не слухає вас – бийте, це не нашкодить. Вдома на вас чекає тваринна пристрасть, а потім тваринний голод. Але не хвилюйтеся – вам буде чим його вгамувати.

СТРІЛЕЦЬ – Десятка кубків
Ця карта виражає найвищу гармонію і глибоке, благотворне кохання. У вас у душі – мир та комфорт. Більше того – ви готові подавати кожному жебраку, а кожного мандрівного цуценя тягнути у свій будинок. Сьогодні ви любите всіх і вся та світ відповідає вам взаємністю.
КОЗЕРІГ – Шістка кубків
Гороскоп за картами Таро відводить вас до країни спогадів. Шістка кубків показує, що ми постійно повертаємось у минуле і сумуємо за тими часами. Ви намагаєтеся втекти від сьогодення, тому що воно вас не влаштовує і просто забутися. Але свої проблеми та переживання треба вирішувати тут і зараз. Досить вже інфантилізму.

ВОДОЛІЙ – Лицар жезлів
Вершник Жезлов карта неоднозначна. З одного боку він символізує спрагу життя, пристрасність і ентузіазм, але іноді переходить у нетерпіння, підвищену імпульсивність. Припиніть постійно поспішати та завалювати начальника мільйоном ідей, втілення яких ви бачите тут і вже. Не бійтеся перешкод, але й не перегинайте ціпок – робіть все за необхідності.
РИБИ – П’ятірка жезлів
Ця карта – кинутий нам виклик, запрошення помірятись силами, позмагатися. Сьогодні ви зможете повністю перевірити свої сили. Вам вже давно свербіли руки почати щось нове – дерзайте! Пам’ятайте, якщо ви самі починаєте боротьбу – завжди зможете зупинитись, але якщо приймаєте чийсь виклик доведеться йти до кінця.