Гороскоп на 17 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 17 січня 2023 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Верховний Жрець
Ця карта уособлює світ віри та глибокої довіри, що ґрунтується на непохитності обраних цінностей. Здається все, що ви сповідували останнім часом і є ваш шлях, а продовжити його – ваша доля. Гороскоп на вівторок дозволить Овнам досягти повноцінної внутрішньої гармонії та набути абсолютно нових емоцій.
ТЕЛЕЦЬ – ЧЕТВЕРКА ЖЕЗЛОВ
Четвірка Жезлов відповідає періоду миру та спокою, під час якого ми розкриваємось назустріч життю та його радостям. Найважчий етап пройшов і після нього залишилися лише добрі спогади. Тепер на вас чекає повне умиротворення. Гороскоп на завтра радить поклопотатися за близьких і гідно оцінити їхні старання заради вас. Ви можете зробити їм дуже корисну послугу.
БЛИЗНЮКИ – Сімка Жезлів
Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Вона також каже що шанс перемогти є, а ви перебуваєте у вигіднішому становищі. Головне, добре продумати ходи, і тоді ворог отримає по заслугах.

РАК – Десятка Жезлов
Гороскоп на сьогодні за картами Таро обіцяє вам розчарування. Про це говорить Десятка Жезлов – карта похмурого настрою, що показує, що ми очікували дуже багато, а тепер усі наші райдужні перспективи розвіялися як дим. Ви знаходитесь у постійному пошуку, і жоден з варіантів не влаштовує. Але іноді варто просто придивитися або поглянути на світ.
ЛЕВ – Двійка Денаріїв
Двійка Денаріїв – це карта гравця та людини, якій байдуже, яке рішення прийняти. Ви дуже легкі і тому гороскоп на вівторок попереджає вас: така поведінка може призвести до негативних наслідків. Сьогодні вам не мають значення ні гроші, ні люди. Вас зачепила якась деталь і ви готові поставити все на кін. Якщо переможете – виграєте трохи, якщо програєте – втратите все.
ДІВА – Маг
Таро обіцяє вам інтелектуальні можливості. Карта означає розум, кмітливість, активну життєву позицію. Сьогодні справа, за яку ви візьметеся, обов’язково вам вдасться і вам хочеться працювати сильніше та активніше. Гороскоп на завтра радить придивитися до людини, до якої ви давно відчуваєте симпатію, але не сприймаєте цього серйозно.
ТЕРЕЗИ – Трійка Мечів
Ця карта означає вибір, зроблений попри почуття. Весь минулий час ви знаходилися в стані певної залежності. Цей процес відбивався на вас негативно, але всупереч усьому припинити не вдавалося. Але зараз настав час, коли нарешті ваші почуття пригнічені вашим розумом. І це вірний крок, щоб позбутися цієї залежності.
СКОРПІОН – П’ятірка Денаріїв
Карта, яка вам випала, означає кризу, поневіряння та тривоги. Зараз ви в стані невизначення та занепокоєння. Вам постійно здається, що чогось не вистачає, і насправді так і є у вашому житті. Такі періоди бувають у кожного, не хвилюйтеся, просто зачекайте. Жодних серйозних втрат чи горя не буде. Однак пам’ятайте – доля прихильна до вас, і якщо ви покірно перенесете всі випробування, вже за кілька днів на вас чекає суттєва винагорода.

СТРІЛЕЦЬ – Коханці
Гороскоп картами Таро обіцяє вам любовне захоплення. Карта, що випала, обіцяє глибокі душевні переживання. Вам зараз комфортно у світі, що вас оточує, і ви готові віддавати йому всі свої внутрішні ресурси. У відповідь він підкине вам людину, з якою ви зможете повністю розкритися назустріч почуттям.
КОЗЕРІГ – Шістка Жезлів
Карта позначає період багатства, стабільності, повноти життя та впевненості у завтрашньому дні. До вас прийде фінансовий успіх, на який ви давно чекали і заслужили. Незважаючи на позитивний прогноз на майбутнє, вам все одно доведеться пройти через деякі труднощі та перешкоди.

ВОДОЛІЙ – Десятка Денаріїв
Шістка Жезлов – це карта перемоги, успіху, слави та “всенародного визнання”, а від сюди і радості, задоволення. Ви шукали ясності та смислів? Настав час їх отримати та порадіти своїм досягненням. Як варіант – зміни свідомості у цей день, є шанс перестати себе шкодувати та вважати невдахою та перейти до стадії переможця.
РИБИ – Паж Мечів
Валет масті Меч означає роз’яснення, прояснення ситуації, якийсь свіжий струмінь, завдяки якому нам раптом відкривається істинний сенс того, що відбувається, і навіть сама заплутана справа стає простою і зрозумілою. Проблема в тому, що це рішення прийде до вас через конфлікт. Причому причина його – давні розбіжності, які ви вже поховали у своїй голові, а у свідомості партнера вони ще болять. Неправильна поведінка у конфлікті може зруйнувати союз.